Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וגם לואדים, לא משנה איך אתה נראה אתה חייב לצאת מהלולאה של חרא שאתה נמצא בה. תחפש בנות שהן שווה ערך לך.

תודה, עדיף למות לבד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון , אבל בדידות זה חרא של דבר. לא יודע, לדעתי כן צריך איזה שותף לחיים. אולי לא זוגיות אבל לפחות מישהו לחלוק איתו דברים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בזוגיות לא לוחצת? ככה בקליל?

לא חייב להתחתן אחרי חצי שנה, אגב מה כל כך רע בלהתחתן עם בחורה שפויה?

פשוט תפסיקו להכליל ולשפוט כל בחורה מראש, אתם תגלו לפעמים בנות מדהימות בתוך מעטפה-מוזרה, מכוערת, הזויה וכן הלאה.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שואדים בכלל רוצה...

יש בזה משהו. כנראה שאם הייתי מאוד רוצה, הייתי משיג את זה.

דוגמא - רציתי להפסיק לעשן, הפסקתי לעשן (כבר ארבע וחצי שנה בלי לגעת במוצרי טבק, תודה רבה), רציתי קורולה, קניתי קורולה (בניגוד לדעה הרווחת בפורום, איש מכירות לא היה אפילו צריך להצמיד לי סכין לגרון, כדי שאעביר את הכסף, ואחתום על העברת בעלות).

כנראה שמספיק נוח לי להיות לבד.

נכון , אבל בדידות זה חרא של דבר. לא יודע, לדעתי כן צריך איזה שותף לחיים. אולי לא זוגיות אבל לפחות מישהו לחלוק איתו דברים

זאת בדיוק הבעיה - צריך להכניס, אבל ממש להכניס בן אדם לחיים. למי שרגיל להיות לבד, זה מאוד בעייתי.

וגם למה שאעמיס את הצרות שלי על עוד בן אדם? על מה מגיע למישהי לסבול אותי?

@Max M.

כבר אמרו פה שצריך למצוא מישהי כמוני, ודים בחצאית. אני אישית רק מזדעזע מהמחשבה על זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשכרה דפוק. למה אתה בכלל חושב ככה שמישהי צריכה לסבול אותך? למה אתה חושב שאתה עמוק שלא מגיע לך לחיות כמו בן אדם ושיעריכו אותך ויכבדו אותך כפי שאתה? צא מזה ,תאמין להכניס בן אדם לחיים שלך זה דבר הכי טוב שיכול לקרות לך כי פשוט כנאה לא חויית את זה או שדפקו לך את הילדות ואתה לא משתחרר מזה. אין לי מה לומר בנוסף לזה שאתה חייב לתת לעצמך חתיכת סטירה כדי לצאת מהסרט שאתה חי בו. לא מכיר אותך אבל יש לי חבר עם דעות כאלה וכל פעם בא לי לתת לו אחת לפנים כדי שיתעורר. לא משנאה אלא מכאב אישי כלפיו

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודים , אני פשוט לא מצליח להבין איך אתה לא רוצה מישהי.

כל מי שבסביבתי עם בת זוג ואני לא , זה מבאס את התחת , מי שיגיד אחרת - הוא מוזר בעיניי. אז ת*** אחת או שתיים, היא לא תהיה לצדך בסוף...

מזל שיש פייסבוק ושידוכים:-P

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה 30, אולי יותר 40.

אף אחת לא צריכה לרדת מהעץ שלה. לא בגיל 30, לא בגיל 40 ולא בגיל 100.

אתה אשכרה דפוק. למה אתה בכלל חושב ככה שמישהי צריכה לסבול אותך? למה אתה חושב שאתה עמוק שלא מגיע לך לחיות כמו בן אדם ושיעריכו אותך ויכבדו אותך כפי שאתה? צא מזה ,תאמין להכניס בן אדם לחיים שלך זה דבר הכי טוב שיכול לקרות לך כי פשוט כנאה לא חויית את זה או שדפקו לך את הילדות ואתה לא משתחרר מזה. אין לי מה לומר בנוסף לזה שאתה חייב לתת לעצמך חתיכת סטירה כדי לצאת מהסרט שאתה חי בו. לא מכיר אותך אבל יש לי חבר עם דעות כאלה וכל פעם בא לי לתת לו אחת לפנים כדי שיתעורר. לא משנאה אלא מכאב אישי כלפיו

הוא רק מחפש את הצומי שלכם... זה סוג של מנגנון אוננות עצמי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, אם היית מרוצה מהמצב הנוכחי וחי עם זה בשלום, סבבה. אבל מהפוסטים שלך נראה שזה ממש לא המצב - אתה עצמך העדת על כך לא פעם - ופה הבעיה.

אני לא מבין למה אתה רואה הכל בצורה כ״כ קיצונית, למה מבחינתך זה או המצב הנוכחי (בדידות מוחלטת) או מחוייבות למישהי לכל החיים. אתה יודע, יש באמצע ספקטרום מאוד עשיר וכל מה שאתה צריך לעשות הוא לקחת צעד אחד על הספקטרום לכיוון השני.

אף אחד לא אומר שאתה צריך להתחתן או לעבור לגור עם מישהי, או אפילו להכניס מישהי באופן קבוע לחיים שלך. רק לצאת עם מישהי לשתות משהו. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רק מחפש את הצומי שלכם... זה סוג של מנגנון אוננות עצמי.

נכון, לכן השירשור הזה צריך להינעל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, תזכור שאשה היא בן אדם- לא אל שצריך לסגוד לו .

ברגע שלא תפחד מנשים, וברגע שלא תהיה בעודף הערצה למה שיש להן בין הרגליים.

הכל יבוא על מקומו בשלום .

מבטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם למה שאעמיס את הצרות שלי על עוד בן אדם? על מה מגיע למישהי לסבול אותי?

כבר אמרו פה שצריך למצוא מישהי כמוני, ודים בחצאית. אני אישית רק מזדעזע מהמחשבה על זה.

ידידי, אמרתי זאת פעם ואחזור על זה שוב, וסלח לי אם זה נשמע מתנשא- פסיכולוג, דחוף.

יש לך גישה דפוקה לחיים ואני לא כל כך מבין למה אתה ממשיך לחיות ככה עם עצמך.

נראה שזה גובל בשנאה עצמית.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...