Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

יעזור קצת אם לא תתרחש שטיפת מוח מצד קברניטי המדינה שכולם שונאים אותנו, השכנים שלנו רק רוצים להרוג אותנו, אין לנו מלבדנו, ושאר ססמאות מעוררות פרנויה. לדעתי shit went sideways בצורה ניכרת מרגע שהמגמה הזו התחילה, וזה גורם לפתרון של כל בעיה להיות קשה יותר, כי כל דיאלוג שצריך לנהל נעשה בין צדדים קיצוניים יותר: אלו שנשטף להם המוח, ואלו ששונאים את העובדה ששטיפת המוח הזו מתרחשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4651

• SlowRide

4463

• פינדר

3514

• m3x7r3m3

2926

שילוב של כמה דברים, אבל בגדול: זו המנטליות בישראל.

הניחוש שלי הוא שזה נובע ממדינה שמוקפת אויבים, יחד עם אלמנטים של רדיפה ופוסט-טראומה עליהם אנו גדלים (בין אם בבית, או בבית הספר) - הנ״ל גורמים לכך שרבים גדלים תחת ההנחה שחובה להיאבק על כל דבר, כי כולם מנסים לצוד(/לדפוק) אותך.

כן, זה די גם הניחוש שלי.

זה גם רקע התרבותי של מדינת מהגרים מכל קצוות העולם.

גם זה שאין לנו מסורת מדינית ארוכה, והסטייט אוף מינד במשך דורות היה (ועדיין נשאר אצל חלק) שהכל זמני והמשיח בדרך גם ככה.

זה גם פוסט טראומה וחרדות, שלא נעלמות לשום מקום, כי כל הזמן יש משהו. ואני לא יודע אם מישהו חקר את זה, אבל לי זה מרגיש כאילו שרוב האנשים סביבי ביעקר מפחדים לפספס אפילו שניה מהחיים שלהם, בגלל חרדות קיומיות מאוד עמוקות ומושרשות.

אני מתאר לעצמי שבעיות מסוימות, כמו הלחץ בכבישים, באמת אפשר לפתור כלכלית - מדינית. אני בטוח שפחות מכוניות ופחות פקקים ייצרו אווירה הרבה יותר נסבלת. אבל לדעתי, לפחות, אין היום אף אחד בהנהגה אמיתית או פוטנציאלית שבכלל מוטרד מזה. וכמו שאתה כותב, זה באמת כמו וירוס הרסני, שיש מודעות לקיומו, אבל זהו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם מאמינים לתעמולת הבחירות, גנץ וחבריו מסמנים את עצמם כאלה שמוטרדים מזה עם "קידום תרבות השיח והחשיבה" שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5403326,00.html

לפני כמה חודשים, כשטיל פגע בבית בב"ש (שאגב קרוב מאוד לאוניברסיטה ובית חולים סורוקה), שר בממשלה אמר שיש הבדל בין הדרום לתל אביב.

האם עכשיו הממשלה תתעורר? אני מנחש שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה היה עכשיו כדי להזכיר לסמולנים בת"א שביבי שולט ושיצפו לצווי מילואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אני לא נמצא בארץ אז אני לא בטוח שהבנתי נכון - אבל נתניהו אשכרה מנסה להפיץ שאיראן מעוניינת שגנץ ייבחר?

כי אם כן אז זהו, העולם השתגע סופית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז, אותו נתניהו אומר שאירן פרצה לטלפון של בני גנץ.

את זה כבר עשיתם ?

https://www.mako.co.il/news-israel-elections/elections_vote?sCh=113fcac77fee7610&pId=1714799902

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יצא לי ליברמן במקום הראשון ופייגלין בשני וכחלון בשלישי. מה זה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שהדעות שלך תואמות למצע שלהם, אני מניח.

גם האחוזים חשובים ולא רק המיקום. אם קיבלת 40 אחוז לעומת מישהו אחר שקיבל 90 אחוז אז כנראה שאתה צריך לבחון מחדש כמה דברים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא, אבל גם אם הייתי רוסי לא הייתי מצביע לליברמן שהוכיח שהוא חסר תועלת.

נראה לי שבעקבות הסקרים האחרונים אולי אצביע לפייגלין למרות הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אני לא נמצא בארץ אז אני לא בטוח שהבנתי נכון - אבל נתניהו אשכרה מנסה להפיץ שאיראן מעוניינת שגנץ ייבחר?

הלוואי שמדובר רק בכך.

אם נתניהו קשור איך שהוא ל"פריצה האיראנית" הזו (אם בכלל הייתה פריצה) - אנחנו כבר במקום אחר לגמרי (בכל המובנים).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום. זה הכל שקרים של השמאל.

אגב, החצי השני של הסלייד השני בסרטון אומר ש"גם עיתונאים בכירים אמרו זאת". מזל שביבי חינך אותנו לא להאמין לתשקורת טפי 0מולנים איכסה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבעקבות הסקרים האחרונים אולי אצביע לפייגלין למרות הכל.

ניסיון נוסף, לכל מי שחושב ש"שוק חופשי" הוא הפתרון לכל הבעיות, וברגע שלא תהיה התערבות ממשלתית הכל יהיה וורדים ושושנים.

אז קצת הסבר לגבי מה זה שוק חופשי (או "שוק משוכלל"):

http://ecowiki.org.il/wiki/%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%AA

ואם לאמ"לק את זה, בשביל שוק חופשי צריך שיתקיימו:

1. ריבוי קונים ומוכרים (שאף אחד לא גדול מספיק להשפיע על השוק)
  2. עלויות כניסה ויציאה נמוכות מאוד (או אפסיות)
  3. מידע מלא לכל הקונים והמוכרים
  4. כל קונה ומוכר חופשיים להתקשר ביניהם
  5. התנהגות "רציונלית" של כל המוכרים והקונים (אפשר לקרוא בלינק מה זה "רציונלית")
  6. כל המוצרים הנמכרים הם הומוגניים

עכשיו כל אחד מוזמן בזמנו החופשי לחשוב איזה שווקים הוא מכיר שבהם כל זה מתקיים, ואפשר מכאן להמשיך ולשקול האם שוק חופשי הוא הפתרון הנכון לכל בעיה. אפשר גם קצת לקרוא על כשלי השוק החופשי בלינק. וכל זה ממש ממש על קצה המזלג.

הרבה בהצלחה לכולנו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לסלוח לי כי אני באמת מבולבל עכשיו. האיראני שמדבר בעברית, זה אמיתי? כי באמת שכבר אי אפשר לדעת...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...