Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

עכשיו כשאני חושב על זה - רעיונות לפעמים חוזרים לנשוך אותנו בתחת.

במשך שנים המערכת הפוליטית אמרה "אין מתחרה ראוי לנתניהו". ז"א, אין מנהיג אחר שראוי להחליף אותו. סביר שלא מעט אנשים הסכימו ובחרו בו בעבר בשל כך (יכול להבין את זה).

מצד שני, האימרה הזו כוונה למפלגות שמתמודדות נגד הליכוד. יתכן שהרעיון הזה קיבל חיים משלו ואינו מוגבל עוד לעבודה ויש עתיד; הרעיון השריש את עצמו גם בליכוד ויצר מלכוד - כל אדם אחר אינו טוב מספיק לפי רעיון זה, כך שהליכוד מוותר מראש על אנשים מצויינים שיכולים להצטרף אליו רק בשביל להשאיר אדם אחד למעלה.

כך זו בעצם נבואה שמגשימה את עצמה.

לשמחתי המציאות חזקה מכך. אין לי מושג איך גנץ או לפיד או כל אחד אחר יהיו בתור ראשי ממשלה, אבל הזמן עובר, אנשים באים והולכים ותמיד יש אנשים טובים וראויים במדינה ואם הליכוד לא מאמץ אותם ומטפח אותם למנהיגות במהלך השנים, הם יצוצו במפלגה אחרת.

אני חושב שחוק להגבלת כהונה ל-8 שנים (נגיד) באמת יכול לעזור בעניין הזה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4725

• SlowRide

4532

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

למה באמת הוא היחיד שנתפס כמנהיג ראוי?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כשזה נראה שכל המהלכים בזמן האחרון נועדו לשמר אדם יחיד ולא מפלגה (...)

הסבר אפשרי:

אולי הם רואים את דעיכת ה״עבודה״ בעקבות רצף בחירות בעייתיות של העומדים בראש התנועה

(החל מצנון ששותק בחקירות, המשך ברדיקלית שמקומה בכלל במפלגה אחרת, וכלה במנהיג הנוכחי שעוד לא הצלחתי להגדיר) -

והפחד ״לגמור כמוהם״ משתק.

תגובה הישרדותית?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא היחיד שאנחנו מכירים בתור מנהיג בעשור האחרון, וכי הוא עושה עבודה מדהימה בשילהוב אנשים נגד כל האחרים.

זה הגיע לכזה שיגעון שאנשים אשכרה אומרים שהוא היחיד שיכול לדאוג לביטחון ישראל נגד איראן או כל אויב אפשרי, בה בעת שליטרלי 3 רמטכ"לים רצים נגדו.

נראה לי שבשנים האחרונות הוא אפילו משחק חזק יותר בעקבות הרוח הגבית מטראמפ - שמתנהג בדיוק אותו הדבר ומחזיק את המפלגה הרפובליקנית בביצים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סיבות, לדעתי.

קודם כל, כל מי שיתפס כשמאלן - אין לו סיכוי היום. לכן זה מנטרל אנשים שנמצאים שמאלה ללפיד - גנץ.

מנהיגים פוטנציאלים אחרים בחרו שלא לנסות אפילו להתמודד בליכוד והקימו מפלגות משלהם.

חלקם גם באמת ממש אפסים, כמו לפיד (כן, לא כתבתי את זה כבר איזה חודשיים פה. אבל הוא עדיין הכי אפס בארץ).

ואז אנחנו נשארים עם המפלגה שלו, שעל הנייר רבע מהמצביעים בוחרים בה לא משנה מה.

ושם הוא כנראה אשם לא מעט בזה שלא צומחים מחליפים ראויים, ויש גם פחד של ממש, כמו שזה נראה מהצד, לחלוק עליו במשהו.

״לזכותו״, את השיטה הזו הוא לא המציא ובזה כנראה חוטאים רבים וטובים. גם בן גוריון ניהל סכסוכים פוליטיים סביבו. וגם אחרים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סיבות, לדעתי.

קודם כל, כל מי שיתפס כשמאלן - אין לו סיכוי היום. לכן זה מנטרל אנשים שנמצאים שמאלה ללפיד - גנץ.

מנהיגים פוטנציאלים אחרים בחרו שלא לנסות אפילו להתמודד בליכוד והקימו מפלגות משלהם.

חלקם גם באמת ממש אפסים, כמו לפיד (כן, לא כתבתי את זה כבר איזה חודשיים פה. אבל הוא עדיין הכי אפס בארץ).

ואז אנחנו נשארים עם המפלגה שלו, שעל הנייר רבע מהמצביעים בוחרים בה לא משנה מה.

ושם הוא כנראה אשם לא מעט בזה שלא צומחים מחליפים ראויים, ויש גם פחד של ממש, כמו שזה נראה מהצד, לחלוק עליו במשהו.

״לזכותו״, את השיטה הזו הוא לא המציא ובזה כנראה חוטאים רבים וטובים. גם בן גוריון ניהל סכסוכים פוליטיים סביבו. וגם אחרים.

זה בדיוק להיות איש שיווק מעולה.

יוצר מותג, מחסל את המותגים של המתחרים ומחסל בצורה ממוקדת כל מתחרה פוטנציאלי עוד לפני שהוא בכלל יוצא לשוק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שבבחירות הבאות חברי CARSFORUM וההנהלה יקימו מפלגה- ואם לישפוט לפי OT - יהיה לנו נציג בכל נושא אפשרי הדרוש לניהול ממשלה :-).

נו - מי מרים את הכפפה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שנקים את מפלגת הפורום, ציטוט השבוע הזה גרם לי לחבב את פייגלין:

"רוב החיילים שנהרגים בצבא לא מתים בפעילות מבצעית אלא מתאבדים. לגייס בכפייה את כל מי שרק אפשר, זה רק מזיק לביטחון. אם לוקחים את יאיר לפיד והרב ישראל אייכלר (יהדות התורה, ע"ט) - מי משניהם תרם יותר לביטחון? אנשים עונים 'יאיר לפיד' כי הוא היה בצבא, אבל האמת היא שהוא תרם פחות לביטחון, כי הרב אייכלר לפחות לא הפריע".

(כמובן שעדיין אין שום סיכוי בעולם שאצביע לו, כי גם אם נשים את בית המקדש בצד - ליברטריאניות דתית זה לא משהו).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שרתתי בלבנון וגם יודע להסתכל במשקפת 8 × 40 מהצד הנכון. לדעתי אוכל להיות שר ביטחון מעולה !

כמו כן נסעתי די הרבה לחו"ל ויש לי אנגלית מצויינת, אז אני יכול להיות גם שר חוץ מעולה. בצעירותי הייתי גם בישיבה אז בהחלט אני יכול להיות גם שר הדתות וגם הממונה מטעם ראש הממשלה למעטפות לבנות שמנמנות.

בקיצור, חוזרים לשיר של רבי מאיר אריאל זצוק"ל - נאום בחירות, אני מאמין שהוא כבר צוטט כאן בהודעה מספר 2,789,7658

https://mshironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=605&wrkid=13406

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חדש. פנחס עידן פרש מרשימת הליכוד. שזה מצויין, פחות ועדים בכנסת. מספיק ניסנקורן שאולי יקבל תיק כלכלי בכיר ויהרוס לכולנו.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חדש. פנחס עידן פרש מרשימת הליכוד. שזה מצויין, פחות ועדים בכנסת. מספיק ניסנקורן שאולי יקבל תיק כלכלי בכיר ויהרוס לכולנו.

בל נשכח את חיים כץ ומזכירתו אשר נמצאים ברשימת הליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...