Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוגיפלקס, הרכב שלי עומד בשמש כבר יותר מ3 שנים והפלסטיקה לא דהויה.

HLB - האם כששטפת את הרכב בכל מיני מקומות נתת להם לשים את החומרים הגרועים שלהם על הדשבורד?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז APC של מגווירס ולאחר מכן אם אתה רוצה חומר איכותי לדשבורד, בפורום ממליצים על פלאש דאש, אני משתמש בחומר של CG וגם מרוצה ממנו. (החומר הוא על בסיס מים ולא על בסיס שמן או סיליקון ולא עושה נזק)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה שטויות לרכב במאות שקלים אבל הC4 יקר לך ובמקום אתה שם טינר!?

לך תעמוד בפינה ותחשוב על מה עשית

בכל מקרה, יש את הCG G6 שמומלץ ע"י רבים, ויש לווילפ'ס כמיקאלס גם איזה אוטם פלסטיקה שאמור להיות ממש טוב

בקיצור- http://www.detailedclean.co.uk/Engine-And-Exterior/Exterior-Trim-And-Plastic-Care/

תבדוק סרטונים\ ביקורות על מה שנראה לך

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אופטי בונד שמחירו זול משמעותית היה עושה עבודה טובה ובטוחה יותר ממדלל.

צריך להבין שנזקים הם לטווח ארוך. (לא כל דבר רואים ישר,יש זמן בישול, לעיתים ארוך)

מקווה שאף אחד לא ייקח את הדברים ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה לי סבלנות להזמין את המוצר מאיביי ולחכות את כל הזמן הזה עד שיגיע, חיפשתי פיתרון מהיר, מקווה שזה לא גרם לנזק לדווח הארוך, בכל מקרה את העבודה זה עשה, אם נגרם נזק נדע רק בהמשך, בנתיים זה ניראה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא חומרים חלקם קל ליישום וחלק לא כל כך אני אישית משתמש בPERL מסיבות פשוטות זה ניתן לדילול רב שימושי ומחזיק זמן ארוך יחסית.

אתה יכול גם לקנות של Chemical Guys / Meguairs שניהם טובים ועושים את העבודה אפילו STP תלוי רק לכמה זמן אתה מעוניין.

יש ציפויים גם לפלסטיק וזה משהו כמו שנה עד שנתיים זה מעט יקר אך לוקחים בחשבון תקופה ארוכה יוצא משתלם אני מדבר על חומרים כמו Dlux, C4...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תסים תמונות???

אני משתמש בPURPLE מחב' SCHOLL

לפלסטיקה חיצונית וגם פנימית כולל דלתות ודשבורד,אבל לא מדולל.

חומר מאד מרוכז וכמה טיפות על אפליקטור לדלת,למשל ומחזיק חודשים.

אנא טבלה:

עלות 35ש,כמה שזכור לי.

לPURPLE פיניש מט,ואני אוהב ככה.10660311_814136118617746_41295941092696853_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כרגע תמונות לפלסטיק חיצוני אך יש לי. תמונת שימוש בחומר על מושבי גור יכול הדאשבורד

הנה לפני

618559c8ac1001f6bb2798f128aa6024.jpg

הנה 50/50

acaeb47275bbfea1b064d3823f84a226.jpg

אחרי

5b2e1508c7c2165b80b8a439f9cb6756.jpg

יש לו דחיית מים מעולה אני יכול להגיד שגם על המנוע השתמשתי מחר אצלם ויעלה אבל החומר ממש טוב.

יש לי גם G6 hypercoat של כימיקל גייז וזה לא התאים לי לפלסטיק חיצוני הוא מעולה לצמיגים וגומי (שגם PERL) עושה טוב אך על פלסטיק אם יש קצת לחות או מים אתה תתחיל לראות שהחומר מתפרק על הפלסטיק בניגוד לזה שהוא מחזיק יפה על צמיגים.

עריכה אחרונה על ידי REVERSiN
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...