Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני משתמש בחלב של DR MARCUS, נותן חידוש מבריק ולא שמנוני כבר שנה על אותו הבקבוק ונשאר עוד חצי! משתמש כל שבועים עם מטלית מיקרופייבר.

y_0006_cockpit%20milk%20eng.jpg

תמונה של התוצאה:

13694025_1254861974538669_59114584_o.jpg

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפלסטיקה פנימית אני משתמש ב chemical guys vintage natural shine - מעניק מראה טבעי של רכב חדש=מט

לפלסטיקה חיצונית התחלתי להשתמש ב carpro perl בדילול 1:3 - מעניק מראה טבעי אך קצת יותר מבריק= סאטין

לצמיגים משתמש ביחס ישיר של carpro perl או בדילול 1:1.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטי בונד של אופטימום[ATTACH=CONFIG]466080[/ATTACH]

אפשר לדלל אותו 1:1 עם מים, אני לא מדלל, אחרה של חומר חסכוני נותן מראה מבריק-מט, לא מבריק יתר.

על הצמיגים הוא יושב ממש יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מראה מבריק זה החזיק כחודש, עכשיו רואים שזה עדיין שם אבל לא מבריק

*זה בהנחה ששוטפים כל שבוע כמו שעשיתי, אם לא הייתי שוטף את הרכב זה כנראה היה מחזיק הרבה יותר

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לאמר שאני משתמש באופטי-בונד (ובעבר בפלאש-דש) ולא מרוצה מהיישום של החומר.

סמיך מאוד ולא אחיד על הדש. אני מוצא שספריי נוח יותר.

מצד שני, אולי אני לא מיישם נכון. עם איזה פד/מטלית אתם מיישמים?

מבחינת מראה - מעולה.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאלה אני מיישם את האופטיבונד עם פד של מגווירס או צהוב זול באיבי ועם ידית לאחיזה נוחה, יוצא ישום דיי אחיד, מחזיד הרבה זמן( מעל לחודש של מרעה דיי עשיר וחדש) חיזוקים לא עושה כמעט, רק מנגב אבק על מטלית מיקרופייבר, צמיגים ישום של אפטי בונד על צמיג מצוחצח(כלומר שאחרי מספר מעברים לא משאיר כמעט צבע שחור) ושבוע אחרי שם אנדורנס ג'ל, לשבועיים 3 יש מראה חדש(ניקוי רק עם מים זורמים מצינור) האפקט של הדחייה מחזיק ליותר מחודש, רק הברק דועך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, אל תפסול את החומר.

תתחיל מדילול של 1:1 עם מים, זה יקל על המריחה.

תשתדל לא להשתמש בהרבה, נוזל, ודאג להעביר מטלית לאחר כמה דקות מרגע היישום על החלקים שעליהם יישמת חומר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שיטה נוספת להשתמש באופטי -בונד ללא דילול שניסיתי לפני כמה חודשים ואימצתי אותה בחום.

מרטיב מעט את המטלית לפני מריחה. עירוב המים בתוך המטלית גם מוריד לכלוך וגם מורח הגנה.

זה מה שעשיתי עכשיו לכל הפנים הרכב ויצא מושלם.

חשוב לדעת שאופטי בונד מתאחה לדשבורד, הוא יכול להישאר שם חודשים רבים. זה אחד היתרונות שלו בוודאי שמול פלאש-דש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חסכוני וגם יעיל מבחינת פיזור החומר בצורה אחידה בשכבה דקה.

באפינג בכמה מעברים לאחר מכן משאיר משטח נקי לאורך חודשים. מספיק ניגוב אחת לחודש כי לשמור על המצב הקיים.

למרות שאני חייב להוסיף מעט חומר כל כמה שבועות. למה? ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...