Jump to content

HLB

 • פרסום הודעות

  55
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות HLB

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום לכולם. קניתי לפני כשבוע את הרכב הנל. בכל נסיעה, קצרה וארוכה, עירונית ובינעירונית, גוררת כאבי גב תחתון איומים. ניסיתי לכוונן את המושב, ההגה, הנחתי משענת אורטופדית, כלום לא עוזר. מה ניתן לעשות? אנשים אחרים מספרים לי שהרכב כן נוח, אולי אני לא מכוון טוב?
 2. עדכון. אז הייתי בתחנת המשטרה, דיברתי עם משרד הרישוי, עם מפנא, עם כל מי שאפשר ולא מצליח למצוא פתרון! במשטרה אמרו לדבר עם העורך דין שייצג אותי במשפט שבגינו נפסל לי הרשיון, שעד היום מופיע כפסול. מה לעשות אינני יודע. בתחנה אמרו שבמידה ושוטר יעצור אותי אהיה בבעיה. מדובר על תיק משנת 2010, קיבלתי פסילה, הפקדתי, קיבלתי לאחר פסילה. לאחר שנים חידשתי רשיון, קיבלתי דוח. אני אובד עצות.
 3. במקרה כזה שחברת הביטוח לא תשלם בכזאת קלות, אני יהיה חלק מהתהליך? זאת אומרת, התביעה בעצם היא נגדי או נגד חברת הביטוח? אני קשור להתהליך? מעורב בו?
 4. מכיסי ברור שאני לא ישלם. אישרתי לביטוח לשלם אך הבהרתי שהנזק לפי מראית עין נראה פחות ושלחתי להם תמונות של המקרה. אני רוצה לשכוח מהמקרה כמה שיותר מהר, כיצד עליי לפעול? כמה. אמורה להיות עליית הפרמייה? האם העליה בפרמיה קשורה למחיר שהביטוח שילם בתביעה? זאת אומרת, תשלום לנפגע של 16,000 או 2500 דינה אותה עליה? אני אמור להכנס לענייני ועלויות התביעה בכלל?
 5. שלום לכולם. אז קיבלתי מכתב מהביטוח, הנהג השני הגיש תביעה על סך 16,000 שח. הזוי. בכל מקרה, מה התהליך מעתה? אני צריך לשלם השתתפות עצמית לשכוח מהעניין? הביטוח ישלם לו את מה שהוא הגיש? תודה לעונים!
 6. תגידו, מכירים את האנשים שמחליפים רכב כל 3 שנים? הכוונה היא כמובן רכבים חדשים, פרטיים, לעיתים קרובות מדובר גם על אותו הדגם של הרכב, ואני לא מתכוון ללקוחות ליסינג. מדוע? הרי הרכבים היום אמינים במיוחד, עמידים, בקלות יכולים לשרוד גם 5-6 שנים והרבה מעבר. ושלא לדבר על ירידת הערך שבעל הרכב מפסיד. יש הגיון בזה?
 7. שלום רב. פתאום נורות החלו להדלק בלוח השעונים. הנורות שנדלקו: VSA, סימן קריאה (!) , ABS. מה יכולה להיות הסיבה לכך? כיצד אוכל לבדוק זאת? וכמה תעלה הבדיקה? תודה מראש!
 8. שלום רב. לאחרונה חזרתי מטיול בגאורגיה ובאוקראינה. הכמות של הפריוסים במדינות הללו היא עצומה! במיוחד הדור השני והשלישי. המון המון מכוניות נוסעות. מוניות/ פרטיות/ מוסבות למיטות מאחורה. ואני שואל, למה דווקא פריוסים? אני מבין גם מהארץ שמהכוניות הללו טובות ואמינות, אך אני מנחש שבמדינות שכאלו לא תמיד המכוניות יטופלו לפי הספר/יצרן, ועדיין נוסעות ונוסעות. מה לגבי מערכת היברידית? פה בארץ ניתן לרכוש ביטוח, בגאורגיה אין דבר שכזה. לפי הבנתי שהסוללה מתקלקלת מתקנים במוסכים כאלה ואחרים. ראיתי פריוסים מהשנים 2004-2005 שנוסעות כחדשות! האם המכוניות הללו באמת מיוחדות ב
 9. כיצד עליי לפעול כעת? איך אוכל לתקן את הבעיה הזאת? מה עליי לעשות? תודה לעוזרים!
 10. על הכוונת? מדוע? איך בדיוק השוטר יודע שהסעיף הזה שגוי ואני לא באמת נוהג בפסילה? גם היום וגם בפעם קודמת שחררו אטצי לדרכי למרות שאני מופיע כפסול. יכול להיות שהשלילה היא בגלל התאונה? יכולים לפסול לי את הרשיון מבחי שאדע מזה בכלל? אני לא מבין מה קורה פה בכלל.
 11. אני אומנם ממשיך בחיי אך איני רוצה כתם שכזה. איך אוכל למחוק זאת? אני לא רוצה להופיע כך בכל פעם שיעצרו אותי.
 12. שלום רב. היום ניידת עצרה לבדיקה שגרתית. בדקה את רשיוני ואמרה שהרשיון שלי מופיע כפסול. שחרר אותי לדרכי ואמר לי לבדוק זאת. מה יכולה להיות הסיבה? לפני כחודשיים עברתי תאונה דרכים קלה, הרכב מקדימה בלם לי, נכנסתי בו קלות, הוא התפנה באמבולנס, הגיעו שוטרים רשמו את הפרטים שלי, למחרת מילאתי פרטי תאונה בתחנה ומאז לא שמעתי כלום לא מהנהג ולא מהמשטרה. יכול להיות קשר? עוד נקודה, לפני כעשר שנים הייתי בשלילה, לפני כ5 שנים נעצרתי שוב ונאמר לי גם אז שאני בפסילה. עברו שנים מאז, חידשתי רשיון וגם קיבלתי דוח אחד. אולי זה קשור? אני לא מצליח להבין למה אני מופיע כפסול ומה הס
 13. שלום רב. ברשותי פריוס, אני ממלא שמן כל כמה אלפי קילומטרים. המילוי בדרך כלל כוס חד פעמית, סוג השמן שמילאו בסוכנות הינה 5w30 סינטטי מלא. האם אני יכול לקנות שמן חדש מיצרן אחר ולמלא? אני צריך את אותו הסוג? 5w30? איזה שמן מומלץ לקנות? בסוכנות מלאו לי משהו בצובר, כך זה נקרא. תודה מראש!
 14. שלום רב. הזמן עובר ועובר, והנהג השני לא יוצר שום קשר איתי. התאונה קרתה לפני שבועיים וחצי. בדקתי עם הביטוח, ולא נעשתה שום פניה. איך אני צריך להתנהל עתה?
×
×
 • תוכן חדש...