Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, אפשר גם לתקשר איתם טלפונית ואפילו בה״פ.

לא יודע איזה ניסיון לך יש איתם, אבל בזמן שחיפשתי פיאסטה הם לא רצו למסור לי כל מידע בטלפון ובקשו ממני להגיע להרצליה.

האמת, אין לי מושג מה יוצא להם מזה שהם לא מפרסמים מחירים.

כאשר אני רואה מודעה למוצר מסוים ללא מחיר וכתוב "הכי זול בשוק! להתקשר למחיר", אני אפילו לא טורח.

זה נראה לי חובבני במקרה הטוב.

אגב, מעניין אם המצב היה הפוך.

דלק מוטורס לא היו מפרסמים מחיר רשמי לשום רכב.

דלק מוטורס היו מסרבים למסור פרטים בטלפון.

לדלק מוטורס היה אולם תצוגה בודד והיו אומרים לכל מתעניין "בוא אלינו, אפילו נכין לך קפה, זה כולה שעתיים נסיעה" (זה מה שאמרו לי בטלפון).

אני בטוח שחברי הפורום היו מקבלים זאת בברכה, אפילו בנצי היה שולח את ברכתו מהגולה.

ואם כבר בנצי, האם שמעת על המשפט: הפוסל במומו פוסל.

הבחור שיושב בגולה, מפאר ללא סוף את המצב בארה"ב וכמה בארץ אנחנו פראיירים, ומתלונן על הישראלי הבכיין ששום דבר לא טוב לו.

נו טוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע על מה התלונות, הלוואי וכל יבואן יכתוב שהצעות יתקבלו בברכה, פה נסעתי לפני שלוש שנים קצת יותר מ200 ק"מ בשביל לקנות סילברדו, סתם רכב עממי ויש סוכנויות לשברולט בכל חור, אבל, רמת אבזור נדיבה ומחיר מעולה היו שווים את הנסיעה, אחי הקטן עדיין נוסע עם הרכב...

אני בטוח שידעת את המחיר לפני שארזת את הסנדוויץ' לדרך, נכון?:roll:

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למחיר המגוחך הזה? למה לא 160? אם כבר...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגוחך זה המחיר כיום. מחיר שאומר תעזבו אותי בשקט.

מחיר של 175 א' ₪ הוא ריאלי ומשאיר ליבואן רווח סביר. כל מכונית כזאת על הכביש היא המקדמת המכירות הכי טובה לרנו .

במחיר זה היבואן ירוויח כאמור פעמיים. פעם אחת מהקונים הרבים של הדגם הזה , ביניהם רבים שימכרו את הרכב הנוכחי שלהם ופעם שנייה כאמור של דגמים נוספים של המגאן ורנו בכלל עקב קידום המכירות של ה cup. כמו כן הקליאו rs צריכה לרדת לאזור 145-150 א' ₪ דבר שיגרום גם הוא למכירות רבות בנישה הזו.

עדיף למכור 300 מכוניות ברווח למשל של 20 א' ₪ מאשר למכור 10 מכוניות ברווח של 65 א' ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kala לא רחוק בהרבה מתחשיב של המחיר בו אפשר להציע את המגאן RS.

באומדן גס, בלי שום השכלה פורמלית בתחום, ותוך שאני זוכר את המחירונים ליבואן בנמל וכל עלויות המיסים שפורסו לפני כמה שנים

(גם בפורום וגם בתפוז), ומכפיל ומחלק ועושה קצת בערך - המחיר לדילר של המגאן הזו צפוי להיות באיזור ה-15K יורו. תכפילו בשניים עבור המיסים בישראל ונוסיף קצת כי לפעמים היבואנים מתבכיינים על "התאמה לישראל" וששאינם מרויחים מספיק, ונגיע ל-150K ש"ח. מפה מחשבים כמה רוצים להרויח ומגיעים למחיר לצרכן.

בדקתי מחיירם בכמה ארצות והשוויתי יחס למחירי פוקוס ST (לא הסטיישן), בלי להכנס לדקויות של איבזור שיש לו השפעה עד 10% במחיר.

ארץ שקל למצוא מידע והרבה, אפילו באנגלית - אוסטרליה.

רק שאנו נסחפים פה לכיוון אחר מנושא השירשור.

אני מקווה שאיילון מוטורס ימשיכו ויגדלו, ויצליחו להיות אלטרנטיבה עדיפה מהיבואן הרשמי, גם בדגמים הרגילים.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בנצי היה שולח את ברכתו מהגולה.

ואם כבר בנצי, האם שמעת על המשפט: הפוסל במומו פוסל.

