Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חובבי ואוהדי לנצ'יה מוזמנים לטקס קבורת החמור

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיבה שבחרתי דוקא במונח הזה היא לא בגלל שני הדגמים המוכרים בארץ אלא בשל קשת הדגמים שלנציה מציעה בחו"ל, כולן "לנציות" עכשיויות.

קבלו את ה(באלוהים שקשה לי להגיד את המילה הזו), קבלו את האעלק לנציה שנושאת שם עתיר מורשת, קבלו את הפלאביה:

[ATTACH=CONFIG]380534[/ATTACH]

לא רוצים פלאביה?

מה עם תמה? או שאולי צריך לכתוב את זה טמא?

[ATTACH=CONFIG]380535[/ATTACH]

ואחרונה מהוללה, מי לא מכיר את הלנציה וויג'ר :shock:

[ATTACH=CONFIG]380536[/ATTACH]

תרשו לי להיות כן.

כן - אני מעדיף לקבל לנצ'יה תמה/טמא 2014 , הגם שהיא קרייזלר 300 לכל דבר ולא לנצ'יה תמא "מקורית".

ואני מעדיף את הקרייזלר הזאת על כל אחת מה"אורגינליות" שתוכלו לראות במודעה שצירפתי.

lancia-1988.jpg

ואני בטוח שאם היה אפשר לארגן מבחן השוואתי - הרי הלנצ'יה ה"מזויפת" יותר אוחזת , יותר מאיצה,יותר מהירה,יותר נוחה ויותר בטיחותית מהאורגינל - ועזבו אותי מהגיגים נוסטלגיים של "תחושת הגה" / "אופי" / "נשמה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאוטו חדש עדיף, אבל תשווה למכוניות אחרות מאותן שנים. הלנציות היו ברמות מאוד גבוהות לעומת הרבה יצרנים אחרים באותם זמנים.

גם הY10 המעפנה מהמודעה כאן למעלה מכילה את אותו המנוע שיש לי עוד בפנדה וששימש את רוב הפיאטים (החסכוניים והאמינים) עד שהם יצאו עם הtwinair ממש לא מזמן. המכוניות הגדולות יותר היו אהובות ביותר, לא משהו ששומעים על הרבה מכוניות אחרות משנות ה80.

ואפסילון ידני מ2011 עם המנוע הקטן במחיר זנותי תודות לירידת ערך הענקית שהיתה וזאת שתבוא, דווקא נשמע לי לא רע

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להיות כן.

כן - אני מעדיף לקבל לנצ'יה תמה/טמא 2014 , הגם שהיא קרייזלר 300 לכל דבר ולא לנצ'יה תמא "מקורית".

ואני מעדיף את הקרייזלר הזאת על כל אחת מה"אורגינליות" שתוכלו לראות במודעה שצירפתי.

[ATTACH=CONFIG]380564[/ATTACH]

ואני בטוח שאם היה אפשר לארגן מבחן השוואתי - הרי הלנצ'יה ה"מזויפת" יותר אוחזת , יותר מאיצה,יותר מהירה,יותר נוחה ויותר בטיחותית מהאורגינל - ועזבו אותי מהגיגים נוסטלגיים של "תחושת הגה" / "אופי" / "נשמה".

סליחה, אבל מה זו ההשוואה ההזויה הזו?

רוצה לדבר על לנציה מודל 88?

תפאדאל, בא נשווה אותה לקרייזלר 88, אם אני לא טועה, הם היו בדיוק בשיא של ייצור הרכבים הגרועים ביותר שלהם, אי פעם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל מה זו ההשוואה ההזויה הזו?

רוצה לדבר על לנציה מודל 88?

תפאדאל, בא נשווה אותה לקרייזלר 88, אם אני לא טועה, הם היו בדיוק בשיא של ייצור הרכבים הגרועים ביותר שלהם, אי פעם.

לא כל כך ברורה ההשוואה הזו, אם אתה חושב ששהתמה נחותה מהקרייזלר סרטוגה המרובעת של אותם ימים, אז כנראה שבאמת אתה מתעב את המותג. התמה היתה מכונית מצוינת, מאובזרת, מהודרת ונוחה. היא גם התנהגה בכלל לא רע בכביש, אפילו היה דגם 8.32 עם מנוע פרארי וביצועים בהתאם. עצוב מה שקורה למותג הזה שהוציא משעריו פנינות מוטוריות כמו האינטגרלה, או הפולביה קופה. קבורת חמור קוברים מי שכל מהלך חייו היה עלוב, לא מותג כזה כמו לנצ'יה שיש לו עבר מפואר, הווה מצטמק ועתיד לא ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין לא הבין!

אבל לחלוטין!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל מישהו מכם נהג בתמא/300 V6 דיזל? בשמחה רבה הייתי מוכן להיות בעלים של דבר כזה (במדינה הנכונה, כמובן, לא פה).

וזה שזו לא לאנצ'יה אמיתי? דחילק, אין כזה דבר כבר עשרות שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנציות האיטלקיות (אפסילון ודלתא) לפחות יש איזה פרשנות של מישהוא שחושב שיודע מה זה לנציה.

בקרייזלרים פשוט שמו סמל של לנציה ושיווקו (או ניסו לשווק) כלנציה.

עצם העובדה שלנציה נגנזת כמותג, מראה לך מה הקונים הפוטנציאלים חשבו על התועבה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קשור ג'וני בוי (במידה והיית רציני ולא אירוני).

יש מי שמתחבר לאלפא/לנצ'יה ויש מי שמתחבר לרכבים אחרים והוא גם אוהב רכב.

יש איזה מונופול שלא ידעתי עליו ושנקרא "אוהב רכב" וששמור רק למי שאוהב/נוהג אלפא וכדומה ?!

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...