Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שהיא מתנהגת כמו ילדה שרוצה צומי.

לא יודע, אני אוהב את זה,

פה חשדתי.

וברצינות - זה מה שאתה רוצה? איזה פקאצה שתמרר לך את החיים בסרט שלא נגמר?

כמו שנאמר - קח פרי,ותהיה לי בריא.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא, אבל בד"כ בנות כאלו פחות דורשות דרישות כגון "תואר, אוטו, גר לבד" וכו'.

אותה בחורה למשל עוד לא יודעת מה היא רוצה ללמוד בחיים. סביר להניח שהיא לא שופטת אותי על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה בחורה למשל עוד לא יודעת מה היא רוצה ללמוד בחיים.

סביר להניח שהיא לא שופטת אותי על כך

אז אתה אומר.. איזה כייף שני אנשים מתאימים.. ללא דרישות בחיים.

די מזכיר הפרעת אישיות תלותית – ויקיפדיה

אבל - מה יהיה אחרי שתעשו ילדים, לשכת הסעד תתמוך, נגור באוהל , משרד השיכון יעזור.

איזה מסר תתן לילדים, אל תלמדו מצאו מישהי בת 16 תכניסו אותה להריון.. ובעזרת השם והפורום תסדרו.

- אני בזבזתי זמן עשיתי ילדים בגיל 24 - תלמדו מאיתנו.. אבל עשו זאת 10 שנים קודם.

מה זה משנה בסיס בחיים או הרגשה שאתם שווים ומתקדמים בחיים, העיקר זו האהבה .

אמא ואני חיים מהאהבה, ואם תשמעו בקולי - תקבלו לחתונה את הקורולה.

שיהיה לכם.. איפהלגור.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש האשה המושלמת ע"פ אושריקו. מתנהגת כמו ילדה, לא עשתה מין, משלמת עליך, מעיר אחרת ויש לה ציצים גדולים. אין, אתה כוכב. אגב, אם תמשיך ככה אנחנו נדרוש תמונה של said ציצים.

הפרופורציות, הפרופורציות!!!

פשש, יש לו עוד דרישות.

סה"כ, בינתיים אני נהנה. תמשיכו.

מה אתה כזה עצבני? מרחק זאת דרישה לגיטימית.

עם נימרוד?

אני בסדר, תודה.

רבע שעה באופניים, ברגל או באוטו?

כביש עירוני או בינעירוני? כי אז המרחק שונה.

16 דקות זה בסדר? או שזה יותר מרבע שעה? 20 דקות לא הולך?

נמרוד ואושר, מצחיק שעדיין מתייחסים אליכם ברצינות, וגם אני לא מתאפק וטורח לענות לכם- אם אלה הנשים (סליחה, בנות...) שאתם מחפשים, אני מאחל לכל אחד מכם ש"ייתקע" עם האישה אותה הוא מחפש.

יצאתי תקופה עם מישהי שגרה ממני מרחק של בערך 10 דקות על איילון בלילה (היא בקקל, אני איזור וולפסון), זה פשוט תענוג.

שאתם יכולים לדבר בלילה וכל כך להתגעגע לקול המתוק הזה ופשוט לומר לה שעוד 10 דקות אתה אצלה.

לא באמת יצאתי איתה והייתי יותר האושריקו שלה, לא ראתה בי חבר רציני, אבל הייתה חרמנית אש ועשינו הרבה כיף. ובכלל שיחות זורמות והיא חפרנית כמו שאני אוהב.

האחרונה שדיברתי עליה גרה כשעה ממני על כביש 4 וזה ממש לא אותו דבר. זה חרא.

בלי להתייחס לכסף! שזה גם פקטור של כמות הפעמים שאפשר להפגש.

אותה בחורה למשל עוד לא יודעת מה היא רוצה ללמוד בחיים. סביר להניח שהיא לא שופטת אותי על כך.

והנה אני לראיה שגם תואר, רכב ולגור לבד לא תמיד עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה לא מפצה על כישורים חברתיים בסיסיים.

ועוד אתה גר בתל אביב ... אתה קאובוי בחוות המנוש ולא מצליח לתפוס כלום.

