Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תלוי , פעם יצא לי להפגש עם בחורה שהייתה שוכבת אתי בזמן שרק הכירה מישהו באתר הכרויות ויצאה לדייט 1 .

כששאלתי למה זה טוב -ענתה שככה לא מתפתה לשכב אתו עד שלא יוצאים תקופה וכך הוא "לוקח אותה יותר ברצינות " .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני לא מאמין "במוסד הידידות", לעניות דעתי ומניסיוני כמעט תמיד לאחד מהצדדים לפחות יהיה אינטרס. נדירים המקרים של ידידות אפלטונית אמיתית.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נדירים? כי כל חור בלילה שחור?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שכן קיימת ידידות כזו.

כמובן, תמיד יהיה מתח מיני איפשהו ומתישהו יצוצו מחשבות של 'מה יקרה אם'. משני הצדדים, אגב. לדעתי זה תקין ולא פוגע בידידות.

כמובן שיהיו מקרים בהם צד אחד חפץ בהרבה יותר, כאן זה כבר לא בריא ובדר"כ זה לא נגמר בטוב.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נדירים? כי כל חור בלילה שחור?

כנס רגע לראש של אדם ממוצע ותחשוב על החבר הכי טוב שלך. זה שקולט אותך מחצי משפט, אוהב את אותה מוזיקה, צוחק מאותן בדיחות מפגרות ושאפשר להעביר איתו שעות של טלוויזיה על הספה או נסיעה לאילת באוטו.

עכשיו תחשוב ששניכם גייז. לא היית מביא בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לדמיין את עצמי בתור גיי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש לי חברים

[ATTACH=CONFIG]484596[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס רגע לראש של אדם ממוצע ותחשוב על החבר הכי טוב שלך. זה שקולט אותך מחצי משפט, אוהב את אותה מוזיקה, צוחק מאותן בדיחות מפגרות ושאפשר להעביר איתו שעות של טלוויזיה על הספה או נסיעה לאילת באוטו.

עכשיו תחשוב ששניכם גייז. לא היית מביא בו?

תגובת השנה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זו קצת תגובה משונה ולא הכי אופיינית, אבל אני אכתוב בכל זאת ואשמח לשמוע את דעתכם.

מקרה ראשון:

* לא הכרנו לפני, בחורה כלשהי שהכרתי בפייסבוק הזמינה אותי אליה הביתה "לסרט" חוץ מלדבר איתה ולראות סרט לא עשיתי איתה כלום.

אין לי הרבה ניסיון, אבל יצאתי עם ידידה מס' פעמים ואחרי דיי הרבה זמן פעם אחת הזמינה את עצמה אליי ופעם אחת גם נשארה לישון אצלי. (בחדר אחר)

בכל מקרה, ראינו סרט והיא ישבה לידי וחוץ מפעם אחת שעשיתי איתה כפיות עם בגדים לא עשינו כלום.

כל החברים שלי אמרו לי שזה ממש מוזר וישר זרקו איך לא **** אותה?

בכל מקרה האם סרוגייט יכולה לעזור לי במצבים כגון אלה?

אני יכול להיות/רוב הזמן אני ממש אדיש לבחורות... זה נדיר שבחורות מתחילות איתי אבל קרה לי פעם אחת שמישהי התחילה איתי בים ונהגתי דיי בקרירות ואדישות, היא שאלה אותי אם אפשר לבוא אליי הביתה לשתות. שאלה אותי אם אני גר עם ההורים אמרתי שכן, שאלה בן כמה אני הסתובבה והלכה ועל זה נפלתי...

רק פעם אחת מישהי הזמינה אותי אליה הביתה לאחר דייט ראשון, ושם קצת "פעלתי" יותר...

הקפצתי אותה, לא הייתה חנייה אמרתי לה: אמרה שנפגש בפעם אחרת, אמרתי לה שאם אני אמצא חניה אני אבוא ואם לא אז בפעם אחרת... עשיתי קצת סיבוב בשכונה מצאתי ובאתי אליה.

יש לי איזה קטע, שקשה לי להבין רמזים של בנות. בחורה גם פעם רשמה לי שהיא חרמנית, ושלחה לי תמונות שלה בביקיני ולא ממש עשיתי עם זה משהו.

עד שבחורה לא תגיד לי באופן מפורש Benor, קדימה בוא **** אותי!!! אני חרמנית ורוצה שת**** אותי! (זה קרה לי פעם אחת ויחידה) אז כנראה שאני לא אעשה כלום ואהיה אדיש לכל הסיטואציה הזו.

אולי ליבידו חלש יכול להסביר את כל זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשאל אותך אחרת: כאשר תהיה לך בת זוג. אתה חושב שהיא תבוא ותגיד לך "בוא זיין אותי"? אתה צריך להפעיל את אינטואציות שלך ולדעת גם לקבל "לא".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...