Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואדים - אם צורת הדיבור שלה בלתי נסבלת היא ממש לא 10.

שנית כאשר אתה יוצר זוגיות עם מישהי אתה עושה עסקת חבילה, עם מה שטוב ומה שרע בה. כך גם בת הזוג עם מה שטוב ומה שרע בך. ובמבחן התוצאה, בדרך כלל זה פועל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמובן, אבל לכבד זה חובה- לאהוב בהחלט לא חייב .

אבל ברגע שאתה משתמש בביטויים כאלו, זה מצטייר מעט כמו שנאה עצמית .

יצא לי לצאת עם בחורה מזרחית, לא היה כל כך אכפת לי מאיפה ההורים שלה אלא רק שתהיה כימיה טובה עם ההורים שלי .

לרוב כשזוג הוא מאותו מוצא אז יותר קל למצוא מכנים משותפים, אוכל, תרבות אירוח, וכן הלאה.

בעוד דור או שניים, כבר כמעט ולא יהיו הבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם אלה שצריכים להיות חברים.

ההורים לא צריכים להיות חברים - רק להיות הוגנים ומכבדים. גם היחס בינך להורים של זוגתך ובין זוגתך להוריך לא חייב להיות אהבה, אבל רצוי שיהיה הוגן. בעיקר אל להורים להתערב ביחסים ביניכם, ואל לכן לריב עם שני זוגות ההורים.

הדוגמא האישית שלי: ההורים שלי ילידי אירופה המערבית. ההורים של אשתי ילידי מרוקו. אפשר להציג זאת כרקע שונה לחלוטין. מצד שני, שנינו גדלנו בחיפה, שנינו גדלנו בסביבה שלא התיחסה למוצא עדתי כמשהו שפוסל אדם. כאשר נפגשנו והאהבה פרחה זה היה טבעי לגמרי, והתגובה של אבא שלי כאשר פגש את החברה שלי (וכיום אשתי) היתה "יש לך חברה חמודה". בזה נסגר העניין.

רק כדי להכניס פרופורציה - בעוד כשבוע נחגוג 27 שנות נישואין.

ועוד איזה סיפור קטן - הכרתי זוג שמבוגר ממני בערך בשנות דור. הבחור ממוצא מזרח אירופי, האשה ממוצא מרוקאי. על שניהם אפשר לומר רק דברים טובים. אבל המשפחה של הבחור התיחסה ליוצאי מרוקו כדרגה פחותה משימפנזה. התוצאה - הזוג נישא והיה מאושר, אבל הקשר עם ההורים נותק כמעט לגמרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעדה, אלא לצורת דיבור והתנהגות. אנשים טובים וזבל יש בכל עדה.

לגבי שנאה עצמית - כבר מזמן עברתי את הגבול, עד כדי שמשטרת ההגירה התייאשה מלחפש אותי :lol:

אין לי סיבה לאהוב את עצמי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאד כי עד שלא תתחיל לאהב את עצמך את לעולם לא תמצא זוגיות כי אף אחת לא תרצה להיות בסביבתך. אולי זה ברור לך אבל תעשה עם זה משהו. תלך לקבל כבר עזרה מקצועית. זה באמת עוזר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה, כשבנאדם רוצה או חשוב לו מספיק עניין מסויים, אז הוא כבר ידאג לעצמו יעשה את מה שהוא צריך לעשות...

כנראה שכרגע, זה לא מספיק חשוב לו. שום פסיכולוג/מאמן לא יעזור כאן אם הבנאדם לא רוצה לעזור לעצמו.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמן ושאר "אומני הפיתוי" בטוח לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שנאה עצמית זה לא משהו שצריך להיות גם אם אתה לא מחפש זוגיות.

איזה סיבה יש לך לשנוא את עצמך? אתה משאיר לעצמך בקבוקי מים ריקים במקרר ולא שם גליל חדש בשרותים כשנגמר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר עמוק. לא ממש רוצה לפרט את זה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור השבועי (שוקל כבר לפתוח בלוג) -

מאץ' בטינדר ביום שישי עם דוגמנית (לא יודע מה קורה בזמן האחרון, קטע הזוי. החלפתי תמונת פרופיל, אולי זה עזר). מדברים הרבה, נשמעת באמת מקסימה, חיבור פסיכי בהודעות, שיחת טלפון אחת, קובעים להפגש בשלישי.

אתמול נפגשנו, אספתי אותה, ישבנו בבית קפה במודיעין על הטיילת/אגם שיש שם. דיברנו איזה שעה, אח"כ הלכנו בטיילת סביב האגם. יד ביד, צמודים, ליטופים וכו'. הכינותי מראש עם שמיכה באוטו, אז אחרי בערך חצי שעה של טיול התיישבנו על הדשא, ואיך אמרו פה בשרשור, "מזמוזים קשים".

