Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא מטפל ואין לך שום ניסיון לא במתן טיפול ולא בקבלת טיפול.

כשמפסיקים להתייחס לטיעון ומתחילים להתייחס לטוען, פה בדרך כלל אני מסיים.

בכול מקרה, ע"פ התגובה שלך רואים שאתה לא מכיר איך פסיכולוגים עובדים. אני חותם לך שאם כוכבי השרשור הזה ילכו לפסיכולוג בקשר ל-"בעיות" שלהם, הוא יגיד להם את חלק מהדברים שאמרו פה.

הבעיה שלהגיד זה משהו אחד, להנחיל זה משהו אחר, ופה באמת תפקיד הפסיכולוג נכנס לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה? אני דווקא זקוק לחוות דעת נשית. אני האחרון שייעלב... נקבל ביקורת בונה ונגיב בהתאם.

אתה אומר שאתה מחפש "את האחת" אבל אתה מחפש את האחת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה כדי שתקבל אותך כשאתה לא יודע מה אתה רוצה לעשות עם החיים שלך. כאן בעצם הבעיה, אם אתה לא יודע מי אתה ומה אתה רוצה מעצמך איך אתה יכול לחפש מישהי שתשלים אותך כשאין מה להשלים? (אני לא אומרת שאתה אפס או כלומניק, אלא שאין לך כיוון בחיים).

תסלח לי שלא קראתי את כל השרשור, רק רפרפתי בהתחלה ולקראת הסוף וראיתי שאתה תקוע במקום שאתה פרימיטיבי ומחפש מישהי פרימיטיבית כמוך, בת 22 אבל שתהיה בראש של ילדה בת 18. הבעיה היא שאתה ב2017 ולא ב1977. הבנות שאתה מחפש עדיין קיימות, אבל בגיל 22 הן כבר לרוב בשלבי חתונה וחושבות על ילדים עם בן הזוג שלהן מגיל 14.

המראה החיצוני רחוק מלהיות חלק עיקרי, הכל בראש. כמה בראש? אחד האנשים הפחות מושכים (במילים מאוד עדינות) שהכרתי תמיד היה מלווה ע"י בנות שנראות מצוין והיום הוא נשוי באושר לבחורה איכותית. הכל כי יש לו ביטחון, הוא משדר ביטחון, הוא יודע לדבר ואיש שיחה.

הוא רחוק מלהיות יוצא מהכלל, גם ממעגל החברים שלי וגם עבדתי לא מעט שנים עם אנשים וראיתי זוגות עם הפרשים מהותיים במראה (גם בנות יפייפיות וגבוהות עם גברים נמוכים ומקריחים וגם חתיכים הורסים עם עקומות ושמנות ומה לא).

כל עוד לא תעשה לעצמך סדר בראש ובחיים ותמשיך להאמין שאתה אפס זה מה שתשדר החוצה.

אז אתה נראה כמו ערס אבל מושך את הקהל הלא נכון. בנות שנמשכות לערסים לא מחפשות את הידיד החמוד שינחם אותן עם גלידה.

לא רוצה להראות כמו ילד ערס בן 18? אל תהיה אחד. לא בהתנהגות, לא בדיבור ולא בלבוש.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Murzilka ,

אם כבר בנקודת מבט נשית עסקינן.

נניח שבאופן תיאורטי, גם אני לא יודע לאן אני הולך וכו' וכו'.

ומרגיש שאין מה לתת בכלל לצד השני.

אופציה 1 - לנסות ולהכיר תוך כדי

אופציה 2 - לדחות את החיפושים, עד שאגיע לנקודה או רמה מסויימת יותר טובה בחיים:

א. גם ארגיש יותר טוב עם עצמי.

ב. זה ילך יותר בקלות, עולם ההכרויות יכול להיות מאוד שטחי וזה יכול לעזור לגבור על כל מיני מכשולים ומשוכות.

1. הגשמה/עצמית עבודה יותר מכניסה - התמקצעות בתחום מסויים.

2. עצמאות (מגורים מחוץ לבית)

3. פיתוח בטחון עצמי

(עד שכל התנאים האלה לא מתקיימים, לוותר על זוגיות ובכלל לא לנסות).

אולי אפילו שתענה על חלק מהקרטריונים שמצויים כאן:

https://www.askpeople.co.il/tips/14

מה דעתך?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמפסיקים להתייחס לטיעון ומתחילים להתייחס לטוען, פה בדרך כלל אני מסיים.

בכול מקרה, ע"פ התגובה שלך רואים שאתה לא מכיר איך פסיכולוגים עובדים. אני חותם לך שאם כוכבי השרשור הזה ילכו לפסיכולוג בקשר ל-"בעיות" שלהם, הוא יגיד להם את חלק מהדברים שאמרו פה.

