Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, מתחיל כבר להתייאש מכל עניין ההיכרויות אונליין...

זהו, פרקתי.

מבין ללבך, אם כי לדעתי, אתה לוקח את הבחורות קשה מדי...

וכן, "שוק" אתרי ההכרויות וההכרויות בכלל הוא שוק מאוד קשה. צריך להכות בברזל בעודו חם...

חלק מהבנות לא אוהבות שמתחשבים בהן ושאלים אם הן יכולות, אלא מציבים להן עובדות. (השאלה היא אם אתה בכלל רוצה בנות כאלה)

הבחורות האלה עובדות לפי אמוציות/רגש, והן כנראה ילכו על הראשון שהכי יעשה להן את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Blazoor, הקטע הזה מוקדש לך

When you listen to your woman, listen to her as you would the ocean, or the wind in the leaves.

The sounds you hear from her are sounds of the motion of her feeling-energy. Of course, there are times

when she speaks in the masculine style of meaning exactly what she says, but more often, and almost

always in emotional moments, what she says is the sound of her feelings. Her feminine speech is far

more like poetry than like a clear cut agenda for action. In an emotional moment, what she says she is

going to do is actually an expression of what she feels like doing in the moment. Her feelings, and

therefore what she is actually going to do, could change in five minutes. It could change every five

minutes.

Whenever you are surprised by your woman's actions, and you say to her, "But you said...,"

you are forgetting that she has a feminine essence. What your woman says is like a cloud passing in the

sky: well-formed, coherent, and unrecognizable moments later. The cloud is an expression of the

precise physics of water, wind, and air. Your woman's words are expressions of the physics of her

feelings, your relationship, and the nuances of the present situation, seen and unseen. A moment later,

these factors will change, and so will your woman's expressions.

You might ask her, "Do you want to go to the movies?" She might reply, "Not really."

Then you hug her and spin her around and say, "Let's go to the movies!"

And she says, "OK!"

She is not talking about her desire to go to the movies. She is talking about the feeling of your

relationship in the present moment...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבין קוד מכונה כבר יותר קל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor - מסכים עם המשפט הראשון, רחמים על חברים שלי ועל הסיפורים והחפירות האינסופיות שהם שומעים ממני :lol: אבל זה אני, זה לא הולך להשתנות.

לגבי החלק השני, כנראה אתה צודק, אבל אני לא כזה, וגם זה לא הולך להשתנות. אני גם לא מבין את הצורך באסקלציה על הדייט הראשון (כי למה לנסות לדבר ואשכרה להכיר ולפתח חיבור עם הבנאדם שעומד מולך אם אפשר פשוט להתמזמז כל הלילה), אבל אולי זה רק אני.

הקטע הזה הוא מ-The Way of the Superior Man, לא? שמעתי עליו, יש מצב שאקרא אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי.

שמח שקראת, אבל לא ממש הבנתי את הקשר בין הטמבלים בכתבה שהבאת לטמבלים בשרשור הבריטי.

טמבלים ופנאטים יש בכל מקום, גם בשרשור הזה קל להבדיל אותם מהחבר'ה הרציניים. מה שניסיתי להראות זה שהקשיים ביצירת זוגיות בעת המודרנית אינם בלעדיים לישראל, כמו גם התגובות לכך והתסכול ששני הצדדים חווים כתוצאה. הדמיון מטריד לעתים, עד לרמת ניסוח המשפט.

בסופו של דבר זה תמיד ה-99% (מהגברים או מהנשים) שמוציאים שם רע לכל היתר. השאלה היא עד כמה גבוה מדורג כל הסיפור הזה של זוגיות בסדר העדיפויות שלך, ואי לכך - כמה פעמים תסכים להיכשל עד שתצליח. עם התרופפות הנורמות החברתיות בימינו, כשהסביבה והמשפחה לוחצות פחות מאי פעם, אנשים רבים מגיעים למסקנה הפרגמטית שזה פשוט לא שווה להם.

