Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, avi 1234 כתב:

והם אלה שעדיין עסוקים ביחצ לעיתונאים במקום להיות עסוקים 24/7 במלחמה

מי שלא מסוגל שילך...

ברור לכולם שיהיו בחירות  מיד אחרי המלחמה.

אתה יודע מי הכי עסוק ביח"צ ובבחירות הקרובות? מי שטרם לקח אחריות ושאמר שלא מתעסקים בפוליטיקה בזמן מלחמה ובזה הוא מתעסק מהרגע הראשון שהתאושש מההלם קרב שהיה שרוי בו. האליל שלך ביבי. יש לו זמן לישיבות סיעה. יש לו זמן לתקציב מופקר שבינו לבין מאמץ מלחמתי אין דבר וחצי דבר. יש לו זמן לעלות למסיבת עיתונאים כאשר בצד שמאל של המסך יש לוגו של "ביחד ננצח" אבל הוא עולה לבד למסיבת עיתונאים בלי גלנט וגנץ שעסוקים במלחמה. אפילו את החולצה השחורה כבר הספיק להחליף לחולצה לבנה ברוב המקרים ( חוץ מנאומי התעמולה הצפון קוריאנים שלו בשמונה בערב).

כדאי שתוציא את הראש מערוץ 14 כי בחוץ יש את "אלה החיים" האמיתיים.

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4775

• פינדר

3803

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 שעות, ניקו פ. כתב:

לא יודע למה. אין לי הסבר. 

אשתי בדיוק פיצחה את זה כשראתה אותי שבור בסלון - אני מסתכל עליו ורואה את עצמי מת ברחוב. 

לפני 4 שעות, KipodYam כתב:

מדובר בסבירות גבוהה רק על הירי ביובל ז"ל.

כלומר, לא סביר שהוא חיסל איזה מחבל בכלל.

אאל״ט קסטלמן חיסל את שני המחבלים בעצמו, ואז הוא נרצ- רגע לא, חוס- סליחה לא יפה, נהרג. ואז הוא ״נהרג״.

הוצא להורג בכיכר העיר ע״י גיבור ישראל אליבא דינון מגל ומעריציו הפלביאנים. שילכו כולם לעזאזל, אנשים טיפשים ורעים. אני לא זוכר מתי כעסתי ככה הם ליטרלי הוציאו אותי מדעתי הנה אני אשכרה שוב מגיב כאן בשרשור זה מה קוראים אותו falling off the wagon יימח שמי

• אהבתי 2
  • מבאס 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, avi 1234 כתב:

זה 120 לחלק בכל השטח שהחמאס היה בו

שוב, זה לא כוחות.

וודאי שהם לא היו מצילים את המצב.

אבל אם הרמטכל היה פועל באותו לילה לפי המודיעין שהיה בידו כמובן שלא היינו כותבים על זה עכשיו...

כולם פה עסוקים בכסתח...

אז עכשיו מפנים את האש על צבי סוכות

שלא נעסוק בחליוה והלוי שהיו אחראים ישירים על הארוע.

הם בוודאות לא היו מונעים את הטבח אבל אם במקום שיישארו 2 יישובים ללא פגע היו נשארים 4 ובמקום 1100 נטבחים היו "רק" 500 זה לא מספיק חשוב?

וזה לא קשור לאשמים האחרים. כל אחד ותחום האחריות שלו.

לפני 5 שעות, avi 1234 כתב:

עצוב לי עליך שהשנאה שלך לביבי שמיבי משפיעה על השכל הישר.

מי שלא מבין את ההבדל בין האשמה של הדרג הביטחוני הבכיר שהיה בפניו את כל ההתרעות ולא עשה כלום

לבין האחריות של הממשלה הוא לא בקו הרצף.

.

.

.

ברור לכולם שיהיו בחירות  מיד אחרי המלחמה.

כתבתי פה גם בעבר. הוא היחיד שלא לוקח אחריות ועוסק בפוליטיקה והכשל שלו הוא לא רק באירוע עצמו כראש המערכת אלא בכל הפיאסקו של החודשיים שרחקי ששום דבר לא מתפקד. חוץ ממשרד הדתות אף משרד לא מתפקד ואם לא היו קמים אזרחים ומקימים את מה שממשלה היתה צריכה להיות ערוכה איתו עוד לפני האסון הרבה אנשים היו זרוקים ברחובות ומתים שם.

עריכה: שכחתי לגבי הבחירות, כבר מכינים את הקרקע שלא יהיו.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, avi 1234 כתב:

....עצוב לי עליך שהשנאה שלך לביבי שמיבי משפיעה על השכל הישר.

יש לנו שר במשרד הבטחון סמרטוטי ועוד שר במשרד הבטחון אחראי  פיתות, ושניהם עושים שמח בבטחון.

מי מינה אותם ?

ביבי שמיבי  בכלל אחראי על משהו ?

אולי הוא סתם מיותר ואפשר לוותר עליו ?

• אהבתי 2

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, oryo כתב:

לא מוציאים להורג אנשים בתום האירוע, כי גם מאה מחבלים בכלא לא שווים יובל קסטלמן אחד בקבר!!!!!!!!

גם אני, כמו ניקו וכנראה יותר, לא מסכים איתך בערך ב-85% מהדברים.

פה אני איתך בהסכמה מלאה.

אם לפני כמה ימים עוד רשמתי את זה כהרג/רצח כי לא הייתי סגור על זה, אחרי הסרטונים, ראיונות, כתבות וקריאה על היחידה המטומטמת שלו, מבחינתי זה רצח ב-100 אחוז. שיישב עם המחבלים של הנוחבה.

