Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 55 דקות, SlowRide כתב:

איזה דעות? להקים שם התנחלויות? 

מישהו פה חושב שזה טוב?

טרנספר. וחוסר הבנה למה לצעוק בקול רם ״אנחנו רוצים טרנספר לערבים״ בעולם זה לא חכם.

התנחלויות? יש פה גם תומכים ממה שאני קורא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 דקות, Supertigre כתב:

ביום כיפור הופתענו, אתה מדבר על מה שנקרא "תקופת ההמתנה" טרום ששת הימים שאז באמת עשו את זה. 

גם בכיפור הייתה האפלה, חלונות, פנסי מכוניות וכו'.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Supertigre כתב:

ביום כיפור הופתענו, אתה מדבר על מה שנקרא "תקופת ההמתנה" טרום ששת הימים שאז באמת עשו את זה. 

גם לי זכור שהיתה האפלה אחרי פרוץ המלחמה.

כילדים יצאנו לרחוב לצבוע פנסים של מכוניות בכחול.

מכאן: https://www.ravdori.co.il/stories/פרוץ-מלחמת-יום-כיפור/

Un46titled.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נוהל קבוע של הג״א עד 1991. הנוהל היה להדביק רשת של סלוטייפ על שמשות כדי למנוע פיזור רסיסים במקרה התנפצות שמשה. היה גם נוהל האפלה על מנת להקשות על טייסי האוייב לזהות מטרות בלילה. אגב, פנסי הרכב נצבעו בכחול עם חריץ גלוי, המהירות המותרת בלילה נקבעה ל-20 קמ״ש בשטח בנוי ול-40 קמ״ש בשטח פתוח. גם אמצעי ההתראה התאימו לאיומים עם זמן תגובה של מספר דקות, והיתה גם צפירת ארגעה לאחת הסרת האיום.

במלחמת המפרץ (1991) בוטלה ההאפלה - הרי לא היה איום של מטוסים - אבל לסלוטייפ נוספה יריעת פלסטיק שנועדה לאטום את החלון לחל״ך.  וגם סמרטוט רטוב בסף הדלת. 

לא ידוע לי על נוהל דומה כיום בדירות חסרות ממ״ד.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, עדי-אל כתב:

שתי דברים שמעניינים אותי

ראיתי שאנשים בעזה מוכנים לשלם שוחד של 7000 דולר כדי לברוח משם. זה אומר שאם נשלם 3000 דולר לכל אחד תוך כמה דקות יגמרו 3 מיליארד דולר, נראה לי עסקה מעולה.

ציר פילדלפי. מדברים על הברחות הנשק וכו' משם (אגב, אני מפחד שיבריחו\הבריחו משם חטופים) לא מבין למה לא משתלטים על האזור שם לפני מקומות אחרים. מדברים על זה שזה דבר בלתי נמנע אז למה לברוח מזה?

אתה רק צריך לשכנע את הטורקים לקבל יותר פלסטינים. עד למלחמה היה באזור ה2000 איש ביום

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יובל .מ. כתב:

אם המספרים שפירסמו על עסקת החטופים נכונים זה ביזיון וצריך להפיל את הממשלה בשנייה שהעסקה נחתמת.

למה כשהיא נחתמת? במצב כזה צריך להפיל את הממשלה לפני, ולמסור למתווכים שאין עסקה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזנקוט, עם כל הכבוד הראוי, לא כשיר לתפקיד, בגלל המטען שהוא סוחב איתו בימים אלה. גנץ סמרטוט ותמיד היה סמרטוט. הסגול... מיותר להכביר במלים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, קורן בן אשר כתב:

איזנקוט, עם כל הכבוד הראוי, לא כשיר לתפקיד, בגלל המטען שהוא סוחב איתו בימים אלה.

כשיר ומעלה, ועוד יותר בגלל המטען שהוא סוחב.

גם אהבתי את המשפט שלו לגבי ניהול המלחמה: כאילו הבן שלו לוחם והבת שלו חטופה.

והוא אחד שאני יכול להאמין לו שפיו וליבו שווים.

עריכה אחרונה על ידי BoazB11
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא בגלל זה הוא לא ממש כשיר. מי שמנהל את הדברים צריך לראות את טובת הציבור לפני טובת המשפחה שלו, וזה קשה אבל זה העבודה.

לצערנו, לא נראה שיש מישהו כזה שם. אולי אולי איכשהו גלנט.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BoazB11 כתב:

גם אהבתי את המשפט שלו לגבי ניהול המלחמה: כאילו הבן שלו לוחם והבת שלו חטופה.

אני מאוד מעריך את איזנקוט ברמה האישית, חושב שהוא משכמו ומעלה ובוודאי ליגה אחרת מרוב החומר האנושי שם, אבל האמירה מחרידה. הוא צריך לנהל את הלחימה כשהמטרה שלו ריסוק מקסימלי של האוייב תחת האילוצים של זמן ונפגעים "בלתי מעורבים". 

• אהבתי 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהמשפט הזה נאמר בפאזה אחרת של המלחמה, וצריך להבין אותו ברקע הזה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

מי שמנהל את הדברים צריך לראות את טובת הציבור לפני טובת המשפחה שלו,

אלגוריה. משל.

ברור מאליו שהוא לא מתכוון לבן/בת שלו באופן אישי.

הוא מתייחס לחיילים והאזרחים כאל בני משפחה שלו.

(לא כאל נתינים שמשרתים את אדונם שבנו מטיח בחלקם רפש בזוי ממושבו בחו"ל.)

אם איזנקוט לא ראוי, מי כן?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייזנקוט גלוי בדעתו הוא מוכן לשלם הרבה מאוד תמורת החטופים. אמר זאת במפורש, והאיש נראה בעל יושר ויושרה, שפיו וליבו שווים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, garicho כתב:

למה כשהיא נחתמת? במצב כזה צריך להפיל את הממשלה לפני, ולמסור למתווכים שאין עסקה.

מקבל.

אלה לא מתווכים, אלה אחים של חמאס.

לפני 17 דקות, קורן בן אשר כתב:

אני מאוד מעריך את איזנקוט ברמה האישית, חושב שהוא משכמו ומעלה ובוודאי ליגה אחרת מרוב החומר האנושי שם, אבל האמירה מחרידה. הוא צריך לנהל את הלחימה כשהמטרה שלו ריסוק מקסימלי של האוייב תחת האילוצים של זמן ונפגעים "בלתי מעורבים". 

אם אתה חושב שהבן שלך נלחם אתה לא תסכן אותו בשביל להגן על "בלתי מעורבים" ואם אתה חושב שהבת שלך חטופה אתה לא תפסיק לחשוב איך להחזיר אותה הביתה. אמירה נכונה שמצופה ממנהיג בזמן מלחמה.

זה לא סוד שאני לא בדיוק באותה דעה של אייזנקוט אבל הוא, גלנט וגנץ מקבלים ממני הרבה כבוד על ניהול המלחמה הזה. ביבי זבל כרגיל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...