מכאן ועד להפוך את זה לאידאולוגיה... כמו בכל תחום אחר, הכל טוב במידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בעבר נשים היו סוג של מוצר וגבר קנה אישה. היום אישה היא בן אדם שצריך ליצור איתו קשר ויש גברים שהקונספט הזה קשה להם. לא נורא. שיתמודדו. במקרה הכי גרוע יש KY בסופר פארם והרבה פורנו באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאי אפשר לשייך את ההתנהגות של אחוז מסוים מהגברים כלפי נשים לאיזו פרדיגמה חברתית היסטורית שבמרכזה עליונות הגבר על האשה. אף אחד בחברה מודרנית לא באמת חושב שאשה היא מוצר (ואם הוא כן - הוא לא חלק מהחברה). באותה המידה יש נשים שמתקשות ביצירת קשר עם גברים. אתה הרי לא משייך את זה למשהו היסטורי, נכון? זה פשוט עניין של קשיי התנהלות בחברה, שממנו סובלים חלקים גדולים יותר משנדמה באוכלוסיה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גברים שבטוחים שנשים הן מוצר, כמו גם נשים שבטוחות שגברים הם ארנק. אז? צריך לחפש את מי שמתאים ולא לנסות ולשנות את מי שלא.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה כבר הבנתי שכלום לא יצא מזה, אבל אמרתי לה שאין בעיה

אני שואל בשיא התמימות- אז למה לעזאזל המשכת?

אם כי התחשק לך להשיג זיון, סבבה. אחרת, תהרוג אותי אם אני מבין למה להמשיך בידיעה שלא ייצא כלום

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה היה עדיין בגדר תחושת בטן, בקטע של לדעת לא להתאכזב אם וכאשר. עדיין היה סיכוי (קלוש) שהיא דיברה בכנות וכן יצא מזה משהו, אז לא היה מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה המידה יש נשים שמתקשות ביצירת קשר עם גברים. אתה הרי לא משייך את זה למשהו היסטורי.

דווקא כן יש בזה משהו הסטורי - הקביעה שגבר אמור להיות זה שיוזם את הקשר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן יש בזה משהו הסטורי - הקביעה שגבר אמור להיות זה שיוזם את הקשר.

יש הבדל בין "מתקשות ליצור קשר" ל"חושבות שהגבר צריך ליזום". הבעיה שאני מתאר היא לא "מי התחיל עם מי" אלא קושי אמיתי בהתחלת מערכת יחסים, שנובעת ממניעים פסיכולוגיים אישיותיים והתנהגותיים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה היה עדיין בגדר תחושת בטן, בקטע של לדעת לא להתאכזב אם וכאשר.

עדיין היה סיכוי (קלוש) שהיא דיברה בכנות וכן יצא מזה משהו, אז לא היה מה להפסיד.

שני המצבים הללו אפשריים והם בסדר.

בראשון, נראה כי עקב השיחות איתך, היא אמרה בכנות את המצב, ואם יהיה שינוי כדאי להיפגש.

ובשני, יש לאנשים רמת ציפיות, ואולי אחד הבחורים הקודמים שהיא פגשה.

אמר לה, כי לא מתאים לו בחורה גבוהה :grin: עקב בעיות כאלו או אחרות.

בדיוק כמו בתחום הרכב.. וזו הקבלה לא רעה ואומנם שונה.

(בפורום ע"י החלפת דעות, זו הפסיכולוגיה שלנו מהחוויות מהרכב, ואיזה יותר יתאים לנו)

הפורום / דומה לשיחות עם יעוץ .. פסיכולוגי, למציאת רכב מתאים.

אנו רואים רכבים לומדים עליהם, הולכים להיפגש / לראות ולבדוק, ולפעמים המצב לא מתאים.

לדוגמה - רכב אדום, לי לא מתאים , עקב תחזוקה יותר גבוהה של הצבע ואין לי כוח לכך או סבלנות.

ויהיו על-כך הרבה דעות, חלקם יגידו אבל הוא יפה, אתה עצלן..וכו' .

המשיכו בכייף, והכירו בחורות ולכו להיפגש.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...