Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני צריך ללכת, אני פשוט מתקמצן על כסף(יקר החרא)

מישהו מאוד קרוב אליי כבר הולך שנתיים בערך.

השימוש במילה פסיכולוג לא היה נועד לשום דבר, חוץ מהלמחיש לך שאתה ואני לא כאלה יחודיים ושונים כמו שאנחנו חושבים, יש המון אנשים באותו אופי שלנו ועברו את אותם חוויות פחות או יותר, ודרך הטיפול שהם עברו יכולה בקלות להתאים.

אתה לא מטפל ואין לך שום ניסיון לא במתן טיפול ולא בקבלת טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מישהו ספציפי, אני לא מכיר אישית אותך ואת הסביבה שלך. לכתוב הוא במקום היא הייתה שגיאת כתיב (אני אוקראיני, טוב?).

וזה לא בהכרח בגלל הזנחה. אולי יש לה חוסר איזון הורמונלי, אולי בגלל זה היא שמנה, והשאר זה מבנה הגוף, ככה היא ואין מה לעשות. כל ניסיון להתאפר וכאלה יהיה כמו לשים מדבקת סנרוף וג'נטים של אוטו דיפו על סוזוקי ליאנה סדאן.

אז היית נמשך למישהי כזאת, או לא?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

מאור, אם הבחורה מספיק טיפשה כדי לראות את כל היתרונות שלי ושאני גם לא פראייר ושאני גם משגע אותה, גם מרגש אותה, גם מצחיק אותה אבל גם מכבד אותה בתור אחת חסרת נסיון\תמימה כביכול , והיא עדיין לא מתאהבת , אז וואלה אולי אם ישבר לה הלב היא תראה הלאה ,ואז תשכב איתי.

אבל אז היא שכבה עם מישהו אחר בקלות = זורמת = יותר מדי נסיון מיני != ילדה טובה מבית טוב > אושריקו לא מעוניין יותר.

ככה או ככה אתה מופסד.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, שביט, אז על מה אתם רוצים ממני אם אתה מצדיק את מה שאני אומר?

אתה צודק. משיכה מינית זה משהו שיכול להיווצר בטווח הארוך.

מה שלדעתי ולדעת רבים אתה עושה לא נכון הוא "להידלק" על מישהי, להישאר איתה בפרנדזון לטווח ארוך מתוך ציפייה שאולי יום אחד תיווצר משיכה ותהפכו לזוג.

אחרי שבועיים שזה לא קורה אתה מתעצבן, "נפרד ממנה" ונשאר שבור לב כאילו הייתם נשואים 10 שנים, ושבועיים אחרי זה אתה "נדלק" על מישהי חדשה , וחוזר חלילה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, במקום שזה יתפתח לזוגיות , כל פעם צריך לעבור על מ*** אחרת שלצערי הרב היא בד"כ בחורה ממש טובה, כזאת שכל אחד ירצה.

ואדים, התשובה היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך דרכו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהייתי קטן חלמתי להיות שחקן.

תתארו לכם כמה טלנובלות יכולתי לשחק ולהיכנס למערכות יחסים מדומות אבל מערכות יחסים. היה פותר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מישהו ספציפי, אני לא מכיר אישית אותך ואת הסביבה שלך. לכתוב הוא במקום היא הייתה שגיאת כתיב (אני אוקראיני, טוב?).

וזה לא בהכרח בגלל הזנחה. אולי יש לה חוסר איזון הורמונלי, אולי בגלל זה היא שמנה, והשאר זה מבנה הגוף, ככה היא ואין מה לעשות. כל ניסיון להתאפר וכאלה יהיה כמו לשים מדבקת סנרוף וג'נטים של אוטו דיפו על סוזוקי ליאנה סדאן.

אז היית נמשך למישהי כזאת, או לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהייתי קטן חלמתי להיות שחקן.

תתארו לכם כמה טלנובלות יכולתי לשחק ולהיכנס למערכות יחסים מדומות אבל מערכות יחסים. היה פותר הכל.

המשפט הראשון ? לדעתי פתר לגמרי את סוגיית השרשור. אפשר לנעול. חח

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, תחפש את הספר של מיסטרי.

סיויק, חלומות ומציאות לחוד... אין לי אפילו יכולת להתחיל לחלום על לפתח את הקריירה הזאת.

כל דבר טוב שאני אוהב ובא לי עליו חוץ מנשים זה בלתי אפשרי.

רק מראה כמה אתה אפס שבסוף תהיה עם מישהי או עבודה שאתה בכלל לא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...