Jump to content

erez59

 • פרסום הודעות

  2,687
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות erez59

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  הוד השרון
 • תחביבים
  ויכוחים, להיות פה לאילמים
 • מקצוע
  תכנון תנועה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. באאוטלנדר, המושבים האחוריים יושבים בתוך מגרעת מובנת בתא המטען. כשהם מקופלים הם נכנסים למגרעת ורצפת תא המטען מתיישרת למשטח אחד.
 2. ומה לגבי מיצובישי אאוטלנדר? על אותו מרכב, יש רכבים המגיעים עם 7 מקומות ישיבה ויש רכבים בעלי 5 מקומות ישיבה (בדגם של 5 מושבים, יש מקום מובנה להוספת 2 מושבים) האם ניתן לרכוש את המושבים ואת חגורות הבטיחות ולהוסיפם לדגם 5 המקומות, ללא אישור עמדה מספר 1? (כפי שנהוג בשינוי מידת צמיגים המותרת ואז במועד המבחן השנתי, באחריות המכון לשנות את המידה ברישיון)
 3. היי גדי,
  האסוס שפרסמת עשוי לעניין אותי, אך איני יודע איך נוכל לקיים את העסקה.

  אני מהוד השרון.

  רונן

 4. אני חושב שכל החוק והתקנות, שנותנות זכות קדימה להולך הרגל, הם טעות שעולה בדם. מאחר והנהיגה לא מתרחשת בסביבה סטרילית ונהג הרכב צריך לחלק את תשומת לבו לאין סוף מצבים משתנים, היה הגיוני יותר להטיל את האחריות על הולך הרגל, שהוא זה שנפגע במאה אחוז מהמקרים, מאשר על הנהג, שגם אם הוא הכי זהיר, מתחשב וערני, לא תמיד הכל בשליטתו. על הולך הרגל, החוק צריך להגן בתמרורים, במעברים על/תת קרקעיים וכדומה.
 5. כוונתי ששופט בית המשפט יכול להטיל עליך קנס גבוה יותר, במידה ויחשוב שאתה מבזבז את זמנו היקר של בית המשפט. למדתי זאת בדרך הקשה, כשהגעתי למשפט חנייה על 500 ש"ח, התובע הסכים להפחתה ל-250 ש"ח, אני התעקשתי לביטול מוחלט של הקנס והשופט חייב אותי בקנס של 1000 ש"ח...
 6. גם אם עומד וניכר שכוונתו לחצות... על אחת כמה וכמה, אם צועד וניכר שכוונתו לחצות. אני חושב שאין לך קייס בבית המשפט מה גם שהקנס שקבלת הוא המינימום האפשרי למעט זיכוי מוחלט
 7. שלום רב, מידי כמה ימים נדלקות לי נורות ה- EPS ולחץ האוויר בגלגלים והמנוע מפסיק לסחוב. כיבוי המנוע והדלקתו מחדש, פותרות את הבעיה עד לפעם הבאה שזה קורה. השבוע קבלנו מכתב על הסכם פשרה מהיבואן לגבי תקלות המנוע באיביזה. האם יש קשר בין הדברים?
 8. מחפש חוות דעת/ביקורת על החוויה שהם מציעים. יצא למישהו לעבור יום נהיגה ספורטיבית, על אחת מהמכוניות שלהם? (סובארו BRZ, מרצדס C43 AMG, או BMW M1)
 9. erez59

  Artist12 xp-pen - לוח גרפי לציור

  תודה לכל האלפים שהביעו התעניינות... במידה ויש מי שהארטיסט מעניין אותו, אך המחיר יקר עבורו, אשמח לקבל הצעת מחיר בהודעה פרטית, שתשקל ברצינות.
 10. למכירה לוח גרפי מקצועי לציור במחשב. הטאבלט נקנה במחשבה שישתמשו בו, אבל נפתח לפעם אחת בלבד ונזנח לטובת הובי אחר... הלוח במצב חדש, ללא שריטה ועם כל האביזרים הנלווים. מחיר מבוקש - 700 ש"ח רונן - 0526688995
 11. במקום להתחרבש בתיאורים שלא מתארים כלום תן כתובת ובגוגל מפות אפשר יהיה להבין יותר מי נגד מי.
 12. הוא לא רוצה למכור לבת של זוגתו, אלא לזוגתו...
 13. אל תבקש במכתב שיתחשבו ושיורידו לך 1 קמ"ש. תכתוב במכתב שנהגת במהירות של 114 קמ"ש ולא כפי שנטען בדו"ח. התובע המשטרתי ישמח "לתפוס" אותך במילה ולשנות את הדו"ח על פי הודעתך, מאשר להגיש נגדך כתב אישום ולהתחיל להתדיין בבית משפט.
×
×
 • Create New...