סיימנו את העניינים (לא סקס), חזרנו לאוטו שוב יד ביד, מחובקים וכו', הורדתי אותה בבית, עוד נשיקה, הכל נראה והרגיש סבבה.

היום בבוקר, הודעה: "XXXXוש היה טוב אתמול אבל לא יקרה שוב. החלטתי שאני צריכה את הלבד שלי ולא את הביחד, רק סיימתי קשר. בכל אופן תודה לך על אתמול, נהנתי, אתה מקסים אין ספק!"

אהה...כן. לא יודע אם זו מריחה או לא, יאמר לזכותה שהיא באמת יצאה מקשר (של חמישה חודשים) לפני שבוע וחצי, אבל עדיין. לכו תבינו :-|

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

זה מתחיל להזכיר את האנשים האלה שעושים נסיעת מבחן על מכונית חדשה כל שבוע, ואז מחפשים תירוץ מקורי כשאיש המכירות מתקשר לשאול מה הוחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות נעימים בדייט ראשון זו מיומנות. אם אתה יצור די חברתי וחברותי, אתה יכול להיות נעים עם כל בנאדם. כל איש עסקים יודע לזייף עניין. זה לא אומר שבאמת ממש מצאת חן בעיניה.

המזמוזים?

חלק עושים/עושות את זה, כי חושבים שזה נדרש. שזו הנורמה. כנ"ל לגבי סקס. אם פעם זו היתה הצהרת כוונות, היום עושים את זה כי זה מקובל (או כך חושבים) או סתם כי זה נעים.

אתה רוצה קשר ממש?

אז ס ב ל נ ו ת.

אין מזמוזים בדייט ראשון. עדיף גם לא בשני (אולי קצת). העיקרון הוא: פיזיות באה אחרי הכרות. נראה שאת מוצאת חן בעיני, שאני בעיניך, ונמשיך משם. מבטים, נגיעות עדינות, נשיקות קצרות - כן. צור מתח. דבר על מיניות. אל תפרוק אותו. חכה עם הציצי, למי שלא הבין...

תבהיר: אני לא שוכב עם מישהי שאני לא רוצה להתעורר איתה בבוקר.

שתבין שיש מקום מיוחד וצריך להרוויח אותו אצלך, וההפך. ציפייה היא מפתח. שתחשוב שאם כבר הגעתם לשם, זה בגלל שהיא יוצאת דופן ומיוחדת, כי להתמזמז קשות, זה כבר פק"ל. זה לא אומר כלום.

אתה רוצה סטוצים, יש מאה בשקל.

אתה רוצה מערכת יחסים, תדאג שלדברים שאתה עושה יהיה משקל, משמעות וחשיבות.

ואם פגשת מישהי, ונדלקתם בטירוף על ההתחלה, תשכח מכל מה שכתבתי. אין כללים שנכונים תמיד.

[הוראות אלו נכתבו בזרע].

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני הצטרפתי לעוד בחורה שלא סגורה על עצמה...

למרות ש3 דייטים+אחד עם חבר טוב וחברה שלו שהיא החברה הכי טובה שלה, מוצלחים והיה באמת כיף(היא אמרה בעצמה) ואני "הראשון שהיא יצאה איתו רשמית ", לצערי היא החליטה שלא להמשיך... התקשרה אליי היום מהבסיס לאחר שלא דיברה איתי 4 ימים כי התביישה להגיד ופחדה מזה.

אהבתי את הביישנות ואת זה שהיא שקטה מאוד ובלי הרבה חברות ורעש מסביב, בלי פייסבוק, בלי כל התרבות של הלייקים , מראה חיצוני אחלה, בלי יציאות למועדונים, פאבים וכל התרבות הזאת... מה אני אגיד, מבאס עד כדי דיכאון טוטאלי כל פעם להתחיל את זה התהליך ותמיד אתה נופל על מישהי שנחשבת בחורה טובה.

הבעיה היא לא להמשיך הלאה שזה מן הסתם חייב לקרות, אלא שכל מפגש חדש שיהיה אתה תישאר עם הפחד שזה יגמר עוד לפני שזה התחיל ואיך נאמר בעדינות, רוב הסביבה שלי היא סביבה גברית ואין הרבה אופציות.

בשורה תחתונה, תמיד הנשים מאשימות את הגברים , בינתיים ממה שיצא לי לראות מנסיון האישי ומנסיון של עוד כמה, הבנות הן אלו שפוסלות ונעלמות מהר מהצפוי גם אם הכל כיף ותקין וזה מעבר לשלב ה"ידידות"(נישוקים וכו').

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...