תעלה בטחון עצמי,תדבר,תחייך, תשכח ממה שיש לה בין הרגליים בזמן שאתה מדבר איתה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני דווקא כן רוצה ללמוד משהו, אבל קצת קשה ללמוד ולהתקדם בחיים כשמה שמעסיק אותך זה הגיל שלך+זוגיות. זה בעייתי.

אף אחת לא תרצה להיות בזוגיות עם גבר שאין לו רצון להתקדם בחיים ולעשות עם עצמו משהו מעבר לרכישת ניקלים לקורולה עם סאנרוף מזוייף, חוץ מבחורה עאמה. אבל אמרת שזה מה שאתה מחפש בעצם, אז הכל טוב על מה אתה מתלונן?

אני לא חושב שיש משהו יותר גרוע מבחורה שלא גרה קרוב אליך.

בטח שכן, סרטן במח למשל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משהו יותר גרוע מבחורה שלא גרה קרוב אליך.

מה אתה מקשקש תגיד לי? אני מכיר באופן אישי לא מעט סיפורים על זוגות שאחד מבני הזוג גר בחו"ל (!) ללימודים לתקופה של כמה שנים וזה נגמר בחתונה. אז אתה בוכה על חצי שעה נסיעה?

אתה ואושריקו זורקים פה כ"כ הרבה שטויות בכזה בביטחון שחבל שלא מתועל למקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחת לא תרצה להיות בזוגיות עם גבר שאין לו רצון להתקדם בחיים ולעשות עם עצמו משהו מעבר לרכישת ניקלים לקורולה עם סאנרוף מזוייף, חוץ מבחורה עאמה. אבל אמרת שזה מה שאתה מחפש בעצם, אז הכל טוב על מה אתה מתלונן?

לא אמרתי שאין לי רצון להתקדם. להפך, אם לא היה רצון להתקדם , לא הייתי עוזב את העבודה הנוכחית ורוצה לחפש קורסים בתחום מסויים.

עדיין, יהיה קשה לבצע את זה בלי זוגיות, כי הזמן עובר ועובר, אנשים מסביבי מתחתנים כבר, כן , בגילאי 23-24-25 מתחתנים... אז לא חייב להתחתן, אבל הם מצאו את הזוגיות שלהם וכבר מיסדו אותה. ואני? בתחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, היא כזאת. אבל כל הצורת דיבור, מראה חיצוני, קול חיצוני מתאימים לילדה.

תזהר עם הדיבור הזה, עוד תכנס למאגר...

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדה בת 22 שמתנהגת כמו 18 זה הגדרה מילונית לעמה.

אבל היי, לפחות יש לה ציצים גדולים ונסיון מיני מועט!

עריכה: המשכתי לעיין והגעתי לזה

מה נעשה, זה מה שעושה אישה לאישה , שהיא מתנהגת כמו ילדה שרוצה צומי.

אושריקו, מה נסגר בנאדם? בת 22 שתתנהג כמו 18, אוהב כשהיא שמתנהגת כמו ילדה שרוצה צומי.

יש מצב שהבעיה בכל השרשור הזה היא לא בטחון עצמי אלא פדופיליה סמויה?:roll:

ברור שלא יצא חיר מבנות 22 שמתנהגות כמו בנות 18, שמתנהגות כמו ילדות שצריכות צומי.

למה בדיוק אתה מצפה ולמה אתה חושב שבכלל יש טעם לנתח התנהגות ו/או השתלשלות עניינים במצב כזה? תהיה בטוח שהגיון אין להן בראש.

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי נשות קארספורום אינן בנות 22 שמתנהגות כמו בנות 18 שמתנהגות כמו ילדות ובהתאם לזאת, בשונה מאתנו הגברים, יש להן קצת הגיון ולכן בחרו שלא להגרר לשרשור האבוד הזה.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להתחיל את החיים במינוס 100 אלף שקל שהוצאת על ערב אחד?

התכוונתי לאושריקו, קצב ההתחדשות של הודעות פה מהיר מדי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להתחיל את החיים במינוס 100 אלף שקל שהוצאת על ערב אחד?

התכוונתי לאושריקו, קצב ההתחדשות של הודעות פה מהיר מדי.

אשמח לשמוע פירוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...