Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיבת עיתונאים לרגל תחילת שיווק סוזוקי בלנו החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה ויכוח טפל מעצם שהרכב כבר לא משווק שנים וכל קונה יודע את הנתונים הללו.

אני יכול להגיד לך שאני מכיר מישהו באופן אישי שעשה תאונה עם הבאלנו ולא נשאר נכה כל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני התחלתי להתעניין אחרי שנת 2000, אז בלנו עדיין נמכרה עם בטיחות מזעזעת, אבל רוב הרכבים כבר היו בסדר. בדקתי בהמלצתך ואכן במוו ב-97 באותה רמה של בלנו אז גם מגיע להם שנגיד שהם היו קופסאות מוות, גם לנסר. גולף כבר ב-98 הייתה עם 4, סיטרואן קסרה עם 3 , קורולה עם 3 וכו'. אז מי שרצה להימנע מקופסאות מוות גם אז היה לו מה לבחור.

אנחנו טוחנים כא מים.

אין ספק שהאירופיות הובילו את נושא הבטיחות עד אמצע העשור הקודם, אבל אפילו ההבדל בין דגם שיצא ב-1995 (באלנו) לדגם שיצא ב-1998 (קורולה) מתבטא באבזרי בטיחות.

הפרטים מ-1998 לא כל כך חשובים למעט הצד ההיסטורי. הנקודה שלי אחרת לגמרי, ואולי לא הדגשתי אותה מספיק הפעם: הדגמים הנמכרים בישראל אינם זהים לדגמים הנבחנים ב-EuroNCAP: מבנה שונה (האצ' לעומת סדאן), מנועים שונים, אבזור שונה. כל אלה משפיעים על דרגת הבטיחות של הדגם, ובמקרים רבים מאד אי אפשר להסיק ממבחני ה-NCAP, שבלא מעט מקרים בוחנים דגמים "מזרח אירופיים" מופשטים מאבזור, כולל אבזור בטיחות, אבל לעתים דווקא הדגם הנמכר בארץ חסר. הסלריו דגוגמא מצויינת - באבזור האירופי 3 כוכבים, ב(חוסר) אבזור ההודי אפס עגול, ובכיוון ההפוך - כמה שנות דגם של הקורולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר סוזוקי מעניינת ?

אני זוכר סוזוקי מענינת: גרנד ויטרה למשל.

באלנו בגירסא האוטומטית עם מנוע 1.2 הייתי אומר יקרה למדי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם קוראים לעצמכם חובבי רכב?

הנה סוזוקי מעניינת...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ויכוח טפל מעצם שהרכב כבר לא משווק שנים וכל קונה יודע את הנתונים הללו.

אני יכול להגיד לך שאני מכיר מישהו באופן אישי שעשה תאונה עם הבאלנו ולא נשאר נכה כל החיים.

ואני היתי עד לתאונה שבלנו נכנסה בעמוד והנהג נהרג במקום. היה מראה מאוד מזעזע הכיסא הסתובב לכיוון הדלת נהג

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם ילדים?

קבלו את ה-בלאנו:

זה אושירקו גירסת הודו?

האמת בזמנו חשבתי לעצמי שעם היו משווקים בארץ באלנו עם 1800(מנוע מאזדה) ידנית זה היה הופך אותה לסילפרית.

NINI,אני מבין את מה שאתה אומר אבל מוות בתאונת דרכים זה משוואה שכל הרבה דברים שלפעמים מישהו בבאלנו יכול לצאת בלי פגע ומישהו עם רנו מגאן ישאר נכה או ימות.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי גלגל פיאט 600 לא פחות משני גלגולים שלמים ויצא בלי שריטה. סובב את המכונית ונהג למוסך. וזה אפילו לפני שמישהו בארץ הכיר חגורת בטיחות. עדיין לא אומר דבר על ציון ריסוק או רמת בטיחות של הרכב. גם לא בטיחות אקטיבית - דומני שההאצה מאפס למאה ארכה כדקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...