Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מרצדס לחברי CarsForum

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש פה חברים עם רכבים הרבה, הרבה יותר מרשימים מ-S Class, עם כל הכבוד הראוי לה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא חושב שכמות ההודעות היא הקובעת אלא האיכות (שלא אובן לא נכון אני לא מתכוון במה שאכתוב עכשיו למישהו מסויים...)

יש משתמשים בפורום שהגיעו לכמה אלפי הודעות ועדיף שלא היו כותבים הודעה אחת, ויש כאלה שלא כתבו אפילו אלף הודעות, אבל כל הודעה היא "פנינה".

לא הייתי קורא לאירוע שהיה אירוע מכירות כי ברור ליבואן שרוב המתארחים אינם לקוחות פונטציאליים שלו כנראה, אלא הייתי קורא לו אירוע חשיפה שמאפשר לאנשים שכתיבתם ודעתם בהחלט יכולה להשפיע על החלטות של משתמשים אחרים בפורום שהם כן לקוחות פוטנציאליים, החשף בצורה בלתי אמצעית למגוון הדגמים שיש ליבואן להציע על מנת שאם לקוח פונטציאלי יוועץ בפורום לפני קניית רכב חדש - גם תוצרת מרצדס תזכה להתייחסות ראויה.

למשל אם השרשור הזה היה קורה כמה ימים קודם, סביר להניח שלא הייתי מתייחס ל A קלאס בכלל, אבל אחרי שנחשפתי אליה אז גם התייחסתי כשזה נראה לי רלוונטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה חברים עם רכבים הרבה, הרבה יותר מרשימים מ-S Class, עם כל הכבוד הראוי לה.

תודה. זה מחמיא מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד , למרות שאני מסכים עם BAGIRA שרוב הלקוחות הם לקוחות שבויים חוזרים כי זו מרצדס ,

הלקוחות לא שבויים, פשוט אין אלטרנטיבות טובות יותר. ותתחדש על המרצדס החדשה שלך. איזה מנוע בחרת?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה יפה, כל הכבוד לפורום.

נהנתי לקרוא את הרשמים והתאכזבתי לאור הרשמים מהA קלאס, היא מאוד יפה ומשדרת משהו שונה מהכתוב.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יפה מאוד עם חבילת האבזור של amg. בגרסא שנהגנו היא מאכזבת מאוד גם מבחינת המראה. המסך הזה קטן מידי ונראה שהוא הולך להתפרק. הריפוד של המושבים היה ממש מכוער. היא פחות איכותית מאודי A3. באופן כללי היא לא מרגישה יוקרתית בכלל.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. עד שאתה לא יושב ברכב ונוהג, אתה לא מבין עד כמה היא פשוטה מבפנים ויחסית חלשה בגרסא הלא נכונה. כמובן שהייתי מעדיף לנהוג ב-250 AMG כמו שיש לחברנו ZUZUT מהפורום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כלכך יצא לי לראות איך נראית הגירסא הפשוטה , אבל ב 250 כמו שיש אצלי היא כן מרגישה כמו מרצדס, אולי לו e class אבל בוא נגיד שאיכות החומרים וההרכבה מאד גבוהה, מבחינת איבזור היא מאובזת יותר מסדרה 3 למשל שמתחרה בקטגוריה אחרת ובאמת שלא חסר לי כלום הדבר היחידי שבאמת מציק לי זה המסך המעפן הזה שתקעו אותו בלי קשר לכלום.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, כי כן יצא לנו לשבת ברמת גימור AMG של ה-A באולם תצוגה וזה עולם אחר לגמרי מאותו רכב נסיעת מבחן. לגבי המסך, כל אחד ואחד שהתיישב ברכב אמר זאת - לא קשור בעליל לדשבורד.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריפוד של המושבים היה ממש מכוער..

תבין, המנהל פרויקט של ה A החדשה היה צריך להפוך ברווז מכוער למתמודדת ראויה, אז את המראה הוא לקח מב.מ.וו, את הפנים מאוודי, את הריפודים מגולף GTI! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האכזבה הזאת נרשמה גם ב E400.

גימור מאד פשוט יחסית.

לפני שלושה שבועות לערך הוזמנו וגם הגענו להשקה שקטה של המרצדס C, זוגתי שחמושה במאזדה 3 ספורט ספיריט נכנסה בהתלהבות רבה למרצדס מסדרה B, היא נראתה כמו אחת שמצאה את רכב החלומות שלה.

כשיצאה מהרכב הייתם צריכים לראות את ההבעה שעל הפרצוף שלה כדי להבין אכזבה מהי, שאלת המפתח שלה הייתה "תסביר לי במה זה יותר טוב מהרכב שלי..." :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו היא אישה:) , בכל מקרה אני רוצה לראות את כל בעלי a4 , סידרה 3, לקסוס וכו' נכנסים אל ה c החדשה ולא נשארים פעורי פה, ולגבי אישתך הייתי אומר שמאזדה 3 החדשה לדוגמא לא נופלת כלל מ a ברמה הבסיסית מכאן אני מאמין שהתגובה שלה.

:wink:

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון, אם אתה זוכר, אמרתי שם לבחור האחראי שלעניות דעתי, ה A הראשונה והשניה היו בושה למותג ובושה שהכוכב התנוסס על בדיחות מוטוריות כאלה.

למרצדס יש רקורד ארוך של רכבים מביכים שנושאים את הסמל שלהם על הפרונט, השיא חייב להיות הטנדר מוסו שלי שבשנתונים מסויימים, במדינות מסוימות שווק כרחמנה ליצלן, מרצדס מוסו.:lol:

1999_mercedes_benz_musso_4x4_96635405566194695.jpg

אי אפשר להגיד את זה גם על ה B אבל בהחלט אגיד שלדעתי זה רכב שלא עושה טוב לתדמית המותג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן , לא לשכוח שמרצדס עדיין נחשבים לחדשים בתחום המשפחתחיות הקטנות בניגוד למתחרות , כלומר אין להם הרבה ניסיון בתחום הזה לפי דעתי .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...