Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלל הדייטים #1

חתירה למגע על ההתחלה. אתה יכול לחפור לה עד מחר בסיפורים בדיות ומעשיות בפאב, אם הדייט שלא נגמר במזמוזים קשים (נטו, בלי סקס) באוטו לקראת סוף הדייט, לא יהיה לזה המשך מזהיר.

הצהרה קצת מוגזמת...

מגע היה, לא היתה הרגשה של דייט ראשון בכלל, המלצר היה בטוח שאנחנו כבר זוג והיה בשוק שזה דייט ראשון. הלכתי איתה מחובק בדרך לאוטו, לא ממש זרמה עם זה, אז הרפתי. נראה לי שהיא כבר די החליטה עד סוף הדייט ולא ידעה איך לצאת מזה ששאלתי ומה עכשיו לגבי השני, אז יצא לה שהיא "כנראה לא תמשיך איתו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד סיפור טרי:

בסוף הדייט ולפני שקמנו היא אמרה שהיא צריכה לשאול אותי משהו - אם אני נפגש עם עוד בחורות במקביל. אמרתי לה שלא, שאני לא אוהב את זה ולדעתי זה לא לעניין (רפרנס לסיפור האחרון שכתבתי פה) [1]

הסתכלתי עליה בתמיהה ושאלתי ומה עכשיו? [2]

גם אני דיברתי עם מישהי אחרת שבוע שעבר וקבענו להפגש טנטטיבית השבוע כשיגמרו לה המבחנים, אבל ברגע שהנ"ל נכנסה לתמונה, לא המשכתי לדבר איתה. [3]

נסה לתת את הדעת על הנקודות האלה:

1. למה אתה מתחייב כ"כ מהר?

2. תחשוב איך זה נראה מנקודת המבט שלה כשאתה שואל דבר כזה ושפת הגוף שלך מביעה תמיהה

3. למה לא? מדייט 1 הסקת שמצאת קשר?

לגבי הפחד המושרש ממספר האופציות האינסופי שיש לבחורה בטינדר ושות' תזכור דבר מאוד מאוד פשוט. כשמישהי תרצה אותך, היא תרצה אותך בגלל מי שאתה ולא בגלל שאין לה אופציות נוספות. התפתחות של קשר זה לא ערובה לכלום.

לא צריך ללכת על ביצים ולחיות בפחד שמא תשעמם אותה רגע אחד והיא תצלול למעמקי הטינדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי :lol:

נסה לתת את הדעת על הנקודות האלה:

1. למה אתה מתחייב כ"כ מהר?

2. תחשוב איך זה נראה מנקודת המבט שלה כשאתה שואל דבר כזה ושפת הגוף שלך מביעה תמיהה

3. למה לא? מדייט 1 הסקת שמצאת קשר?

לגבי הפחד המושרש ממספר האופציות האינסופי שיש לבחורה בטינדר ושות' תזכור דבר מאוד מאוד פשוט. כשמישהי תרצה אותך, היא תרצה אותך בגלל מי שאתה ולא בגלל שאין לה אופציות נוספות. התפתחות של קשר זה לא ערובה לכלום.

לא צריך ללכת על ביצים ולחיות בפחד שמא תשעמם אותה רגע אחד והיא תצלול למעמקי הטינדר.

1. אין קשר להתחייבות, לטעמי זה לא לעניין לצאת עם כמה בחורות במקביל. בסבירות לא נמוכה יכול לקרות מצב כזה בדיוק שעם שתיהן הלך אחלה ואז צריך לחתוך מישהי, מהלך לא נעים לשני הצדדים שאני מעדיף להמנע ממנו. הרי אם דייט עם בחורה1 הלך טוב ויש לזה המשכיות, אז אחלה. אם לא, אתה תדע את זה כבר כמה ימים מהרגע שהתחלת לדבר איתה, ואז תוכל לעבור ל"הבאה" בתור. למה לעשות את זה במקביל?

2. שתסלח לי באמת שאני תמה מה אנחנו עושים פה אם לפני יומיים היה לה דייט להגדרתה מטורף עם בחור אחר. אתה באמת לא רואה את הבעיה?

3. ראה 1.

לגבי הפסקה האחרונה, אתה טועה*. כל עוד לא מדברים על אקסקלוסיביות, תתפלא שעדיין מדפדפות בטינדר/OKC אם במקרה תקפוץ "הזדמנות". עובדה - לבחורה היה דייט שהלך ממש טוב, ובכל זאת נפגשה איתי אחרי יומיים. די מפריך את הטענה שלך, לא?

