Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי כל אחד בפורום ישים לך 10 שקלים כדי שתלך למישהו מקצועי ותפסיק לחפור תעלה לכולנו?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לא רוצה לערב שמחה בשמחה, אבל אם מישהו יפתח פרויקט גיוס המוני, אני בטוח שנגיע בקלילות ל-100,000 שח ויותר, ופה אפילו לא צריך להקליט ולערוך שום דבר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אתה בתול? האמת אבל .

לא.

אבל אני לא עוסק במסע כיבושים. אני מחפש את האחת שיגיע איתה הסקס, לא הסקס שיגיע איתו האחת.

אני לא אשכח שביום שהתחלתי איתה, נעלמתי לה ל3 ימים כי הרגשתי ששום דבר לא ייצא מזה... איך צדקתי?

תקשיבו לאושריקו , אם אתם מרגישים שזה כישלון למרות שהכל נראה אחרת , זה כנראה באמת יהיה כישלון. אינטואיציה לא משקרת.

מאור, אם הבחורה מספיק טיפשה כדי לראות את כל היתרונות שלי ושאני גם לא פראייר ושאני גם משגע אותה, גם מרגש אותה, גם מצחיק אותה אבל גם מכבד אותה בתור אחת חסרת נסיון\תמימה כביכול , והיא עדיין לא מתאהבת , אז וואלה אולי אם ישבר לה הלב היא תראה הלאה ,ואז תשכב איתי.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נהיה מהשרשור הזה :lol::lol:

אושריקו אתה על פול גז בניוטרל, מתי תתחיל לעשות עם זה משהו? כמה עצות קיבלת פה, אבל אתה בשלך. אתה עד כדי כך נהנה מהמצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו לאושריקו

עכשיו אתה גם מתחיל לדבר על עצמך בגוף שלישי?

כשכבר חשבתי שלתראד הזה אין יותר לאן להתדרדר... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו אתה מגלה לנו סוג חדש של יחס גבר-אשה. שמישהו יזיין לה תתחת ואתה תנחם . אליפות

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי עבה, נשבע.

לא בתול, מקס.

אני פשוט פרימיטיבי קצת, אז זה משפיע.

סויויק, אני מעדיף לדבר שטויות פה ולהתפרק מאשר לצאת עליה, לקלל את ה*** שלה ואז להתחרט. כי זה כבר כמעט קרה, בעצם זה קרה אבל בלי קללות. ולא רוצה לפגוע במישהי טובת לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי עבה, נשבע.

לא בתול, מקס.

אני פשוט פרימיטיבי קצת, אז זה משפיע.

גם אני די פרימיטיבי... אבל תתאים את עצמך לתקופה-אחרת תמצא את עצמך פגוע כל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לדמיין סיטואציה שבו אני שוכב עם מישהי שהיא לקשר רציני ואז אני מגלגל לאחור את "מה היא עשתה עם הקודמים"?

אבל כשאתה שוכב עם מישהי בידיעה שזה ייגמר באותו הלילה זה לא נורא.

קשה להשתחרר מהמחשבה הזאת.

בקיצור, הכרתי בחור מהפייסבוק, גם איתו דיברתי על הבחורה הזאת, הוא דווקא אומר לי שאולי היא צריכה זמן וביטחון.

אני לא יודע, מה שיהיה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קואצ'ינג אלא סתם נסיון אישי מדברים שאנשים עברו.

אנשים חושבים שהבעיות שלהם הם סופר יחודיות כאשר אף אחד בעווווולם לא באמת מבין ולא באמת יודע מה זה. כשלמעשה רוב הבעיות די גנריות, וכמעט כולם התמודדו/מתמודדים עם פחות או יותר אותו חרא.

נו באמת... לכל בן אדם יש אופי, דפוסי התנהגות, הרגלים, חסמים פסיכולוגיים, רקע סביבתי, כלכלי, חברתי ותרבותי שונים לחלוטין. לאף אדם אין בעיה גנרית שניתן ליישם עליה פיתרון גנרי כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שכן. לא גנרי לגמרי, אבל גנרי יחסית. זה מה שפסיכולוגים עושים, ואצל חלקם הלא קטן, דברים עובדים בצורה די טובה.

מה אתה חושב, שכול אחד מ-7 מילארד איש הוא איש מיוחד במינו, ואי אפשר להשוות אותו לאחרים?

בפועל יש אולי 30-40 טיפוסי אופי שונים. ככה שזה אמנם לא גנרי 1 ל-1, אבל גנרי למדי. אם אחד אומר לך משהו, קח בערבון מוגבל. אם 20 אומרים לך את אותו דבר- תתחיל לקחת את זה ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הכרתי בחור מהפייסבוק,

זרום איתו. נשמע סבבה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאלה רצינית:

היה כאן מישהו שדיבר בזמנו על סרוגייט.

מה דעתכם על זה, זה באמת יכול לעזור?

לדעתי האישית זה רעיון גרוע.

לדעת ששילמת למישהי שתתחזה לחברה שלך ותזייף רגשות נשמע מאוד רע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...