Jump to content

shabydog

 • פרסום הודעות

  429
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי shabydog

 1. לא הבנתי...אתה יודע שלא אני עושה את זה. מישהו שאני מכיר. אני רוצה לקנות בארץ...
 2. אוקיי אז ברור כי זה לא מה שצריך... אז מה כן?
 3. הייאץ האתר של יוסי ראיתי אתמול. ממש מגניב לראות אתר פעיל שניתן לרכוש אונליין!!! את אריק לא שאלתי. אגב, אני עושה בעזרת חבר עבודת בידוד בסיסית. אז יריעות - יש. בנוסף הוא הציע להביא ספוג בידוד. להביא כזה? https://www.ebay.com/itm/223562923236 אם לא - אשמח לקבל לינק למה שצריך. תודה רבה!!!
 4. היי מצאתי תמונה של הטבעות שיש לי עכשיו. לא זכור לי למה נאמר לי שלא יתאימו. אתה רואה סיבה שלא? עד כמה שזכור לי עובי פלטת סנדביץ סטנדרטית - 1.7 ס''מ...אם המידע שמצאתי בגוגל נכון - זה 7.59 ס''מ ועדיין מספיק. אתה ממליץ להחליף לטבעת mdf עבה יותר? לגבי מדידה: מה הכוונה מהשטח העליון של המתכת? סוזוקי ישראל כאלה עולב...לא היו מוכנים לעשות בדיקה לעומק כדי למסור לי את המידע...שרטוטים שקיימים בגוגל - פשוט אני לא יודע לקרוא אותם. תודה רבה
 5. וואיי נהדר! יש לכ-ם מושג אם יש באיזור נתיבות מאשקלון? רק לוודא שאכן דייקתי: התכוונתי שלפי עומק הדלת ניתן להכניס רמקול בעומק 5.71 ס''מ. לפני הכנסת טבעת כמובן. האם מתאים? תודה
 6. לא ידידי.... הבנק לא אישר לי משכנתא 😀 מה גם שיש נגר שגם חובב התחום שמכין טבעות costum made ב-100-150 לזוג טבעות...פשוט קצת רחוק ממני.
 7. היי יש לי סוזוקי ספלאש. עומק דלת - 5.71 ס''מ עומק הרמקולים - 7.5 ס''מ. ** הרמקולים - Xcelsus xu6.2Ci מי בונה טבעות סטנדרטיות להתאמת רמקול עמוק יותר מהדלת? או שלהבנתי טבעות לא יעזרו וצריך לעשות בנייה...אם כך - איפה עושים בנייה? איזור המרכז או הדרום (בין נתיבות אל נתניה)? תודה
 8. היי חברים, אני מחכה למערכת (JVC) אשר אמורה להימסר לי ביומיים הקרובים. אז אבצע את החלפת הרמקולים יחד החלפת המערכת ... ואז אחזור עם רשמים 🙂 המון תודה!
 9. היי, משום מה לא קיבלתי מייל על התגובה החדשה. לבסוף קניתי מאריק (exsound) את אלו: https://www.xcelsus.com.au/product/ultra-series-xu6-2c-2-way-component-set/ תודה אדי!
 10. היי, אני מתעניין ברמקולים PHD 6.1 (לצד morel virtus 602 ו-blam 165 rx). אולי יש פה מישהו איתם שאוכל להיפגש בכדי להתרשם? מאיזור נתיבות בדרום עד נתניה בצפון. תודה רבה!
 11. שירות מעולה ברמות. ממליץ על שתי החברות בחום.
 12. וגם במצב שאמזון לא שולחת לארץ (זמנית פליזזז זמנית!) - יש פתרונות בדמות חברות ישראליות אשר מספקות כתובת בארה"ב ומשלוחים לארץ. dealtas idgu
 13. מחכה לקבוע התקנה עם ג'וניור...סגרתי איתו. יבצע התקנה ממש מחדש בסטנדרטים שלו! עם העברת הכבלים בתוך הדלתות ולמעשה...הכל (עם ה-RCA והמתח הקיימים שלדבריו תקינים ובאיכות סבבה, אך יחליף את הכבלים של הרמקולים שבאיכות יחסית נמוכה). אז כשיתקין סגרתי שנחליף את הקרוסים ל-DLS ומן הסתם הוא ידע איפה לחתוך את הטוויטרים. תכלס - אותו רציתי לכל אורך התקופה הזו ... לקח זמן לשכנע אותו לעשות התקנה עם אנדרואיד (; אז בהחלט חדשות טובות! זו הזדמנות טובה לשבח אותו שהזמין אותי לבדוק את ההתקנה ולייעץ מה לעשות.
