Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר מזיק? ליטר בירה או שתי צ'ייסרים של וודקה.

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 3776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שונא לשתות אלכוהול אבל כשיוצאים כל החברה אני מרגיש צורך לשתות קצת כדי להנות עם כולם. אני תמיד לוקח שתי חצאים של בירה מסויימת, חשבתי אולי לשתות איזה 2 צ'ייסרים של וודקה במקום. השאלה מה יותר מזיק (לכבד), כמות קטנה בריכוז גבוהה כמו למשל 2 צ'ייסרים של וודקה או כמות גדולה של אלכוהול בריכוז נמוך כמו בירות וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פשוט אל תשתה.

אתה שונא לשתות, אז למה שתשתה? כי זה מקובל? F*CK THAT

אני לא שותה כבר כמה שנים טובות ועדיין אני מגיע עם חברים לפאבים וכו'

תגיע איתם ותזמין לעצמך איזה סודה או מים (הייתי אומר קולה ומשקאות מוגזים אחרים בשורה התחתונה הם גם לא כול כך בריאים).

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט של ד"ר דנה פלורנטין:

"בירה מורכבת, בין היתר, משעורה. השעורה עשירה בוויטמינים מקבוצה B. נוסף על כך, בלתת השעורה שהוא הבסיס למשקה יש מינרלים חשובים כמו אשלגן, מגנזיום ואבץ. בירה מכילה גם נוגדי חמצון, בדומה ליין.נוסף על שיפור מצב הרוח, שאליו קל לשים לב, שתייה מתונה של בירה מסייעת לתפקוד של מערכת החיסון, מפחיתה דלקות, מורידה את הסיכון למחלות לב וכלי דם,לסוכרת, למקרים מסוימים של סרטן ואפילו משפרת את התפקוד הקוגניטיבי ומסייעת לזיכרון."

לעומת וודקה, שהיא כלום ושום דבר חוץ מאלכוהול.

אני דוגל בשתייה של משקאות שהם יותר מסתם אלכוהול, כלומר בירה\יין\קוקטיילים.

לא יודע מה יותר בריא, אך אני מאמין שבירה עדיפה על וודקה, אם לא מבחינת הנזק לכבד\הקלוריות, אז מבחינת ערכים תזונתיים כלליים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישאר עם הבירה .

יהיה פחות אלכוהול בשני צ'ייסרים , אבל הם יעלו מהר יותר ויצאו מהר יותר , הבירה תשמור עלייך בראש טוב לאורך זמן .

שאלת לגבי בריאות , אני כבר שנים (כמי שניהל 3 פאבים במשך שנים) קורא מחקרים (אם כי אני מודה שאני מתמקד במחקרים פסיכולוגיים\סוציאלים ופחות בבריאותיים) ולא ממש מתייחסים לכמויות כאלו , אולי אפילו תרוויח מהיתרונות הבריאותיים של בירה (יש כאלה , אתה יכול לגגל , עריכה: אלון כבר ציטט פה כמה דברים) .

לגבי אם לשתות או לא , ואת כל שאר השיקולים של נהיגה וכו' אני אשאיר לך .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שעבד שנתיים בבית חולים והתמקד במחקרים על מחלות כבד, הכמות שאתה מתאר מותרת פעם ביום גם לחולים עם דלקת כבד מתקדמת :lol: בתור מישהו שאוהב להנות, אם אתה מחפש "לשחרר" מעט את הראש אז הדרך הפשוטה והקלה היא חצי ליטר \ שליש בירה ולאחר מכן צ'ייסר \שוט של בורבון (שבד"כ יהיה פחות חריף מוויסקי רגיל). הערבוב של הבירה והבורבון בדרך כלל מאוד אפקטיבי ושני המוצרים הללו לא מזיקים לבריאות ובירה אף תורמת להשתנה מוגברת וניקוי\רענון של דרכי הכיליה. אני אישית עם גינס וג'ק דניאלס כבר 12 שנה

לחיים!

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין ליטר בירה וצ'ייסר.

את הצ'ייסר תטביע בתוך הבירה,זה כבר יעלים את הביישנות שלך :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שונא לשתות ושותה ליטר בירה??? אני אוהב לשתות ומגביל את עצמי לשני בקבוקים (660 מ"ל).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין ליטר בירה וצ'ייסר.

את הצ'ייסר תטביע בתוך הבירה,זה כבר יעלים את הביישנות שלך :lol:

עזוב שטויות, גלון אנטיפריז עם צ'ייסר נוזל בלמים יסדר אותך יופי :rolleyes:

אם אתה שונא אלכוהול, אל תאנוס את עצמך, פשוט אל תשתה וזהו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מה ששנוא עליך אל תעשה ל... עצמך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שונא לשתות ושותה ליטר בירה??? אני אוהב לשתות ומגביל את עצמי לשני בקבוקים (660 מ"ל).
:lol: מה אני אעשה שליש לא מזיז ל115 קילו שלי...יש בירה שאני אוהב, ניקראית אם אני לא טועה קסטיל או משהו כזה. בטעם דובדבן. אבל אין אותה בכל מקום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: מה אני אעשה שליש לא מזיז ל115 קילו שלי...יש בירה שאני אוהב, ניקראית אם אני לא טועה קסטיל או משהו כזה. בטעם דובדבן. אבל אין אותה בכל מקום.

קסטיל רוג', בירת דובדבן 8.5%.

חבל שאין אותה ביותר מקומות בארץ, למרות שלאחרונה היא ממש תפסה תאוצה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...