Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצאות על חתונה.

אושריקו יוצא עדות המזרח למיטב הבנתי, אז אני מניח שלטוס לקפריסין ולחתום שם לא יספיק להם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התכוונתי לאושריקו, קצב ההתחדשות של הודעות פה מהיר מדי.

בשרשור שמרכז משתמשים בעלי קצב התחדשות מערכות יחסים איטי, טבעי שקצב התחדשות ההודעות יהיה מהיר. הרי בזכות זה השרשור עדיין חי.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ואדים, אני דווקא לא דוגל להתחתן מתחת לגיל 30 או לכל היותר עד שאתה לא מבוסס לגמרי.

אבל!

זה כן נותן לך מראה מול הפרצוף לראות איפה אנשים מכרים שלך נמצאים בחיים ואיפה אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, היא כזאת. אבל כל הצורת דיבור, מראה חיצוני, קול חיצוני מתאימים לילדה.

בקיצור, חשבתי להגיד ככה לפי ההמלצות של סניה עם קצת שינויים שלי: מה דעתכם?

תקשיבי אני מכבד את דעתך אני מבין שאת לא רוצה אבל אני הולך להילחם עלייך מהסיבה שאני חושב שמגיע לך שלא יוותרו עלייך בקלות ואני רוצה אותך באמת ואני לא מוותר על דברים טובים שאני רואה בדרך ובאמת את בחורה טובה שאין הרבה כאלה אמרתי לך אז אין סיבה שאני אוותר עלייך בגלל שלא הלך לנו בהתחלה בגללך\בגללי... ברור שאת חופשייה ויכולה לעשות מה שבא לך עם מי שאת רוצה אבל בגדול זה מה שרציתי להגיד לך... והכל נשאר בינינו כרגיל ***. באמת! הכל בסדר . (:

נשמע נהדר. אני מציע להשאיר את ה"תקשיבי", להוריד את כל השאר ולהוסיף במקום "אני רוצה לקחת את היחסים שלנו שלב למעלה. אם מתאים לך, יופי. אם לא - ביי".

כמובן שאתה תעדיף לוותר על עצתי ובמקום זאת להכנס לשלב הבא בסייקל של הרחמים העצמיים, סרטונים של סניה וליקוקי תחת (וירטואליים) של החברה הדמיונית שלך, זאת עם הציצים הגדולים (למקרה ששכחת).

אגב, ה"הכל בסדר" בסוף אומר לה אך ורק דבר אחד - הסטטוט קוו נשאר ושום דבר לא משתנה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני רואה את אותם אנשים שעד גיל 30 הם נשואים עם ילד-שניים-שלושה-ארבעה-8 על הצד, ואומר שטוב שאני לא כמוהם, עדיף כבר למות לבד.

יש משפט ברוסית "מי שלא לוקח סיכונים, לא שותה שמפניה".

אבל אני בכלל לא אוהב שמפניה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נהדר. אני מציע להשאיר את ה"תקשיבי", להוריד את כל השאר ולהוסיף במקום "אני רוצה לקחת את היחסים שלנו שלב למעלה. אם מתאים לך, יופי. אם לא - ביי".

כמובן שאתה תעדיף לוותר על עצתי ובמקום זאת להכנס לשלב הבא בסייקל של הרחמים העצמיים, סרטונים של סניה וליקוקי תחת (וירטואליים) של החברה הדמיונית שלך, זאת עם הציצים הגדולים (למקרה ששכחת).

אגב, ה"הכל בסדר" בסוף אומר לה אך ורק דבר אחד - הסטטוט קוו נשאר ושום דבר לא משתנה.

רוני, זה כבר לא בושה, אתם כולכם מכירים אותי כבר פה,

אם אני אוותר עליה לגמרי כל עוד אין לה באמת מישהו אני אוכל את עצמי 20 שנה.

אז "הכל בסדר" עוד ישאיר אותי לפחות בסטטוס "מבלים ביחד" מאשר "נפרדים".

בסדר, עוד אחת הלכה ועוד אחת תבוא, רק שאצלי עד שהאחת הבאה באה עובר המון אבל המון חודשים.

נ.ב:

ואדים ונמרוד, חייבים להיפגש אולי להעלות כאן איזה סלפי נחמד:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הברחתם אותו מהפורום לשנתיים עכשיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי ואדים מעדיף להתחתן מאשר להניע את הקורולה ״ולבדוק ביצועים״ מול אושריקו...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...