Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לך שזה מעניין אותו? נההה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק לחשוב על לאיזה יצורה יכולים לשדך אותי, גורם לי להתקף אימפוטנציה.

חוץ מזה, לגברים אין שעון ביולוגי, תאי זרע מתחדשים כל שלושה חודשים, מגיל פוריות ועד המוות. גבר יכול להכניס להריון גם בגיל 80.

לא שאני רוצה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה אין לך טעם לחיות אה? לפי התגובות אתה לא מטומטם. אתה עובד ודואג לעצמך. למה אתה חושב שעם יצורה לא יהיה לך כיף? רק היופי מעניין אותך. יש בנות מצחיקות וחכמות בטירוף אבל הם טיפה מלאות . אבל זה ממלא אותך ואת החיים שלך. אתה שונא את עצמך וגם תמשיך לשנוא כל עוד אתה לבד. אתה לא רוצה ילדים? אין לך פאקינג אלפית מושג מה זה ילדים ואיזה אושר זה. אתה נותן תגובות מחוסר ידע מוחלט. ואתה לא טיפש אז עדיף שלא תגיב על דברים שלא התנסתה בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו להציג זוגיות כתרופת פלא לכל תחלואות החיים. זוגיות יכולה לשפר חיים של בן אדם ויכולה להכניס אותו לבור חרא שהוא לא יצא ממנו כל החיים. ישנם ילדים טובים שמביאים אושר וישנם ילדים שהופכים את חיי הוריהם לגיהנום על פני אדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא אישה ולא ילדים יוציאו אותו בוודאות מהמעגל החשוך שלו.

לעומת זאת טיפול ושיפור עצמי, אופטימיות, חשיבה שהעולם לא כזה נורא - בהחלט כן.

אבל הכי קל לא לעשות כלום ולקטר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני לא חושב שהוא טען שהוא טוב יותר ממנו, אלא העיר לו שכדאי לו / עדיף לו לפנות לקבלת עזרה.

מקריאה ממושכת של ואדים אני חושב שיש דברים בגו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמתי את זה. עושים ילדים כשמוכנים לזה. נכנסים לזוגיות כשמוכנים לזה. אף אחד מהם לא מוכן לכל אלו. אז אגדיר מחדש , כשאתה מוכן לכל השלבים האלה זה תענוג. חבר'ה חייבים פה טיפול אינטנסיבי ובטח לא מהפורום כי הם פשוט לא מבינים מה רוצים מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תפסיקו לעשות קואצ'ינג בגרוש באינטרנט. אתה יותר טוב ממנו?

צא לי מהתחת.

לא טענתי שאני יותר טוב, אני כן יודע לאסוף את עצמי ולהשתפר כשיש מכשולים בחיים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו לעשות קואצ'ינג בגרוש באינטרנט. אתה יותר טוב ממנו?

לא קואצ'ינג אלא סתם נסיון אישי מדברים שאנשים עברו.

אנשים חושבים שהבעיות שלהם הם סופר יחודיות כאשר אף אחד בעווווולם לא באמת מבין ולא באמת יודע מה זה. כשלמעשה רוב הבעיות די גנריות, וכמעט כולם התמודדו/מתמודדים עם פחות או יותר אותו חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אני דווקא זקוק לחוות דעת נשית. אני האחרון שייעלב... נקבל ביקורת בונה ונגיב בהתאם.

ועל זה נאמר - עאלק.

חבוב,למקרה שלא שמת לב,אתה לא מקשיב כאן לאף אחד,חוזר על הטעויות שלך פעם אחר פעם.

פתאום ביקורת מאישה תשנה לך את הפאזה? לא נראלי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו - אולי נמצא הפתרון האולטימטיבי בשבילך חתונה ממבט ראשון גם להתחתן, וגם לחיות בסרט...

צבי - ראית את הגרסה האמריקאית? רצה באחד הערוצים של yes. הזוי לחלוטין. אשתי עוקבת די באדיקות כך שגם אני סופג לפעמים משהו בדיפוזיה. ויש גם ספויילרים בויקיפדיה.

ד"א - הפורמט המקורי מדנמרק.

יש בדף הזה כמה אנשים שנותנים עצות זהב, ולא רק בענייני זוגיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היופי מעניין אותך. יש בנות מצחיקות וחכמות בטירוף אבל הם טיפה מלאות

אני מסתכל על עצמי, ומסיק מזה מה אני יכול להשיג, וזה כנראה משהו שיגרום לקמאבר שלילי בקורולה, אז אני מוותר מראש.

מצד שני, ניסו סוג של לשדך לי מישהי, בתירוץ שקר כלשהו ביקשו שאקח אותה ברכב לאנשהו, השאירו אותה באוטו שלי (או שבאמת היה צריך להקפיץ אותה, לא היה לאף אחד מקום ומונית עולה כסף, לא באמת משנה עכשיו). דווקא ניראתה סבבה (בחורה נמוכה בעלת חזון, כמו שאושריקו אוהב). דיברנו, הורדתי אותה בבית, אחר כך הוספתי אותה לפייסבוק (זה היה בתקופה שהרוב היו יחסית פעילים שם), נכנס אליה לפרופיל, והשם ירחם.

תמונות עם חברות ממועדונים רוסיים סוג ז' עם וודקה XL, בשילוב של ציטוטים של דעות על גברים של גרושה בת 50 שכל האקסים היו נרקומנים ואלכוהוליסטים, כאשר הילדים חוטפים מכות על בסיס יומי על זה שהם מעיזים להיות דומים לאבא שלהם. זה הוריד לי ממנה לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...