הבחור שיושב בגולה, מפאר ללא סוף את המצב בארה"ב וכמה בארץ אנחנו פראיירים, ומתלונן על הישראלי הבכיין ששום דבר לא טוב לו.

נו טוף..

שוב פעם התחלנו? תעבור על כל השרשור המעיק הזה, תנסה לקרוא אותו מהצד אולי אז תבין על מה אני מדבר וכן לנסוע שעתיים בשביל עסקה טובה זה לא רע בכלל, לא יהרוג אף אחד זה לא שהזמן הישראלי יותר יקר מהזמן האמריקאי.

אני לא מפאר ללא סוף את המצב בארה"ב אני פשוט חי בצורה יותר ריאלית מהרבה אנשים שכותבים פה ומז**נים את המוח, כן התעסקתי בתחום הרכב כן חייתי בישראל וכן אני מודע טוב מאוד לכל החזירות של היבואנים.

רוצה עוד סוכניות של איילון מוטורוס? רוצה קצת יותר רצינות? הזמן ידבר.

בינתיים נדמה כאילו אנשים מצפים שהחבר'ה מאיילון יגיעו אליהם הביתה עם מיטת עיסוי.

160-190-250 , לרשום מספרים זה קל.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד עוד לא ניסה את זה.

יכול להיות שכן.

אבל גם לא.

בתאכל'ס, רוב אלו שמוציאים סכומים כאלו נמצאים בסטטוס שמחייב מכונית פראקטית.

יש מעט מאוד שמוציאים סכום כזה על מכונית שניה.

לדעתי 20K פחות לא ישנו את התמונה בצורה כל כך דרמאטית כמו שחושבים.

בנוסף, בתחשיב הנכון צריך לקחת גם את עלויות התחזוקה הגבוהות יותר, כך שברגע האמת, מגלים שהאורווה הייתה ריקה עוד לפני שנפתחה.

מה שבטוח, כיף לדון על זה...

יותר הגיוני בעיני, שמצב כזה יגנוב קצת רוכשי 208GTI, קליאו, סיאטים אבל לא יגדיל את השוק מהותית.

בתרבות שלנו, (לא של הפורום), ספורטבית זה של ילדים/ערסים/פושטקים/מחפשי תשומת לב. החלום הוא אחר - ג'יפ, או סדאן יוקרתית...

מעט מאוד אנשים חולמים על הדברים האלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

בתרבות שלנו, (לא של הפורום), ספורטבית זה של ילדים/ערסים/פושטקים/מחפשי תשומת לב. החלום הוא אחר - ג'יפ, או סדאן יוקרתית...

מעט מאוד אנשים חולמים על הדברים האלו...

המעט מאד הם כמה מאות בשנה (200-400) ואלו הם מספרים יפים מאד שכל יבואן היה רוצה . אבל היבואנים מסתפקים למכור פוקוסים ומגאנים רגילים ולא מודעים שבתמחור פיקח הם ירוויחו היטב גם מהדגמים החמים של st rs וה cup.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלומות הלילה 200-400...

מכונית 3 דלתות ידנית עם הוצאות אחזקה גבוהות ולא נוחה במיוחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלומות הלילה 200-400...

מכונית 3 דלתות ידנית עם הוצאות אחזקה גבוהות ולא נוחה במיוחד.

אני בטוח במספרים האלו. במחיר הזה קרסו לוקחים לכולם את המכירות: גולף gti פז'ו rcz במוו 118i ו 116i

סיאט קופרה, פוקוס st, וכן עוד דגמים.

מחיר של 175 א' ₪ יעיר הרבה אנשים שממתינים שמשהו יתרחש פה.

אין ספק שקרסו יצטרכו לעבוד כדי להגיע לכמויות אלו (פרסום, ימי מכירות וכו). המכירות יצברו יותר תאוצה ברגע שיותר ויותר מכוניות יהיו על הכבישים. אנשים לא יישארו אדישים ויתחילו להתעניין וגם מי שלא מכיר כיום את המגאן rs ילמד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72 מטפורה או לא, השאלה אם אתה רואה שוק עם פוטנציאל להכפלה לידניות ספורטיביות 3 או 5 דלתות, אם המחיר יורד ב 15/20K?

kala אתה טועה לדעתי. הרבה מהמכוניות שציינת נרכשות מסיבות של סטטוס. אין סיכוי שיקנו מכונית כה דלה כמו המגאן. הרבה רוכשים לא מסוגלים להעריך את יכולותיה. ובכל מקרה מה שאתה מתאר זה קניבלזם ולא הגדלת שוק. המונופוליסטים לא משחקים במשחק הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...