הבעיה שלהגיד זה משהו אחד, להנחיל זה משהו אחר, ופה באמת תפקיד הפסיכולוג נכנס לעניין.

מצטער, פספסת, אני הולך לפסיכולוג כבר שלוש שנים.

פסיכולוג לא אומר לך מה לעשות. פסיכולוג לא מדריך אותך. פסיכולוג זה לא קאוצ'ר.

אתה חושב שהכוכבים בדיון לא יודעים שצריך להתחיל עם בחורות בשביל למצוא חברה? אתה חושב שהם לא מבינים כיצד עובד משחק החיים? מבינים מצויין, אבל לכל אחד מאיתנו יש חסמים פסיכולוגים ייחודים שנוצרו מחוויות עבר ברקע הייחודי בו כל אחד מאיתנו גדל.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor,

אני לא מכירה אותך, לא יודעת בן כמה אתה ומה מצבך בחיים.

הדבר הבסיסי ביותר שצריך זה ביטחון (עצמי).

אתה לא צריך "לתת" שום דבר לצד השני בתחילת הקשר, לגיטימי לגמרי לבנות את החיים ביחד תוך כדי הליכה.

אבל גבר שקופץ בין עבודות מזדמנות ללא מטרות או שאיפות בחיים שכל הזמן אומר לעצמו שהוא כלום ואפס ושלא יאהבו אותו כי הוא רזה מידי, נמוך מידי או כי יש לו מפרצים פשוט מאותת לצד השני להתרחק (לדוגמא כשכל החברות שלי בגיל 16 עפו על בנים שיכולים להצטלם לפרסומת לשמפו אהבתי יותר את קצוצי השער).

אמרתי כבר ביטחון עצמי? לא שחצנות, אלא ביטחון.

אני מאוד לא מתחברת לקונספט שדייט זה בעצם רעיון עבודה וגם לא צריך להגיע בתחושה של תכנית ריאלטי עם מיונים לשלב הבא.

פשוט להשתחרר ולזרום.

היה כיף? היה חיבור? נהדר, ממשיכים הלאה, זה עדיין לא מבטיח חתונה וילדים, יש זוגות שנפרדים גם אחרי 8 שנות זוגיות וחיים משותפים.

לא הלך? לא הייתה כימיה? NEXT. לא קרה כלום.

מטריף אותי לקרוא כאן הודעות של חבר'ה בני 20-25 כאילו הם רווקים בני 50 שאיבדו כל תקווה להקים משפחה והופכים את החיים שלהם סביב מציאת אהבה וסיפור חיים מערוץ ויוה. אתם עוד צעירים, תכירו חברים חדשים, תצאו, תבלו, תפתחו תחביבים וככה תפתחו אופקים חדשים שיאפשרו לכם להכיר מישהי שמשדרת אתכם על אותו הגל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה הכיף שלהם, הם לא באמת מחפשים מישהי אלא להתמסכן מול כל מי שמוכן לשמוע.

אולי עכשיו זה כיף לכם להתייחס לעצמכם כאל לוזרים אבל אם לא תעצרו עם זה בזמן הנכון אתם תיתקעו ככה כל החיים. חבל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כיף" לא הייתי אומר. מלבד יוזר אחד או שניים שאולי מטרילים את השרשור, אני נוטה להאמין שיש פה חבר'ה עם מצוקה שמרגישים בנוח לפתוח את המקלדת, גם אם הפורום לא טומן בחיקו פתרון ; בסופו של דבר עם השבזה מאבדים גם את החשק לנסות למצוא פתרון אמיתי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם זורקים פה את צמד המילים "ביטחון עצמי".

ומאיפה משיגים דבר כזה בדיוק? איך בונים בטחון עצמי מכלום?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכולם חרא אני יודע גם ככה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם זורקים פה את צמד המילים "ביטחון עצמי".

ומאיפה משיגים דבר כזה בדיוק? איך בונים בטחון עצמי מכלום?

מתנצל מראש אם זה נשמע כמו תשובה לעוסה של קאוצ'ר, זה נשמע לי די נכון.

ביטחון עצמי (אמיתי, לא מזויף כמו של איש מכירות) זה כמו מגדל - בונים אותו מהצלחות, שלב אחרי שלב.

אתה, לזכרוני, כבר מצליח להחזיק עבודה סבירה ולפרנס את עצמך. זה לא מעט. אני מניח שבתחומך יש לך איזשהו ביטחון עצמי במה שאתה עושה.

תנסה גם בתחומים אחרים. בהתחלה תיכשל, אח"כ תתחיל להצליח, ואז יבנה גם הביטחון העצמי.