*כמובן שזה תקף רק להיכרויות אונליין. עם בחורה רגילה כנראה לא מתחילים 30 פעם ביום (מס' מאצ'ים/הודעות לבחורה ממוצעת ביום), ככה שאין לה את ה"מבחר" הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי :lol:

לגבי הפסקה האחרונה, אתה טועה*. כל עוד לא מדברים על אקסקלוסיביות, תתפלא שעדיין מדפדפות בטינדר/OKC אם במקרה תקפוץ "הזדמנות". עובדה - לבחורה היה דייט שהלך ממש טוב, ובכל זאת נפגשה איתי אחרי יומיים. די מפריך את הטענה שלך, לא?

*כמובן שזה תקף רק להיכרויות אונליין. עם בחורה רגילה כנראה לא מתחילים 30 פעם ביום (מס' מאצ'ים/הודעות לבחורה ממוצעת ביום), ככה שאין לה את ה"מבחר" הזה.

לא, זה מוכיח את הטענה שלי, עובדה שהיא עדיין ממשיכה איתו.

נראה לך שהכותרת "אקסקלוסיביות" נועלת בחורה לנצח? ממה שאני מבין אנשים בקשר כי הם רוצים אחד את השני ולא כי אין להם אופציות אחרות בעולם.

זה תקף לכולם, יש אפשרויות להכיר בכל מקום, גם ברחוב. לא צריך לפחד שהיא תברור אופציות אחרות, ואם כן, זה כנראה אומר משהו על הקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם זאת מישהי שנמצאת בסביבת גברים כל היום בעבודה/לימודים, כמו פקידה במוסך או סטודנטית להנדסת אלקטרוניקה, או פקידה במוסך, שלומדת הנדסת אלקטרוניקה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה מוכיח את הטענה שלי, עובדה שהיא עדיין ממשיכה איתו.

בינתיים...עד שאולי יצוץ לה מישהו מעניין יותר בטינדר. היא כל הזמן קיטרה כמה האפליקציה הזאת גרועה ושהיא מתה למחוק אותה, אבל העובדה היא שהיא לא מוחקת אותה, וההפך - ממשיכה להשתמש בה ולהתחבר אליה כל יום, גם אחרי הדייט איתו וגם אחרי הדייט איתי.

אקסקלוסיביות "נועלת" את הבחורה מבחינת המשך שימוש באפליקציית ההיכרויות, שים לב שבכל הדיון אני מתייחס להיכרויות אונליין בלבד. זה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

חרשתי שני ת'רדים שהיו פה.

אצטט שתי תגובות מהם עם תוספות שלי שאשמח אם תתיחסו אליהן.

אני מביא את הציטוט עם שם המשתמש.

1) ###חביבי, כוס קפה זו הזמנה לסקס###

אז מה בעצם לעשות?

אני בן 37.

אם וכאשר אני נמשך למשהו זה נשים - אך ורק.

אני חושב שהגעתי לשלב בחיים שקצת קשה לי להכניס מישהי לחיים.

לא יודע אם מה שאני אומר מסתדר - אך נראה לי שככל שעוברות השנים כרווק ככה קשה יותר להכניס מישהי לחיים.

לא יעזר כלום - יש משהו מאד נח ברווקות!

2) ###מהנשואים מודים שהם התפשרו בנישואין.

5% משקרים.

80% מפחדים לומר את האמת###

כנראה שפשוט צריך להתפשר ולנסות לאורך זמן להתאהב? (או שזו קלישאה)

נכתב גם כן:

3) ###גברים שנמאס להם ומחליטים לצאת מהמשחק זו תופעה מדאיגה שהולכת וגדלה בשנים האחרונות. אני רואה את זה גם סביבי, ולא רק בישראל. מצד אחד זו עדות לנצחון הרוח על האינסטינקט (כלומר הצורך לז**ן ולהתרבות כבר לא מכתיב לנו את סדר היום), מצד שני זה אומר דרשני על סוג האוכלוסיה שהולכת למלא את העולם והמדינה הקטנה הזאת אם כך נמשיך###

מפחיד עד כמה (כנראה) זה נכון.

-------------------------------------------------------

מעגל חברתי: יש אך מאז שהרוב המוחלט נשוי עם ילדים הקשר פחות צמוד.

אולי אני פשוט צריך לבקש מהם לפתוח את העיניים.

