Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני ידנית. מי מהנה , מי אמינה ולא יקרה בתחזוקה

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקליו ששכרתי היתה בגרסת 55 ק"ו - כלומר 75 כ"ס. בנסיעה עם 1.5 מבוגרים (אני שלם, אשתי חצי) היתה רגישה מאד לכל שיפוע קטן והתקשתה לעבור 100 קמ"ש בכבישים המהירים (ולהזכיר כי סלובניה ארץ הררית).

לגבי הסויפט - רכשתי בגרסה הבסיסית, אני מניח שהידנית די דומה מבחינת אבזור, אם כי לא בדקתי. הישיבה די נוחה למעט אחיזת צד קצת חלשה (אבל נדיר שאני יושב יתר מ-30 דקות ברציפות), הגה מדוייק, האחיזה (עם צמיגי מסוג ContiPremiumContact 2 במידה 175/65R15, שאתם מגיע הרכב) מצויינת. כוח לא חסר אם כי בעליות הוא לעתים מתבטא גם ברעשי הילוך שני. צריכת הדלק בשימוש מעורב בסדר גודל של 12-13 קמ"ל בהתאם לתנאי הנהיגה (וכאמור - מדובר באוטומטית ובנהיגה באיזור חיפה-קריות-עכו, עם לא מעט טיפוס בהר ומצד שני נהיגה מהירה ב-22). האבזור סה"כ בסיסי ומעבר לסטנדרד יש רק שליטה מההגה במערכת השמע, משהו שאני מתקשה להתרגל אליו. יש גם גרסה מאובזרת ומשמעותית יותר יקרה, אבל זו מגיעה רק עם תיבה אוטומטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו יותר מהנה ואמין מפאביה 1.4? :wink:

בדיחות בצד, איילון ציינו מספר פעמים שאוטוטו הם מקבלים פיאסטה טרנד 1.4 ידנית, אמור להיות רכב מגניב ביותר ופחות או יותר בתקציב שלך, שווה לבדוק.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דיווח בפורום הכללי יש מבצע של פיאט, עם מחיר מצויין ל 500. רק בגלל העיצוב הייתי בוחר בה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פנדוב

כמו שכבר כתבו לך כאן, בשבוע הבא, בין התאריכים 19-21, "פיאט קרייזי סייל" חוזר ותוכל למצוא את מגוון הדגמים שלנו, שעומדים בדרישות שלך מבחינת חסכון, נוחות וגם עיצוב במחירים מיוחדים שיתאימו לך. תשאיר לנו את הפרטים שלך בהודעה אישית ונשמח להזמין אותך לנסיעת מבחן והתרשמות אישית, כמובן ללא התחייבות, ותוכל להינות מהמחירים המיוחדים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה מעניינת שאף אחד לא חשב שהיא ראוייה.

במקרה לפני זמן מה שכרתי רכב ליומיים וקיבלתי סוזוקי ספלאש ידנית. לא היו לי ציפיות מרובות.בפועל הפתעה חיובית .

בוא נראה מה פנדוב מבקש ?

עד שמונים אלף שקלים

- בעוד שהספלאש האוטומטית עולה 94K - הידנית באותו איבזור בדיוק עולה 69K.

רצוי הגה מדויק וטוב
- הרכב מורכב באירופה - הונגריה ומכוייל לטעם האירופאי. היגוי כלל לא רע.

מנוע לא חלש מדי
- הפתעה - מנוע נמרץ מאוד וחביב באופיו - 94 סוסים חזקים. (שם הרבה מתחרים מאחור).

אמינות ותחזוקה סבירה לאורך שנים
- סוזוקי ידועים כסוסי עבודה. רכב פשוט ואמין להפליא. מוסכים טובים ללא תלונות.

מרווח ונוחות זה נחמד
- מקדימה מצויין , מימד הגובה 159 ס"מ מוסיף לעניין. מאחור סביר בהחלט - שווה לבדיקה אינדיוידואלית לפי הצרכים.

צריכת דלק סבירה
- ממש מעולה וצריכתה ממש חסכונית , בבינעירוני מתון 1:17 , בעיר 1:12.

עלות ביטוח סבירה
- זולה מאוד לביטוח.

עוד כמה נקודות חוזק - לסוזוקי שמירת ערך וסחירות טובים , מזגן מקרר באופן מעולה, מגיעה עם צמיגים מעולים של קונטיננטל במידה 185/60X15 , בנוייה באיכות גימור מצויינת , מד סל"ד עילי חביב סטייל סמארט,אין מוזרויות ארגונומטריות.

ראה מפרט והשווה לזה של האוטומט שעולה 25K יותר :

http://www.suzuki.co.il/files/2014/mifratim/SPLASH_2014.pdf

קרא נא מבחן לדגם זה שדי זהה להתרשמותי האישית :

http://cars.walla.co.il/?w=/4700/2604281

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פנדוב

כמו שכבר כתבו לך כאן, בשבוע הבא, בין התאריכים 19-21, "פיאט קרייזי סייל" חוזר ותוכל למצוא את מגוון הדגמים שלנו, שעומדים בדרישות שלך מבחינת חסכון, נוחות וגם עיצוב במחירים מיוחדים שיתאימו לך. תשאיר לנו את הפרטים שלך בהודעה אישית ונשמח להזמין אותך לנסיעת מבחן והתרשמות אישית, כמובן ללא התחייבות, ותוכל להינות מהמחירים המיוחדים (:

קרייזי סייל או לא קרייזי, אם הייתם מציעים את המחיר הזה לפני חצי שנה, כשעשיתי נסיעת מבחן והתלהבתי, כנראה שהיום הייתי נוסע על פיאט 500 ולא על קיאה ריו. אבל ממש ממש התעקשתם לא לרדת מ 80.0 אש"ח או 82.0 אש"ח...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום רב על ה208 1.2 (82כ"ס) ידנית יצא לי לנהוג עליה, נוחות הנסיעה טובה מאוד אחלה של מושבים והיא מהנה לנהיגה עם הגה חד ומדויק.

במידה ותתעקש על קצת יותר כח וזריזות הייתי ממליץ על הקליאו 0.9 טורבו (90כ"ס) ידנית גם עליה נהגתי והיא גם מהנה לנהיגה, רק שה208 קצת יותר

נוחה ותומכת. מה שכן הבדלי המחיר משמעותיים.

ה208 עולה 77,000 ש"ח והקליאו המדוברת עולה 84,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...