Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קורה לפורום הזה. או ,יותר נכון, לשרשור הזה?

כל חסרי הביטחון העצמי ובעלי הדימוי העצמי הירוד התרכזו בו?

נמרוד, אפשר לחיות בגיל 20 בלי זוגיות. אולי היא תגיע בגיל 21, או 25, או 32. אבל להתייאש כיון שבחורה אחת דחתה אותך? אני מבין שזה קצת מדכא. אבל, לעזאזאל, "קשר" של שבועיים? מילא אחרי שנה או שנתיים, אבל אחרי שבועיים? אסוף את עצמך וחפש את הבאה בתור. צא עם אחת, שתיים ,עשרים בחורות, בסוף תגיע המתאימה שגם תרצה אותך. ותאמין לי, לא הקוביות בבטן הן שעושות את זה. אני מכיר יותר מדי בחורים שהמראה שלהם ממש לא מהז'ורנל של הבודיבילדינג, עם בנות זוג מדהימות (וזה נכון גם בכיוון ההפוך).

אושריקו - כבר כתבתי לך, אתה צעצוערס. לא ערס אמיתי. אז תהיה עצמך, בלי לשחק יותר מדי. תאמין לי שזה טוב לזוגיות (וד"א - אני מכיר אנשים עם הופעה חיצונית של ערס, שהערסיות נגמרת במקום בו הגורמט נוגע בעור). בת הזוג תרצה (או תדחה) את אושריקו האמיתי. ואם היא תרצה את הדמות שאושריקו מנסה לעטות על עצמו - העסק יתפוצץ כאשר תתגלה במערומיך (לא הפיזיים, אלא ההתנהגות). ולגבי הבתולה החסודה - לא באמת תדע את האמת על עברה של בת הזוג. זרום עם האישיות שלה.

ואדים, תתחיל לדאוג לעצמך. הפסימיות שלך לא בריאה.

היא ממש לא הבחורה הראשונה שדחתה אותי, אבל היא הראשונה שנתנה לי צאנס להוכיח שאני אפס ולא זרקה אותי בערך דקה אחרי שנתנה לי מספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, אני לא משחק אותה ולא שום דבר... אני באמת מגדיר את עצמי סוג של ערס, אני אוהב להתלבש מותגים, אני אוהב לנסוע במכוניות "משופצרות", יש לי את המוזיקה שאני אוהב שהיא איך לא, מזרחית - דיכאון - תספורת שאני אוהב ומסתפר ככה כבר שנים, היא גם תספורת של "ערס".

אבל! אני לא מפחד להראות רגשות ולא מפחד להיות עצמי עם בחורות. בוא נאמר ככה, הבחורה האחרונה הדביקה לי את הכינוי "חמימו". איך אני עם חברים? באמת סוג של חמימו. ברור שאני מראה צדדים אחרים, אבל לא זייפתי את עצמי איתה ולא עם אף אחת.

אבל דווקא בגלל שלא זייפתי, כנראה לא הלך. אני לא אוהב משחקים פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות חתיך כל השאר כבר יבוא.

אין לך מושג כמה אתה טועה.

בנות מעריכות ומחפשות הרבה יותר גבר עם ביטחון ופה, מאשר יופי/ חתיך (לא אומר שצריך להיות מכוער/ מוזנח).

תתחיל להעריך ולאהוב את עצמך. תבין שאתה שווה בעולם הזה ואז תמצא את זו שתאהב אותך.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנות מעריכות ומחפשות הרבה יותר גבר עם ביטחון ופה, מאשר יופי/ חתיך (לא אומר שצריך להיות מכוער/ מוזנח).

תתחיל להעריך ולאהוב את עצמך. תבין שאתה שווה בעולם הזה ואז תמצא את זו שתאהב אותך.

יתכן, אבל מי תתן לך הזדמנות להראות פה ובטחון אם אתה לא נראה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו איזה אירוניה.

לפני כשנה אני וחבר נסענו לפאב והקפצנו איתנו חבר שהיינו באותה תקופה בנתק וחזרנו לקשר ואין לו רשיון...

הגענו לפאב, הוא התחיל לקשקש עם בנות שם, זנח אותנו בצד , הכיר את האחת שלו שם ואתמול חגגו שנה.

בסופו של דבר אתה אפילו משדך לאנשים בלי לשים לב אבל אתה עדיין לבד. איזה אירוניה...

אגב, הוא צריך לנשק יום יום את התחת של המאזדה של החבר כי בלעדיה לא היה מפגש = לא היה פאב = לא היה מכיר אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות חתיך כל השאר כבר יבוא.

תכלס, אסף צודק. כסף הוא המפתח.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, אסף צודק. כסף הוא המפתח.

לא מתכוון להתחיל לדבר על זה.. רק אגיד שיש לי תואר ראשון במדעי המחשב ועבדתי בהייטק שנתיים. תבין לבד מה המצב שלי יחסית לכל בן 20 אחר.

ואף אחת לא סופרת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, צודק ומקבל. תיקון: כסף *גדול* הוא המפתח.

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואף אחת לא סופרת אותי.

גולדיגרית. זה עבד עבור חבר.

סיים תואר בהנדסת תוכנה, השתלב טוב בתחום, קנה בית, עף על מישהי שבדיוק נפרדה ממישהו, כשהבינה שיש כסף מאחוריו, תוך משהו כמו ארבעה חודשי דייטינג שלפה את קלף ה"או טבעת, או שאני חוזרת להורים", הוא נשבר, הסכם ממון, נישואין (פלוס אחת).

היא מורה, דרך אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לימדה אותו שיעור באוניברסיטת החיים. תקשיב לואדים אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב מי שעבר לארצות הקור בעקבות אשה.

נמרוד, זה שיש לך תואר במדמ"ח לא אומר שאתה בשל לקשר זוגי. אולי בגלל הלימודים המוקדמים עקפת על כמה שלבים בחיים. וחוץ מזה, יש מי שמבשיל בגיל 20 ויש מי שבגיל 40 (זה במאת מאוחר, אבל 30 זה סביר מאד, בודאי בימים אלה). ס ב ל נ ו ת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתכוון להתחיל לדבר על זה.. רק אגיד שיש לי תואר ראשון במדעי המחשב ועבדתי בהייטק שנתיים. תבין לבד מה המצב שלי יחסית לכל בן 20 אחר.

אז כסף זה לא המפתח?!

פאק!

זה מדהים אותי שאתה כ"כ חכם ואתה לא מסוגל להפנים את מה שרשמו לך כאן 20,000 פעם ואתה עדיין מתעקש על שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...