Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווי הנזק הגיוני?

שימו לב! השרשור הזה בן 3773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי זה מה שקרה, אבל אתה היית שם כדי להעיד על כך?

העדות היחידה היא עדות יד-שנייה שמודה באשמתה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעקש לקבוע / להניח שהיא אשמה. אני טוען שאם הרכב שמאחור היה שומר מרחק ראוי היא לא היתה פוגעת בו. מכאן, שאשמתה המוחלטת והמלאה ומכאן בנזק הכספי כבר נחלק בין שני הנהגים. לגבי זה שהיא הודתה, ב 10 שניות אפשר לקעקע את ההודאה הזו, ולהוכיח שגם לצד השני יש אשמה תורמת. אם זה היה הרכב של אישתי, לא הייתי משלם אגורה. הולך לבית משפט. סיכוי גבוה שהייתי יוצא עם תשלום נמוך מאותם 2000 שקלים, וכל מה שהצלחתי להוריד בתשלום - רווח נקי שלי. כל הדיון כאן תיאורטי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לפני שהייתי משלם הייתי מבקש מהם דו"ח שמאי + חשבונית של שכ"ט של השמאי. זו זכותך המלאה.

2. הם משלמים מע"מ? אם לא אז למה אתה צריך לשלם להם מחירים שכוללים מע"מ?

3. אתה יכול להציע להם פשרה בה תשלם להם 80% ממה שהם ביקשו, ואחרת הם מוזמנים לתבוע אותך. זה הוגן מאוד, הרי במקרה הפוך זה בדיוק מה שהם עושים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לפני שהייתי משלם הייתי מבקש מהם דו"ח שמאי + חשבונית של שכ"ט של השמאי. זו זכותך המלאה.

2. הם משלמים מע"מ? אם לא אז למה אתה צריך לשלם להם מחירים שכוללים מע"מ?

3. אתה יכול להציע להם פשרה בה תשלם להם 80% ממה שהם ביקשו, ואחרת הם מוזמנים לתבוע אותך. זה הוגן מאוד, הרי במקרה הפוך זה בדיוק מה שהם עושים.[/

לגבי המע"מ , הם עסק כמו כל עסק למשל תחנת דלק או שבתחנות דל אתה לא משלם מע"מ ?? אם כן תגיד לנו איפה אנחנו נסע לשלם לתדלק

תפסיק להציע הצעות לא ממש פרקטיות כי להם יש דוח שמאי וכחברה בע"מ הם לא חייבים להציג קבלה או מס קבלה אלה רק חשבון עיסקה ,מהסיבה שקיים חוק מע"מ כי עסק אשר מקבל תשלום שוטף+ רשאי לא להנפיק קבלה עד לפרעון התשלם דהינו בעוד 90 יום, ומה יצא לבחור שיגיד להם את המשפט "תבעו אותי , מה נראה לך שהם מפחדים ממישהו , הם יפרקו לו את הצורה בבית משפט כולל הוצאות

עריכה אחרונה על ידי אריק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם יתבעו במקום להתפשר אז תמיד אפשר להציע להם את הסכום המקורי ושימחקו את התביעה. אין סיבה שלא יסכימו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעקש לקבוע / להניח שהיא אשמה. אני טוען שאם הרכב שמאחור היה שומר מרחק ראוי היא לא היתה פוגעת בו. מכאן, שאשמתה המוחלטת והמלאה ומכאן בנזק הכספי כבר נחלק בין שני הנהגים. לגבי זה שהיא הודתה, ב 10 שניות אפשר לקעקע את ההודאה הזו, ולהוכיח שגם לצד השני יש אשמה תורמת. אם זה היה הרכב של אישתי, לא הייתי משלם אגורה. הולך לבית משפט. סיכוי גבוה שהייתי יוצא עם תשלום נמוך מאותם 2000 שקלים, וכל מה שהצלחתי להוריד בתשלום - רווח נקי שלי. כל הדיון כאן תיאורטי.

אני מניח שזו אשמתה מהסיבה הפשוטה - היא טוענת שזו אשמתה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...