יש לי 2 זוגות חברים קרובים בקשר שנפגשים וזה.

אך באמת שיש מפגש רחב יותר של מעגל חברים אני בהחלט מרגיש קצת חוסר שייכות.

להתחיל עם בחורות: אין לי את היוזמה.

מצד שני יש לי ביטחון לדבר לאחר שנוצר קשר ראשוני.

אני לא 'גבר!'. יותר רך, רגיש.

אולי כאן יש בעיה כי הרבה נשים יודו שהם מחפשות 'גבר' by the book.

עברתי בצבא פגיעת ראש עקב ניתוח מוח.

הכל תקין למראה חוץ אך זה כן הותיר משקעים רגשיים כלשהם.

אני לא יכול להגיד שאני נמצא באותו קו עם חברים "מקבילים" (ללא השכלה אקדמית) כי לא בדיוק התייצבתי מקצועית.

אני נמוך ומלא - רק מציין. לא חושב שזה גורם לי לחוסר ביטחון

מבחינה כלכלית אני מיוצב ובין היחידים ממעגל החברים שמחזיק בדירה בבעלותו בת"א.

זה פרט - אין לי מושג עד כמה עושה משהו אצל בחורה.

תחומי עיסוק ותחביבים: לא משהו "גברי" כזה.

אוהב מאד קולנוע, קצת תיאטרון, אוכל טוב, קניות (כן! לפנק את עצמי פה ושם), חו"ל כשמתאפשר, טבע.

אז ממש אשמח לבצע פה טראסט מוחות מקיף.

מצטער על דברי הארוכים (:

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבלב - עד כמה שאני מבין מה שמעל הקו הוא ציטוטים, ומה שמתחתיו הוא תאור המצבשלך. תקן אם לא הבנתי נכון.

יש לי כמה הערות:

1. נתקלתי בזוגות שנפגשו בגיל 40 והזיווג מוצלח. נכון שצריך להתפשר. אבל אגלה לך סוד - זה נכון לגבי שני הצדדים. כאשר מבינים שהיתרונות של בן\בת זוג מסויימים עולים על חסרונותיהם מתפשרים ברצון, שלא לדבר על כך שככל שחיים יותר שנים ביחד דורכים פחות על היבלות. ואם נוח לך ברווקות, חשוב על כך כמה יהיה לך רע בבדידות, וזו תגיע.

2. ראה סעיף 1.

3. מה לעשות -הרצון והיכולת יורדים עם השנים. גם זה נכון הן לגברים והן לנשים. אף אחד לא משאר בן 18.

4. נושא סטיריאוטיפ הגברי\נשי הוא עניין טפשי לחלוטין. אשה צריכה למצוא את הגבר המתאים לה אישית, בדיוק כפי שגבר צריך למצוא את זו שמתאימה לו. בהחלט מקובל שבתחומים מסויימים האשה תהיה הדומיננטית בזוג, וזה נורמלי לחלוטין, ולא חייב להתחלק בדיוק לפי הסטריאוטיפים. רכות ורגישות הן תכונות טובות לאשה וגם לגבר. תגלה את זה בזוגיות, ובודאי באבהות.

5. המראה החיצוני - לא בהכרח מכשול. מי ש"תקנה" אותך תעשה עסקת חבילה, ותראה את הצדדים היפים שבך, גם אם אתה נמוך ושמנמן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נוח לך ברווקות, חשוב על כך כמה יהיה לך רע בבדידות, וזו תגיע.

השאלה מה יותר גרוע - להישאר רווק ובודד, או להיות במערכת יחסים גרועה, כי זה "עדיף מכלום".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) ###חביבי, כוס קפה זו הזמנה לסקס###

אז מה בעצם לעשות?

אני בן 37.

אם וכאשר אני נמשך למשהו זה נשים - אך ורק.

אני חושב שהגעתי לשלב בחיים שקצת קשה לי להכניס מישהי לחיים.

לא יודע אם מה שאני אומר מסתדר - אך נראה לי שככל שעוברות השנים כרווק ככה קשה יותר להכניס מישהי לחיים.

לא יעזר כלום - יש משהו מאד נח ברווקות!

אני לא כל כך מצליח להבין מה השאלה/נקודה כאן.

קשה להכניס שותף תמיד. יותר קל לקבל החלטות לבד. שותף, גם בעסקים, מכניסים כשרוצים יותר ממה שאתה יכול להשיג לבד.

