Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהחלט אנסה את זה עם פד מיקרופייבר לח,לגבי ישום שבועי גם לי יש את הבעיה לאחר שטיפה שבועי/דו שבועית עם הפלסטיקים החיצוניים,לא מרגיש שסיימתי עד שלא מיישם שכבה עליהם.

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשביל לא להיות מרוצה מהאופטיבונד צריך לפקשש איתו מאוד, אני מעדיף לדלל אותו עם מים 1:1 או 1.5-0.5 לפחות כדי שיהיה קצת יותר דליל, אבל גם כשהוא סמיך דווקא עשה לי אחלה עבודה על הצמיגים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב נכון שהוא עושה עבודה מעולה, רק שיש אנשים שמראה של מט חדש לא מספיק להם(כל אחד והצרות שלו XD )

אישית אני מישם על צמיג נקי שיכבה טובה של אופטיבונד שבוע אחרי שיכבה מכובדת של אנדג'ורנס תוצאה לדעתי מאוד יפה לעין, לא זעקני כמו שהרבה מהחומרים הזולים נותנים,אך נוצץ בגבול הטוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליה, שיפופו, יוגב - תודה על הטיפים.

דילול של החומר זה רעיון מצויין, אתחיל מדילול ומריחה עם פד לח בשטיפה הקרובה ואעדכן.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר קראת את ההשוואה שעשיתי לכמה מוצרים לדשבורד/צמיגים

כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555976-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%93%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93/page10

גם אחרי חודשים רבים אני עדיין עומד אחרי כל מילה -אופטי בונד אחד המוצרים הטובים שהכרתי

לחידוש פלסטיקים. נכון שיש ציפויים שאולי עדיפים? יחד עם זה עולים בהתאם. גם האחרון שקניתי

303 איכזב - לא ראיתי בו שום יתרון חוץ מברק מסנוור שגרם לי לורטיגו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים שלום לכולם

ברשותי פורד פוקוס 2008 ולוח השעונים דהוי

בחיפוש בפורם מצאתי כמה דיונים על הנושא שבאם נאמר שאפשר לבצע פעולת הברקה באמצעות פוליש פלסטיק (מצורף קישור למוצר)

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%9C%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-SONAX.html

היום הייתי בהום סנטר לצורך קניה של המוצר ופה מגיע גם השאלה שלי ,

היה שאם מוצר שניראה מאוד זהה אבל המוכר אומר לי שזה משהו אחר

(מצד שני אני לא בטוח שהוא יודע בגלל שלפני שראיתי את המוצר הוא בכלל אמר לי שלא קיים דבר כזה )

צרפתי פה כמה תמונות של מה שהיה על המדף אשמח לדעת עם מדובר על אותו המוצר או שצודק המוכר שאומר שמדובר במוצר שונה של אותו החברה ?

20160804_141814.jpg20160804_141817.jpg20160804_141820.jpg20160804_141826.jpg20160804_141833.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום מאחור בעברית "מסיר שריטות" = פוליש, תקנה נראה אחלה מוצר.

אשמח אם לאחר השימוש תרשום חוות דעת.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי באיביזה היו שריטות בפלסטיק של הלוח שעונים, כנראה מניקוי לא נכון שלהם בעבר,

השתמשתי ב-Polish Creme של Menzerna שמיועד למתכות ולפלסטיק (קניתי באוטוסטור),

היה קצת יקר (לא היה את ה-Sonax במלאי), מרחתי טיפה על מטלית מיקורפייבר ובעדינות עברתי על הפלסטיק,

תוצאות מדהימות! שווה כל שקל

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם , שוקל לבצע פוליש לחלקי פלסטיק חיצוניים כמו גגון , וופלסטיק מעל הגלגל

יש לציין כי האוטו שנת 2011 , ג'פ גרנד שירוקי אם מישהו מכיר .

ספריי למינהם מחזיק גג חודש וחצי ( בלאק טו בלאק , יעקובי וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפלסטיק אינו צבוע בלכה (כמו פלסטיקה פנימית לדוגמה), לא ניתן לבצע פוליש.

פוליש מוריד שכבה ישנה של לכה וחושף לכה חדשה.

מה הצורך שלך בדבר?

תוצאה של דהייה? לכלוך עיקש? שריטות עמוקות?

בגדול, אם מדובר בדהייה - ניתן לנקות פלסטיקה ישנה בצורה איכותית ולשחזר את המראה שלה לתקופה ארוכה עם מוצר שנקרא gtechniq c4, בצע חיפוש וסרטונים ביוטיוב.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Omripatai אני שם לב שאתה ממש נאמן למוצרי כימיקל גייז :).. אתה מודע לזה שיש המון מוצרים בכל קטגוריה כמעט שהם גם זולים יותר וגם טובים יותר מכימיקל גייז?

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...