Jump to content

erez59

 • פרסום הודעות

  2,691
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

4 נייטרלי

אודות erez59

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  הוד השרון
 • תחביבים
  ויכוחים, להיות פה לאילמים
 • מקצוע
  תכנון תנועה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היה לי טרופר בנזין 3.5 ליטר מוסב לגפ"מ. הנסיעות הכי מהנות שנסעתי בו היו לתחנות התדלוק... הרכב מאבד כ- 10 אחוז מהספק המנוע וזה מורגש כשאתה נוהג באגרסיביות. (לפחות בג'יפ זה היה מורגש. יציאה חזקה ברמזורים הייתה מהירה יותר כאשר בחרתי בבנזין ולא בגפ"מ). ברירת המחדל זה גפ"מ, אבל אתה יכול בלחיצת כפתור לעבור לבנזין. כאשר הגפ"מ נגמר, המערכת עוברת באופן אוטומטי לבנזין. יש טיפול הכרחי כל כמה אלפי קילומטר או מספר חודשים, לפי הוראות יצרן אבל העלויות לא גבוהות. על פי בעל מקצוע, ברכבים בעלי נפח מנוע קטן, יש שחיקה בבוכנות מכיוון שהגז מגיע לבוכנה יבש, לעומת הבנזין. לשם כך יש מערכות המגיעות עם מערכת שימון שאמורה לפתור את הבעיה. במנועים גדולים השחיקה מזערית. למרות שלי הייתה מערכת שימון, מעולם לא השתמשתי בה (כחמש שנים), ובבדיקת מכון בזמן מכירת הרכב, לא הייתה נפילת קומפרסיה במנוע. אני לא יודע להגיד האם המנוע היה שקט יותר, אבל ללא ספק הוא זיהם פחות. נכון שאי אפשר להיכנס לחניונים תת קרקעיים, אבל זה זניח לעומת החיסכון בעלויות. מערכת גפ"מ עולה בסביבות ה- 10K ולדעתי מחיר הגפ"מ הנו כשליש ממחיר הבנזין. בנסועה שלך אתה תחזיר את ההשקעה תוך כמה שנים, מה גם שבמכירת הרכב, מערכת הגפ"מ מעלה את ערכו.
 2. יש לך המון סיבות טובות להעלות בפני בית המשפט לביטול הדו"ח. אל תתפתה לפנות לרגש של השופטת, או של התובעת. זה מראה על חולשה, מסכנות וספקנות בזה שהצדק אתך. אתה לא יכול לאחוז במקל בשני קצותיו. או שאתה מוכיח, למיטב הבנתך, שהתמרור לא היה/לא היה ברור/היה מטעה, או שאתה מבקש את רחמי/התחשבות בית המשפט במצבך/מצב חברתך.
 3. באיזו שעה נכתבו הדוחות? 2:30 - 4:30 זה בלילה. האם הפקח הסתובב ורשם דוחות באמצע הלילה??
 4. לאחר הצלחה בטסט על אופנוע דרגה A, שמתווסף לרישיון הרכב, מה הפרוצדורה להפקת רישיון נהיגה עם השינוי?
 5. היי, מחפש לקנות קיה פיקנטו אוטומטית, שנתונים 2011 - 2014, עד יד שלישית (02), קילומטרז' עד 120K. עדיפות לרכבים מהשרון, המרכז, או לאילתי שיהיה מוכן להגיע לשרון... הודעה בפרטי או לטלפון המופיע בחתימה. תודה, רונן
 6. באאוטלנדר, המושבים האחוריים יושבים בתוך מגרעת מובנת בתא המטען. כשהם מקופלים הם נכנסים למגרעת ורצפת תא המטען מתיישרת למשטח אחד.
 7. ומה לגבי מיצובישי אאוטלנדר? על אותו מרכב, יש רכבים המגיעים עם 7 מקומות ישיבה ויש רכבים בעלי 5 מקומות ישיבה (בדגם של 5 מושבים, יש מקום מובנה להוספת 2 מושבים) האם ניתן לרכוש את המושבים ואת חגורות הבטיחות ולהוסיפם לדגם 5 המקומות, ללא אישור עמדה מספר 1? (כפי שנהוג בשינוי מידת צמיגים המותרת ואז במועד המבחן השנתי, באחריות המכון לשנות את המידה ברישיון)
 8. היי גדי,
  האסוס שפרסמת עשוי לעניין אותי, אך איני יודע איך נוכל לקיים את העסקה.

  אני מהוד השרון.

  רונן

 9. אני חושב שכל החוק והתקנות, שנותנות זכות קדימה להולך הרגל, הם טעות שעולה בדם. מאחר והנהיגה לא מתרחשת בסביבה סטרילית ונהג הרכב צריך לחלק את תשומת לבו לאין סוף מצבים משתנים, היה הגיוני יותר להטיל את האחריות על הולך הרגל, שהוא זה שנפגע במאה אחוז מהמקרים, מאשר על הנהג, שגם אם הוא הכי זהיר, מתחשב וערני, לא תמיד הכל בשליטתו. על הולך הרגל, החוק צריך להגן בתמרורים, במעברים על/תת קרקעיים וכדומה.
 10. כוונתי ששופט בית המשפט יכול להטיל עליך קנס גבוה יותר, במידה ויחשוב שאתה מבזבז את זמנו היקר של בית המשפט. למדתי זאת בדרך הקשה, כשהגעתי למשפט חנייה על 500 ש"ח, התובע הסכים להפחתה ל-250 ש"ח, אני התעקשתי לביטול מוחלט של הקנס והשופט חייב אותי בקנס של 1000 ש"ח...
 11. גם אם עומד וניכר שכוונתו לחצות... על אחת כמה וכמה, אם צועד וניכר שכוונתו לחצות. אני חושב שאין לך קייס בבית המשפט מה גם שהקנס שקבלת הוא המינימום האפשרי למעט זיכוי מוחלט
 12. שלום רב, מידי כמה ימים נדלקות לי נורות ה- EPS ולחץ האוויר בגלגלים והמנוע מפסיק לסחוב. כיבוי המנוע והדלקתו מחדש, פותרות את הבעיה עד לפעם הבאה שזה קורה. השבוע קבלנו מכתב על הסכם פשרה מהיבואן לגבי תקלות המנוע באיביזה. האם יש קשר בין הדברים?
 13. מחפש חוות דעת/ביקורת על החוויה שהם מציעים. יצא למישהו לעבור יום נהיגה ספורטיבית, על אחת מהמכוניות שלהם? (סובארו BRZ, מרצדס C43 AMG, או BMW M1)
×
×
 • Create New...