אבל שותפות יש מכל מיני סוגים. אפילו אפשר ילדים משותפים בדירות נפרדות, יחסים פתוחים לגמרי, חלקית... או כל סידור שיכול להתאים לשני הצדדים. לא חייבים לכוון למגורים משותפים, עם ילדים משותפים וחשבון בנק משותף.

אתה יכול לכוון למישהי שיש לה חיים מסודרים משלה, וגם לא ששה להכנס למסלול המסורתי.

הבעיה עם גברים זה שעם כל הדיבורים על איך הם רוצים לחיות, בסוף הם הולכים על זו עם הציצי הגדול...8)

ולעזאזל עם איך חיים איתה.

2) ###מהנשואים מודים שהם התפשרו בנישואין.

ברור.

כל מחוייבות לטווח ארוך (שוב, בכל דבר, לא רק ביחסים) דורשת לוותר על בחירות אלטרנטיביות. זו המשמעות של מחוייבות, אתה יודע שאתה יכול לבנות על השותף שלך, כי הוא התחייב לעזור לך, וההפך. זה אומר שהוא לא עושה מה שבא לו, מתי שבא לו, וההפך. אתם ביחד.

ברמה הרגשית, אנחנו חיים בין הצורך לחדש ולהתרגש, לבין הצורך ביציבות וודאות. אלו קצוות מנוגדים וסותרים, וקשה לחיות איתם לפעמים. אתה רוצה גם פרפרים בבטן וגם וודאות למחר בבוקר - אז אין.

יש כאלו שמה שהם לא יכולים לעשות מפתה אותם, ומייסרת, ויש כאלו ששמחים בחלקם. זה הרבה עניין של אופי.

והשאלה היא, מה הם הדברים שלא היו 'למתפשרים' על נישואים, אם הם לא היו נשואים?

להתחיל עם בחורות: אין לי את היוזמה.

מצד שני יש לי ביטחון לדבר לאחר שנוצר קשר ראשוני.

אני לא 'גבר!'. יותר רך, רגיש.

לא חושב שזה חיסרון, רק יתרון.

יש הרבה חארות שם בחוץ...

י

וזמה... תכריח את עצמך להתחלה.

עברתי בצבא פגיעת ראש עקב ניתוח מוח.

הכל תקין למראה חוץ אך זה כן הותיר משקעים רגשיים כלשהם.

אנחנו לא בני 16. לכולנו, כולל הנשים שתצא איתם, יש היסטוריה ומשקעים.

אז מה?!

אני נמוך ומלא - רק מציין. לא חושב שזה גורם לי לחוסר ביטחון

אוהב מאד קולנוע, קצת תיאטרון, אוכל טוב, קניות (כן! לפנק את עצמי פה ושם), חו"ל כשמתאפשר, טבע.

התחביבים שלך יכולים לעזור לך לסנן אלו נשים מתאימות לסגנון חיים שלך.

לגבי נמוך ומלא, תגיד... מה הסיכוי שתימשך למישהי שהיא גם נמוכה ושמנמנה?

אם לא משנה לך, אז תמצא מישהי שהסיבות שלה לבחירה בזוגיות דומות.

אחרת, אתה רוצה מישהי אטרקטיבית פיסית... תשקיע גם אתה. אנשים שאיכפת להם איך הם נראים, נוטים ללכת על אנשים שאיכפת להם איך הם נראים.

בלי שום קשר, בסביבות הגיל שלך נחתה עליי התובנה שאו שאני מתחזק רמה סבירה של פעילות גופנית, קבועה, או שלאט לאט אני הופך לגרוטאה עם כאבים טורדניים ומרץ של זבוב מת.

ולא יעזור, כשאתה בכושר גופני טוב, הכל יותר טוב. יש לך יותר אנרגיה, פחות עייפות, וכן... גם הדימוי העצמי שלך משתפר. לא צריך להפוך להיות שרירן עם קוביות בבטן, אבל זה לגמרי לא מזיק להרגיש שהגוף עובד טוב.

ולא סיפרת, אילו מערכות יחסים כן היו לך בעבר?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יותר גרוע לחיות עם מישהו ולהרגיש בודד מאשר להיות באמת לבד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה יותר גרוע - להישאר רווק ובודד, או להיות במערכת יחסים גרועה, כי זה "עדיף מכלום".

תלוי למי.

העניין הוא, כשאתה נמצא במצב מסויים, הוא ודאי.

כל דבר אחר, הוא אפשרות תיאורטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...