Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את החארות הרמאים האלה, צריך לפתות ולהפיל על חם. אח"כ - לכלא.

הבעייה שהמשטרה לא בטוח תרצה (בטוח שלא) להתעסק עם הוואג'ראס הזה.

נראה לי פשוט לתפוס אותם, צריך לבדוק מי מושך את הכסף מחשבון הבנק שאליו הקונה מתבקש להפקיד.

אתה יכול לתת לי פרטים של המודעה?

בא לי להטריל אותו לכיף.

מיד אחרי שיצרתי איתו קשר הוא הוריד את המודעה מהאתר.. אבל ראיתי מודעות דומות עם דגמים שונים, הם מפרסמים כמה מודעות במקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברי הפורום הנכבדים

רציתי לשתף אתכם במקרה שקרה לי ורציתי לשמוע את חוות דעתכם המקצועית בעניין

לפני כמה ימים חיפשתי ביד 2 את הרכב "טויוטה פריוס" עשיתי את האפשרות ביד 2 שמאפשרת למיין את הרכבים מהמחיר הקטן לגדול ולפתע אני מגלה שבראש המחירים עומד רכב טויוטה פריוס שנת 2011 עם רק 96 אלף קילומטר(שהרכבים האלו בדרך כלל :טחונים" בהרבה יותר קילומטרים) במחיר הזוי של רק 32,000 (מחירון 92,000!!!) בהתחלה הייתי בטוח שזו טעות או שיש איזה פגם\בעיה חמורה ברכב אבל חשבתי שאין לי מה להפסיד וניסיתי את המזל שלי התקשרתי למספר הטלפון (היה מספר ביתי ורוב הזמן זה לא היה מצלצל אפילו) שלחתי גם הודעה למפרסם דרך יד 2 ולאחר יומיים חזרה אלי במייל איזו חברה מחו''ל וכתבה לי שבעל הרכב עבד כמה שנים בארץ וטס להונגריה עם הרכב וכעת הרכב בהונגרייה ומוכן למשלוח לארץ הם כתבו שבעל הרכב משלם את עלות המשלוח לארץ ואם אני מעוניין לרכוש את הרכב מבלי להסתכל עליו לפני (כאילו דה!) הם שולחים אותו לארץ ותוך 5 ימי עסקים הרכב יהיה בארץ ויועבר להיות על שמי ואם אני אתחרט תוך 5 ימי עסקים הכסף יוחזר אלי במלואו תוך 48 שעות הם צירפו את תמונות הרכב (שנראה מצוין!!) ואת הת''ז הדרכון והרשיון רכב (שבתוקף עד ה7.16) של בעל הרכב עד כאן הסיפור המוזר שקרה לי

עכשיו אני מעוניין לשמוע את דעתכם עם שמעתם פעם על מקרים מהסוג הזה והאם זו מציאה או עקיצה?

צרפתי את החוזה שנשלח אליי במייל וגם את רישיון הרכב בכדי שיהיה אינפורמציה לדעת אם זה אמיתי או מציאה.

***הוסרת תמונה עם פרטים אישיים***

Contract.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מושג כמה עולה משלוח של רכב לארץ?

וכמה ז מ ן זה לוקח?

הם לא ענו לך לטלפון כמעט, אז אל תבנה על זה שיחזירו לך את הכסף תוך 48 שעות זה ייקח יותר משבוע. וכמעט בטוח שזה מה שתרצה לעשות.

לא ברור גם אם יש בכלל רכב בסיפור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכשה של קוברה מלכותית שחורה בדרום הודו במרחק של 500 ק"מ מבית החולים היחיד באיזור, תכאב לך פחות מאשר אם "תקנה" את "האוטו" הזה.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את ההודעות האלה ותולש שיערות מהראש.

מה קורה עם כל האנשים האלה???

בעל הרכב טס להונגריה עם הרכב והוא ישלח לך אותו לארץ תוך 5 ימי עסקים?!

זה באמת לא נשמע לאף אחד מפגר וטפשי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי בדקתי את אותה מודעה לפני כמה חודשים אפילו דיברתי עם בעל הרכב המקורי תשלח לי בפרטי את המספר שלך אני יסביר לך הכול זה עוקץ והוגש תביעה במשטרה בבקשה לא ליפול לנוכלות הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם היית מרגיש אותו דבר אם היה מדובר באחותך שלא מכירה את עולם הרכב, או סבא או כל אדם תמים אחר.

אתה גם צופה ב"יצאת צדיק" ונקרע מצחוק כשתופרים אנשים על שטויות שהם לא מבינים בהם?

הודעה ילדותית ומיותרת.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים, אני בסה''כ נהג חדש שלפני חצי שנה הוציא רישיון אני לא מבין מי יודע מה ברכבים ובשוק שלהם פשוט לא הכרתי את העקיצה הזו לכן היה לי ספק אולי בכל זאת זו מציאה אבל עכשיו אחרי שהפניתם אותי לעקיצה דומה שקרתה לאחד מחברי הפורום אני אדע לא להתקרב אליהם בכל אופן אני אפרסם את כל פרטי המייל הרישיונות והת''ז אולי זה יועיל לבאים אחרי שלא יחשבו על זה אפילו ונפיק תועלת

תודה רבה לכל העוזרים!

***הוסרו תמונות עם פרטים אישיים. גם ככה הוא מסכן שגנבו לו את התעודות המזוהות, לא צריך לעזור בהפצתן***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...