 14. סורי אך אין לי מברג מתאים להרדים של הקרוס. צילמתי בכל זאת
 15. היי האם יש אפשרות הנחתה בקרוסים של DLS? Tom, רק המיד של DLS. הקרוס+טוויטר עדיין של מורל...מי שהחליף לא הספיק לעשות את הכל(אדם פרטי...חבר) ואז נכנס עניין הסגר. על איזו תיבה אתה מדבר? Beeker, כמו שציינתי מי שהחליף לי את המיד לא הספיק להמשיך עם השאר. הוא מאד עסוק בימים האלו עקב עבודתו שקשורה למצב כיום.
 16. היי קינג, 1. האם אפשרות הנחתת הטוויטר קיימת בקרוס הפסיבי של DLS RZ6.2 או של Morel Maximo? מצורפות תמונות הקרוסים שלהם. 2. כלומר כל מה שאני רואה באקולייזר שהוא מעל 4KHZ לנסות להוריד קצת? זה עניין של ניסוי וטעייה ברמה שצריך לנסות אחד-אחד או שאפשר להתחיל בהורדה של כל מה שמתחת ל-4 נגיד ל-3? 3. הם הותקנות במיקום הייעודי שלהם - במקביל למראה (בפנים כמובן...) תודה!
 17. אני בדרך כלל נוטה להטיל ספק בקונפיגורציות, אך באמת שיש לי נטייה להאמין שהמטריקט בשיאו. כמה משפחות בעלות הון הגדולות בעולם/מדינות (ארהב..סין) רוצות לשלוט בנו. חישבו ותעבדו את שהעלתי.
 18. היי חברים, הטוויטרים שלי יותר מידי דומיננטיים. הומלץ לי פרוססור(DSP) + קרוס (אקטיבי\פסיבי). אין לי שמץ של מושג מה ההבדל בין שני האמצעים האלו. המצב: יש לי רמקולים של DLS הטוויטר יותר מידי דומיננטי ואני רוצה להוריד את עוצמתו. * הערת אגב: הטוויטרים שיש לי - של מורל! התקינו לי את ה-DLS אך לא היה זמן להמשיך עם הטוויטרים. אך זה בול מה שארצה לעשות עם ה-DLS. הפתרון שאני מחפש: משהו שיאפשר לי להוריד את עוצמת הטוויטרים. יש לי h.u של Joying ויש שם אקולייזר עם שליטה לא מעטה - אך לא ברמה של לשלוט על טוויטר. דבר נוסף: יש לי מגבר 4 ערוצים ועליו יושבים זוג הקומפו + h.u + סאב. לפי התמונה: יש מקום לחיבור פרוססור? את הקרוס ממקמים בתוך הדלתות איפה שממוקמת היחידה אליה מחוברים הטוויטרים (לא ידוע לי מה שמה)? תודה רבה!
 19. היי, לא קיבלת מייל על התגובה 🙂 אז בגלל שלא קראתי כבר החלפתי לתיבה אטומה. מצד אחד - יש יותר מקום בבגז...וזה חשוב כי יש לי רכב עם בגז ממש קטן, מצד שני - עוצמת הבס הופחתה או יותר נכון "אופי הצליל". אך התקנתי רמקולים 9*6 -שממש סגר לי את הפינה! ממש הוסיף בבס ושיפר מאד את המיד'ס!!! ה-boost בהגדרות ה-h.u כבוי מן הסתם. ה-Subsoniq זה פילטר שמכוון את האקולייזר לפי סגנונות שונים? תודה!
 20. אחריות קולקטיבית וישראלים ... מעולם לא היה. גם לא יהיה. מצד שני אם זה יתבטא בקנסות כבדים - זו היא הדרך ללמד לקח.
 21. אוקיי אז אנסה לבצע כיוונים מהמגבר. זה קשור גם לסוג התיבה? אם אשתמש בתיבה קטנה שהיא פורטד? תודה
 22. היי, יש לי סוזוקי ספלאש עם תא מטען קטן (מידי). לכן החלפתי מהתיבה שבתמונה של הרכב (PORTED) לתיבה קטנה יותר אטומה (SEALED) - תמונה שנייה. התנהגות הסאב השתנתה - זה ברור מאליו. השאלה המעבר מתיבת פורטד לסילד אמורה ממש להוריד מביצועי הסאב? להפוך את התהודה לחלשה בצורה מורגשת? או שזה עניין של כיוונים מחדש שצריך לעשות במגבר ובמערכת? תודה
 23. ממש שמח לשמוע שעוד ועוד אנשים גילו את הקסם הזה שנקרא Joying! רץ מהר חלק ללא שום לאגים. תמורה מ-ד-ה-י-מ-ה שאני מקווה שיותר ויותר אנשים יגלו זאת.
 24. תוכל בבקשה לשתף איך נאמר לך להדביק זאת?
×
×
 • Create New...