מה שמבדיל בין אנשים מצליחים ללא מצליחים הוא בעיקר היכולת להתמודד עם כשלונות (בגבול היכולת של כל אחד, כן? אף אחד לא יהיה איילון מאסק, אוסיין בולט, אלברט אינשטיין או לינוס טורבלדס בלי יכולות מאוד גבוהות בתחום הרלוונטי). אם תרצה, זה פשוט דרך אחרת להסתכל על אופטימיות - היכולת שלך להאמין שגם אם נכשלת פעם אחת, תוכל ללמוד מהכישלון ולהצליח בפעם הבאה.

אם תשב בבית, תחשוש מכישלון ותנסה תמיד למצוא את הדרך הבטוחה ביותר (ע"ע קורולה) לא תיבנה ביטחון עצמי. אם תשים לעצמך מטרות סבירות (אבל לא נמוכות מדי) בתחומים שאתה טוב בהם ותשתדל להגיע אליהן, תקבל גם ביטחון עצמי כחלק מהתהליך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה מחפש "את האחת" אבל אתה מחפש את האחת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה כדי שתקבל אותך כשאתה לא יודע מה אתה רוצה לעשות עם החיים שלך. כאן בעצם הבעיה, אם אתה לא יודע מי אתה ומה אתה רוצה מעצמך איך אתה יכול לחפש מישהי שתשלים אותך כשאין מה להשלים? (אני לא אומרת שאתה אפס או כלומניק, אלא שאין לך כיוון בחיים).

תסלח לי שלא קראתי את כל השרשור, רק רפרפתי בהתחלה ולקראת הסוף וראיתי שאתה תקוע במקום שאתה פרימיטיבי ומחפש מישהי פרימיטיבית כמוך, בת 22 אבל שתהיה בראש של ילדה בת 18. הבעיה היא שאתה ב2017 ולא ב1977. הבנות שאתה מחפש עדיין קיימות, אבל בגיל 22 הן כבר לרוב בשלבי חתונה וחושבות על ילדים עם בן הזוג שלהן מגיל 14.

המראה החיצוני רחוק מלהיות חלק עיקרי, הכל בראש. כמה בראש? אחד האנשים הפחות מושכים (במילים מאוד עדינות) שהכרתי תמיד היה מלווה ע"י בנות שנראות מצוין והיום הוא נשוי באושר לבחורה איכותית. הכל כי יש לו ביטחון, הוא משדר ביטחון, הוא יודע לדבר ואיש שיחה.

הוא רחוק מלהיות יוצא מהכלל, גם ממעגל החברים שלי וגם עבדתי לא מעט שנים עם אנשים וראיתי זוגות עם הפרשים מהותיים במראה (גם בנות יפייפיות וגבוהות עם גברים נמוכים ומקריחים וגם חתיכים הורסים עם עקומות ושמנות ומה לא).

כל עוד לא תעשה לעצמך סדר בראש ובחיים ותמשיך להאמין שאתה אפס זה מה שתשדר החוצה.

אז אתה נראה כמו ערס אבל מושך את הקהל הלא נכון. בנות שנמשכות לערסים לא מחפשות את הידיד החמוד שינחם אותן עם גלידה.

לא רוצה להראות כמו ילד ערס בן 18? אל תהיה אחד. לא בהתנהגות, לא בדיבור ולא בלבוש.

קודם כל, תודה על ההתייחסות. זה לא שאין לי כיוון בחיים או שאיפות שהייתי רוצה להגיע אליהן, ממש לא.

כרגע אמנם אני באמת לא עושה כלום אבל אחרי שסבלתי קשות במקום העבודה שלי נראה לי שמגיע לי קצת לנוח.

לגבי הלוק הכללי , אני לא משחק אותה מה שאני לא או מה שאני לא אוהב, אני מגדיר את עצמי ערס אבל עם צדדים חיוביים גדולים.

לגבי הבנות, וכל מה שאמרת, המון נשים ואנשים אומרים את זה, בפועל זה פשוט לא קורה.

למה בחורה תרצה לצאת עם גבר בן 25 שנראה כמו בן 18 ושהוא גם רזה\שמן לדוגמה? כשיש שפע מבחר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים , נראה לי שאתה סתם מאכיל את עצמך שהכל חרא. אתה גם היחיד מכל השאר "מסכנים" פה שרוצים להתקדם ולהשתנות. יש לך ראש על הכתפיים אם קשה לך להבין מה מנסים להסביר לך פה אז אולי תפנה לעזרה מקצועית. את הכסף שרצית להוציא לטיול לחו"ל עדיף תשקיע בזה. זה יעשה לך טוב לחיים. כי אתה מבין שיש צורך רק נשאר לקבל הכוונה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...