Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עם נשים בארץ כן.

ייבוא אישי מאוקראינה לא בא בחשבון, כי,

א) אין לי כסף לזה

ב) גם אם היה, אני לא רוצה אישה שתראה בי ארנק מהלך/כרטיס טיסה לחיים טובים יותר, שברגע שתלמד את השפה ותברר מה למה וכמה, תברח אל מישהו מוצלח יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים זה נשמע רחוק ממני באותה מידה. אבל כן, יכול להיות שפסיכולוגית יש לזה פחות חוסר סיכוי.

ד"א, יש סיבה מיוחדת לזה שרואים הרבה זוגות של גבר צבר + אישה עולה מחבר העמים, אבל כמעט ולא רואים את המצב ההפוך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים זה נשמע רחוק ממני באותה מידה. אבל כן, יכול להיות שפסיכולוגית יש לזה פחות חוסר סיכוי.

ד"א, יש סיבה מיוחדת לזה שרואים הרבה זוגות של גבר צבר + אישה עולה מחבר העמים, אבל כמעט ולא רואים את המצב ההפוך?

כן, יצר ההשרדות חזק יותר אצל נשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סיבה תרבותית, אבל אם אני אסביר אותה זה שוב יגמר בהתראה/אזהרה על גזענות בפורום.

אתם יושבים שעות מל המסכים ומחפשים רק בנות יפות. אבל אתם בעצמכם מכוערים. נניח. צריך קודם להבין מה אנחנו? איך אנחנו נראים, איך מתנהגים. פשוט להסתכל על עצמנו מהצד ולבלוע רוק. אחרי שקיבלתם את מה שראיתם לפי זה תחפשו בנות. יש גם בנות שהם לא שיא היופי אבל גם מוכנות להתפשר. תחפש בנות שהן שווה ערך לך.

יש שתי בעיות בעצה שנתת פה:

1. אתה לא יודע מה 'הם' מחפשים ועד כמה נמוך או גבוה מדורג המראה החיצוני בסדר העדיפויות שלהם. כתבת 'נניח', אבל משם הלכת ופיתחת תיאוריה די כוללנית. יתכן מאד שדווקא חיבה לאופרה, מירוצי אלפקות או חרוזים אנאליים הם תנאי הסף של חלק ממשתתפי הדיון, וזה מה שהם לא מצליחים למצוא.

2. אני מסכים שמראה חיצוני לא צריך להיות דיל ברייקר, אבל לחפש בן/בת זוג שווה ערך בהכל זה לא חוכמה. כדאי שהם יהיו טובים ממך לפחות במשהו, ולהפך.

* בנימה אופטימית זו, אני מבקש לשוב ולחדד את ההבדל בין ציניות לסרקאזם. האחד הוא השקפת עולם, השני צורת דיבור. במטותא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכוונה עשיתי הכללה כי דוגמא לשאר זה המיעוט. הרוב בוחר בבחורת פלייבוי שהיא בגדר טיסה לחלל על אנטרפרייז. הרוב כן נדפק בראש מהכמות בנות יפות שיש באתרים. אני מניח גם שרוב מבינים שכמות גדולה מהפרופילים מפוברקים כדי למשוך יותר גברים להרשם לאתרים האלה.

לגבי הבדלי תרבויות , זה מאד תלוי כמה זמן בן אדם גדל בארץ וכמה הוא ספג מהתרבות המקומית כי במקרה שלי לדוגמא, אני מעדיף ישראליות על פני רוסיות למרות שאני ממוצא רוסי. וגם מכיר לא מעט רוסים שגדלו איתי שגם מעדיפים ישראליות. ואדים כנראה באמת חייב טיפול שיוריד ממנו את הלחץ המיותר הזה של לגשת לבנות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סיבה תרבותית, אבל אם אני אסביר אותה זה שוב יגמר בהתראה/אזהרה על גזענות בפורום.

סיבה תרבותית שתקפה רק לזוגות שהאישה היא ממזרח אירופה והגבר צבר?

שואל מתוך סקרנות ובלי כמובן לגרום לכך שתקבל התראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בעולים שרוצים להשתלב בחברה הישראלית צברית. מה עדיף להתחתן עם שיקסע רוסיה שתקועה בגטו סובייטי, בזה לתרבות הישראלית ולא מכירה שום דבר למעט מעדני מניה ומועדונים רוסים?

אני מכיר לא מעט עולים מחבר העמים שהעדיפו להתחתן עם בנות מעדות המזרח/אשכנזיות כי הם רצו להתרחק מהתרבות הסובייטית שהם גדלו בתוכה.

אני עליתי ארצה בגיל 5, גדלתי בסוג של גטו רוסי ועדיין מראה של רוסיה כבדה דוחה אותי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בעולים שרוצים להשתלב בחברה הישראלית צברית. מה עדיף להתחתן עם שיקסע רוסיה שתקועה בגטו סובייטי, בזה לתרבות הישראלית ולא מכירה שום דבר למעט מעדני מניה ומועדונים רוסים?

שפוטין ייצא עם אחת כזאת.

יש לי מספיק טיפוסים כאלה בסביבה, ואפילו במשפחה. אחד הדברים ששירות בצה"ל תרם לי זה לצאת מהגטו הזה, אחרת הייתי הופך למקביל גברי של הטיפוס הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עליתי לארץ בגיל של פחות משנה, אני דובר רוסית - פג תוקף .

חלש מאוד .

ועדיין, יש גם חבר'ה רוסים מבוגרים יותר שלא התאקלמו כראוי אבל בהחלט אנשים ראויים לכבוד, ולשיחה איתם .

אם אלה שאני לא מתחבר באידיולוגיה על החיים, אני מדבר על מכוניות וכן הלאה .

לשנוא אנשים ולקרוא להם אנשים שחיים בגטו סובייטי זה פשוט לא נכון מוסרית .

חמי לעתיד למשל, דובר בעיקר רוסית... חלש מאוד בעברית. ובעל השקפות מאוד "סובייטיות" .

עם זאת- מכבד מאוד את האחר, ומכבדים אותו בחזרה .

יש גם אנשים שעלו לפה בגיל 20, והתעסקו בעבודה וילדים ולא ממש הספיקו להתאקלם בחברה בצורה חזקה, אז הילדים שלהם שגודלים פה מתאקלמים יפה ובעצם הופכים את הדור הקודם שלהם ל "מאותגרים חברתית" "גטו סובייטי" וכן הלאה.

וואלה? לא במקום.

בקיצור, צריך לכבד את כולם .

ואדים,אתה בחור אינטליגנט... אל תמהר לשפוט אנשים כל כך מהר, זה מוציא צדדים לא טובים בבן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, צריך לכבד את כולם.

לכבד כן, לאהוב אני לא חייב.

כמו שאני מתאר לעצמי שגם אני לא בדיוק חביב על כולם.

חוץ מזה, תאר לך שהיית עם מישהי, שהיא בן אדם עשר, אבל יש לה צורת דיבור ו/או התנהגות שאתה לא מסוגל לסבול (לא צריך לתאר, בטוח היית, בגלל זה אתה לא איתה עכשיו).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...