Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 53 דקות, עדי-אל כתב:

יכול להיות בגלל שזה קל לתת הצעה שאין יכולת לבחון אותה עכשיו. גם פה יש הצעות שקל להציע וזה נחמד אבל יש סיבה למה זה נשאר ע"ג הפורום ולא ברמה המעשית.

טוענים לזכותו שכן היו לו הצעות אבל ביבי וכו' אז אני אומר שאם בנאדם לא יכול לפעול מול ביבי למה שיוכל לפעול נגד נשיא ארה"ב?

אתה מציע רצח עם ויורד על ההצעה של ליברמן? 

אני אגב גם לא חושב שנתק מוחלט בלי מבוגר אחראי שיקח אחריות אפשרי. אבל מעדיף לנסות את זה מרעיונות על התנחלויות, טרנספר, רצח עם, והאהוב עלי - השאיפה של שמחה המשיחי רוטמן שילדים יהודים יסתובבו ברחובות עזה ויקנו שם גלידה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אתה מציע רצח עם ויורד על ההצעה של ליברמן? 

אני אגב גם לא חושב שנתק מוחלט בלי מבוגר אחראי שיקח אחריות אפשרי. אבל מעדיף לנסות את זה מרעיונות על התנחלויות, טרנספר, רצח עם, והאהוב עלי - השאיפה של שמחה המשיחי רוטמן שילדים יהודים יסתובבו ברחובות עזה ויקנו שם גלידה.

אני עדיין חושב שזה פתרון טוב מהפתרונות שאתה מציע אבל זה לא הנושא 

ההבדל שליברמן מציע את ההצעות כפוליטקאי שאפשר לבחור בהם לביני שעושה את זה בנסיעה ברכבת, בשירותים או בהפסקות הקטנות בעבודה.

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

כשהבחירה היא בין סרטן לטחורים אני בוחר טחורים.

חמאס היה פעם טחורים 

לפני 5 דקות, asix כתב:

זאת עוד דרך של הימין להצדיק את נתניהו שהפך את חמאס לנכס.

זאת דרך להראות שאין הבדל בין ההצעות אם להפוך את החמאס לנכס או את הפת"ח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, עדי-אל כתב:

טוענים לזכותו שכן היו לו הצעות אבל ביבי וכו' אז אני אומר שאם בנאדם לא יכול לפעול מול ביבי למה שיוכל לפעול נגד נשיא ארה"ב?

אני לא יודע, אבל יכול להניח שנשיא ארה"ב לא ראה בחמאס נכס. גם נשיא ארה"ב לא חושש שליברמן או כל פוליטיקאי ישראלי אחר יתחרה בו.

יש סיבה למה ביבי מקיף עצמו בחסרי תועלת קולניים שלא מסוגלים לנהל וועד בית. כדי שיחשבו שאתה רזה תסתובב רק עם אנשים יותר שמנים ממך.

נראה שיש פה מגמה שביבי חותך לשרי הביטחון שלו את הכנפיים. ליברמן, לבנט, ועכשיו לגלנט.

זה מר ביטחון.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, עדי-אל כתב:

חמאס היה פעם טחורים 

חמאס אף פעם לא היה טחורים.

תמיד הוא היה פוליפ ממאיר שאיזה מנהיג דמיקולו טיפח וגידל.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Night Driver כתב:

הסיבה היחידה שהטחורים לא הפכו לסרטן היא הנוכחות התמידית של צה"ל בגדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

כשהטחורים מדממים מדי פעם זה סביל, כשהם מרימים לך אוטובוסים בירושלים או מתפוצצים בכניסה למקומות בילוי קצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

ומי היה ראש ממשלה אז? זה שמבחינתו חמאס זה נכס.

אהההה בגלל זה לא הלך ה "בלי נאמנות אין אזרחות"

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MostlyWicked כתב:

הסיבה היחידה שהטחורים לא הפכו לסרטן היא הנוכחות התמידית של צה"ל בגדה.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

כשהטחורים מדממים מדי פעם זה סביל, כשהם מרימים לך אוטובוסים בירושלים או מתפוצצים בכניסה למקומות בילוי קצת פחות.

גם בטחורים צריך לטפל.

הם כואבים ומציקים אבל חיים איתם בניגוד לסרטן שמטרתו המוצהרת היא להשתלט על הקרמות הבריאות והורג אותך בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MostlyWicked כתב:

אתה משווה תפוחים לתפוזים.

לא תפוחים ולא יער.

הפלסטינים הם לא מצרים, אין לנו ולהם היסטוריה דומה להיסטוריה בין ישראל למצרים.

או שאתה צעיר מדי, או שיש לך זיכרון קצר. הפלסטינים הם סה"כ כלי משחק בידיים של מדינות ערב והיום גם של איראן נגד ישראל. בלי מדינות ערב לא היה "העם הפלסטיני" ומלחמת העצמאות הייתה מסתימת במספר שבועות, אולי אפילו פחות.  אש"ף הוקם  ביוזמת מדינות ערב  עם מיצרים בראש. מצרים הם גם אלה שהיו בראש המחנה בכל המלחמות שיוזמו על ידי מדינות ערב נגד ישראל.

פעם זה היה נראה קצת שונה מהיום במעבר טאבה. כאשר אוטובוס עם חיילים מיצרים (בסוף התברר שאלה היו שוטרים) היגיע למחסום רצתי חצי ערום עם מאג ביד אחד ווסט בשני לעמדה. הפרצופים של השוטרים לא היו שונים בהרבה משלנו. וזה בזמן שכבר חתמנו על ההסכם הביניים לשלום. לדבר על השלום עם מיצרים ב-73 היה כמו לדבר על שלום עם פלסטינים היום.

