Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא התאפקתיייייי

76073112.jpg

(לא לקחת יותר מדי ברצינות, פשוט עד שיש הזדמנות כ"כ מושלמת לMEME של ריק ומורטי ...)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אור, 'צטערת, זה לא במקום.

הסארוגייט הוא טיפול שנועד לפתור לאנשים בעיות פסיכולוגיות מסויימות, כאלה שמאיימות מאד על איכות חייהם.

אין לי מושג מה יעילות הטיפול ומה הבסיס המדעי לשימוש בו, אבל לא הייתי מציג אותו בדרך סרקסטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@oryo

מצחיק אך לא במקום

ואכן, עברתי את הטיפול במסגרת השיקום הארוך שעברתי עקב פגיעת ראש

לגבי יעילות:

הטיפול קידם אותי מאד בתחומים אחרים - כל מי שמכיר אותי מקרוב שם לב לשינוי.

כנראה שלי לא היתה הבעיה הקלסית שבעקבותיה ניגשים לטיפול.

מה שכן, זה לא גרם לי להיות "יוזם יותר" בתום הטיפול.

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק (וגם רשמתי בהודעה המקורית) - לא היתה כוונה לבדיחה על חשבונך / חשבון מישהו אחר... בסצינה המקורית מקבילים את זה לנושא אפילו יותר רגיש (slavery).

Lighten up...

בכ"א אם נפגעת - קבל את התנצלותי הכנה. המטרה לא היתה להעליב אלא לשעשע את המעריצים שממתינים לעונה 3, למרות שכנראה כאן זה לא בדיוק קהל היעד

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שרוצים להוציא עונה 3 באפריל.

לנושא השרשור.

קראתי קצת באינטרנט על הטיפול הזה, ויש לי שאלה אחת.

עד כמה שהבנתי, הטיפול הזה הוא משהו שאמור לדמות מערכת יחסים, אז זה לא הרגיש לך מזוייף, עם הידיעה שהכל בכאילו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, 'צטערת, זה לא במקום.

הסארוגייט הוא טיפול שנועד לפתור לאנשים בעיות פסיכולוגיות מסויימות, כאלה שמאיימות מאד על איכות חייהם.

אין לי מושג מה יעילות הטיפול ומה הבסיס המדעי לשימוש בו, אבל לא הייתי מציג אותו בדרך סרקסטית.

סרוגייט הוא טיפול שיכול לסייע באופן נקודתי למשל גבר חברתי מאוד שמסיבות כלשהן לא צבר ניסיון מיני עם נשים וחוסר הניסיון המיני עם נשים הכניס אותו ללופ שמונע ממנו ליצור קשרים מיניים עם נשים באופן כללי.

כאן אנחנו מדברים על אנשים מתבודדים שיש להם קושי ליצור קשרים חברתיים אפילו עם גברים. טיפול סרוגייט אולי יפתח להם את צ'אקרות, אבל רוב הסיכויים שאחרי הטיפול הם יחזרו להתבודד.

נניח הוא ילך לטיפול סרוגייט והוא ישכב עם סרוגייט אחרי מספר דייטים מלאכותיים, אבל מה אחר כך? כל אישה היא עולם ומלואו. בדייט יש מיליון אינטרקציות קטנות עד שנוצר קשר רגשי בין בני אדם. בשביל שינוי אמיתי בן אדם צריך ללמוד להכיר את עצמו ובאמת להבין מה מקשה עליו לתפקד בסיטואציות מסוימות ואת זה לא לומדים בקואצ'ינג.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי, הטיפול הזה הוא משהו שאמור לדמות מערכת יחסים, אז זה לא הרגיש לך מזוייף, עם הידיעה שהכל בכאילו?

במקרה שלי אכן לא היתה לי ההרגשה שזה קשר אמיתי בפן הרגשי.

כן הייתי חושב עליה בין מפגש למפגש אך לא ממש מתגעגע.

בסיום הקשר המשכתי הלאה ולא הייתי עצוב מעבר לסיטואציה בפגישה האחרונה.

כל אחד ובמקרה שלו

@sperial די צודקת

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אנחנו מדברים על אנשים מתבודדים שיש להם קושי ליצור קשרים חברתיים אפילו עם גברים. טיפול סרוגייט אולי יפתח להם את צ'אקרות, אבל רוב הסיכויים שאחרי הטיפול הם יחזרו להתבודד..

גם לי זה נראה כמו משהו שיכול לעזור נטו בתפקוד המיני, לא להתמודד עם חרדה חברתית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אין שום קשר לחרדות חברתיות

איו לי שום בעיות חברתיות או חרדה מתקשורת עם אנשים חדשים.

כנ"ל לא עם יצירת קשר י-ד-י-ד-ו-ת-י עם נשים (לצערי בפן של "להתחיל" די קשה לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה במצב הרבה יותר טוב ממני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כאן מתמודד עם חרדה חברתית?

תגדיר "חרדה חברתית".

אני כמובן יודע לחפש את המושג בגוגל, אבל מעניין אותי מה זה אומר מבחינתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיש לי דבר כזה.

נכנס ללחץ וחרדות ברגע שאני צריך ליזום שיחה, גם שיחת טלפון (עם התכתבות אין לי בעיה, לכן אני מאוד פעיל פה), עם אנשים שאני לא מכיר, פי כמה עם נשים, על דייטים אין מה לדבר אפילו.

לא אובחנתי (כי לא הלכתי לאיבחון), ולא מטפל, כי:

א) לא מאמין בפסיכולוגים. פסיכולוג שווה ערך לאסטרולוג בעיני, ותועלת הטיפול בהתאם. בקיצור, לא מאמין שזה יעזור במשהו. יגידו לי שזה בגלל א, ב, ג? אני יודע טוב מאוד בעצמי ממה זה נובע, לא צריך לשלם למישהו שיגיד לי את זה.

ב) אולי זה קשור לתרבות שממנה באתי, אבל אני מפחד שאיבחון ורישום בתיק רפואי של הפרעה נפשית ייצור לי סטיגמה, שתסגור לי אי אילו דלתות בעתיד, במיוחד שדורשים ממך לחתום על ויתור סודיות רפואית.

ג) טיפול תרופתי הוא big no no. רק זה חסר לי (אני בכללי אנטי סמים, אני לא שותה אלכוהול אפילו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...