חוץ מזה ראיתי בחיים הרבה דברים שלא האמנתי שהם אפשריים.

גם נניח שאתה צודק, בטח ובטח שאין התכנות לדבר כזה בעשור הקרוב. אם אתה חושב שכן אז בוא נשמע תכנית קונקרטית, ולא "ניתן להם מדינה ויהיה בסדר".

לא דיברתי על לוח זמנים. גם לא הצעתי לתת להם מדינה. אבל חושב שגם זאת אפשרות בתנאים מסוימים. בטח ובטח יותר ראלית מחלום הזיות של נרקומן הנקרא טרנספר אשר מציאותי כמו לזרוק פצצת אטום על עזה.

תכנית קונקרטית? התבלבלת. אני סה"כ פורק לחץ בשרשור פוליטי של לאחר בחירות בקארספורום. את התכנית קונקרטית איזושהי תבקש מהאפס שקוראים לו ראש הממשלה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, יובל .מ. כתב:

פיגועי התאבדות בישראל – ויקיפדיה (wikipedia.org)

תשאל אותם איך זה לחיות עם הטחורים.

אתה רק מחזק שעדיף את הטחורים.

פיגועי ההתאבדות היו של חמאס כדי לפגוע בהסכמים עם הפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, mikyl כתב:

לא תפוחים ולא יער.

או שאתה צעיר מדי, או שיש לך זיכרון קצר. הפלסטינים הם סה"כ כלי משחק בידיים של מדינות ערב והיום גם של איראן נגד ישראל. בלי מדינות ערב לא היה "העם הפלסטיני" ומלחמת העצמאות הייתה מסתימת במספר שבועות, אולי אפילו פחות.  אש"ף הוקם  ביוזמת מדינות ערב  עם מיצרים בראש. מצרים הם גם אלה שהיו בראש המחנה בכל המלחמות שיוזמו על ידי מדינות ערב נגד ישראל.

פעם זה היה נראה קצת שונה מהיום במעבר טאבה. כאשר אוטובוס עם חיילים מיצרים (בסוף התברר שאלה היו שוטרים) היגיע למחסום רצתי חצי ערום עם מאג ביד אחד ווסט בשני לעמדה. הפרצופים של השוטרים לא היו שונים בהרבה משלנו. וזה בזמן שכבר חתמנו על ההסכם הביניים לשלום. לדבר על השלום עם מיצרים ב-73 היה כמו לדבר על שלום עם פלסטינים היום.

חוץ מזה ראיתי בחיים הרבה דברים שלא האמנתי שהם אפשריים.

לא דיברתי על לוח זמנים. גם לא הצעתי לתת להם מדינה. אבל חושב שגם זאת אפשרות בתנאים מסוימים. בטח ובטח יותר ראלית מחלום הזיות של נרקומן הנקרא טרנספר אשר מציאותי כמו לזרוק פצצת אטום על עזה.

תכנית קונקרטית? התבלבלת. אני סה"כ פורק לחץ בשרשור פוליטי של לאחר בחירות בקארספורום. את התכנית קונקרטית איזושהי תבקש מהאפס שקוראים לו ראש הממשלה.

טרנספר לא פחות ריאליסטי מכל תנועת אוכלוסיה מאסיבית בעולם, גם היא תחת התנאים הנכונים. פצצת אטום מן הסתם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Night Driver כתב:

אתה רק מחזק שעדיף את הטחורים.

פיגועי ההתאבדות היו של חמאס כדי לפגוע בהסכמים עם הפתח.

29/11/2001 - פיגוע של הפת"ח, 3 נרצחים.

25.1.2002 - פיגוע פת"ח, 25 פצועים.

17.2, 18.2, 22.2 - פיגועים של חללי אל אקצה (ארגון מונחה פת"ח), 3 נרצחים ו-3 פצועים.

אין לי כוח לעבור על כל הרשימה.. תמשיך לקרוא אם בא לך.

זה נבלה וזה טריפה, שניהם רוצחים יהודים, שניהם צריכים להיות מושמדים. אם הרשות רוצה לשלוט קודם כל שילמדו להתבטא כמו בני אדם ולא כמו בהמות, שיפסיקו לממן טרור ושיפסיקו להיות בור של חרא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, MostlyWicked כתב:

טרנספר לא פחות ריאליסטי מכל תנועת אוכלוסיה מאסיבית בעולם, גם היא תחת התנאים הנכונים.

אותם אנשים שהכריזו בעבר בבטחון שצריך 2 מדינות, ולסגת מהשטחים תוך פינוי מאות אלפי תושבים, עכשיו מספרים לנו בבטחון שטרנספר לא ריאליסטי.

הרי "להיפרד" מהם לחלוטין ולהיכנס בהם על כל רקטה זה מאוד ריאליסטי. את זה לא ניסינו וזה בטוח יעבוד. 

וכמו שציינת, אפשר לקרוא לזה איך שרוצים, בסוף מדובר בתנועת אוכלוסיה. אפילו בלבנון השכנה הייתה תנועה מאסיבית של נוצרים אל מחוץ למדינה בעשורים האחרונים, לאור היעדר היציבות ועליית המוסלמים לשלטון. מישהו קרא לזה טרנספר?

ואפילו לא צריך "טרנספר", מספיק לפתוח לעזתים את השערים ולדאוג למדינות שיעניקו להם מקלט מדיני, והם ירוצו לשם בעצמם. 

עד היום הם יכלו בעיקר לצאת בשחייה, וגם אז סיכוי סביר שאו החמאס או צה"ל היו יורים בהם.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...