אין לו שום דרך לצאת מזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Supertigre כתב:

ה עניין של קשב שבסוף משפיע על כל המערכת. כבר שנים רבות שיהודה ושומרון חשובה יותר משאר ישראל ועם הממשלה האחרונה זה כבר הפך לעובדה גמורה, השטחים זה המקום החשוב ביותר וכל ילד שמקים אוהל על איזו גבעה צריך לזכות לחייל צמוד. גם אם "פקידים" חושבים אחרת, הם בסוף מתיישרים.

זו בדיוק הקונספציה. העדפת אנשי ישראל הראשונה מהמאחזים והגבעות, על פני כל מי שגר במדינה עצמה. 

שנים אנחנו טוחנים את זה. שנים. מדברים על תקציבים ותעדופם של המתנחלים, או המאמץ של נבחרי הציבור שלהם שיתועדפו. על מוכנות הצבא. על אנשי קבע וקצינים, גם ג'ובניקים, שנשלחים להגן על מאחזים ובזבוז הזמ ןשבזה. על כבישים עוקפים שנבנים שם. אפילו תחבורה ציבורית בחלק מהמקומות. על הטרלות מטורפות לחלוטין של נבחרי ציבור, כמו סוכות, שמתעקשים לייצר כל פעם עוד פרובוקציה ובוודאי זוכים לליווי צבאי ברמה כזו או אחרת. בניה לא חוקית. הכל.

שנים הם משקרים, בהצלחה לצערי, שיש קשר חיובי כלשהו בין זה לבטחון, שזו בכלל פונקציה אצל מי שהולך להקים מאחז ליד ג'נין, שבאורח פלא הם מונעים טרור - למרות שהם לא מנעו לא אינטיפדות, לא פיגועי בודדים בשנים האחרונות,  לא שום דבר וכלום, ורובם מסתמכים על גדרות המפרידות בינם לבין הערבים, בדיוק כמו תושבי ישראל. וגם עכשיו, המסקנה הראשונה שלהם היתה "הנה, צריך עוד מאחזים".

רק בממשלה הזו, 50 ומשהו מפגשים של ועדות חוץ ובטחון. חלקן בנושא מאחזים והמצב ביוש. 0 עסקו בעוטף. זה לא מעניין. זה לא רלוונטי. אין למתנחלים ונבחרי הציבור שלהם עניין בזה. וכששאלו את ההוא שלא יודע להרגיש מהציונות הדתית, אז הוא הסביר בציניות קיצונית, שזה לא הגיוני שהכריחו את המדינה למגן את העוטף. כי יש "סדר עדיפויות". והוא תמיד אחד. 

ועכשיו חלקם גם מספסרים בגופות הצעירים המסכנים מהמגזר שלהם, שנפלו בעזה, בציניות קיצונית, מסבירים ש"אין ימין ושמאל" ובעצם חוזרים לאותה נקודת המוצא הרגילה שלהם. הם צריכים להוביל את עם ישראל. ואני, לצערי, נזכר ביום כיפור האחרון לפני המלחמה. במאמץ להפוך את תל אביב לבית כנסת. בצעירים חמושים מהגבעות שבאו לשם למלא את השורות. ולא יכול שלא לחבר את זה למופרע מאירוע החיסול השבוע. ולצערי, אני חושב שזה עניין של זמן, עד שהנשק יוכוון גם נגדנו.

• אהבתי 4
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יובל .מ. כתב:

אין לו שום דרך לצאת מזה.

זה לא מדויק, הוא ירה ביובל כמה פעמים - פעם אחת כשיובל נמצא ליד הרכב של המחבלים ובעצם מתחיל להתרחק ממנו, וזה לכאורה ירי תקין (דו"צ אבל תקין כי הייתה לו סיבה לחשוד שמדובר במחבל) ופעם נוספת כשיובל על הברכיים עם ידיים למעלה. לא בטוח שיהיה קל להוכיח שדווקא הירי השני גרם למותו של יובל ולא הראשון, או שאם הירי השני לא היה מתרחש יובל היה נשאר בחיים כי הוא כבר נפצע מהירי הראשון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, MiniMiz3r כתב:

ופעם נוספת כשיובל על הברכיים עם ידיים למעלה. לא בטוח שיהיה קל להוכיח שדווקא הירי השני גרם למותו של יובל

די קל. 

אנשים מתים לא מרימים ידיים וזורקים תעודות זהות.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, MiniMiz3r כתב:

זה לא מדויק, הוא ירה ביובל כמה פעמים - פעם אחת כשיובל נמצא ליד הרכב של המחבלים ובעצם מתחיל להתרחק ממנו, וזה לכאורה ירי תקין (דו"צ אבל תקין כי הייתה לו סיבה לחשוד שמדובר במחבל) ופעם נוספת כשיובל על הברכיים עם ידיים למעלה. לא בטוח שיהיה קל להוכיח שדווקא הירי השני גרם למותו של יובל ולא הראשון, או שאם הירי השני לא היה מתרחש יובל היה נשאר בחיים כי הוא כבר נפצע מהירי הראשון. 

אם בן אדם עומד למות הוא לא יורד על הברכיים, מרים חולצה, מוציא תעודת זהות וצועק שהוא לא מחבל. לפי מה שהבנתי החייל השני גם צעק לו לא לירות, זה מטורף. אין לו אפילו איך להגיד כמו עזריה "חשבתי שיש מטען".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, stx כתב:

די קל. 

אנשים מתים לא מרימים ידיים וזורקים תעודות זהות.

א) אנשים מתים לא, אנשים גוססים בהחלט כן בגלל האדרנלין. 

ב) תצטרך להיות ראיה פורנזית שמוכיחה שהחייל באמת פגע בו כשהוא עם ידיים מורמות ושהפגיעה הזאת גרמה למותו. זה שבסרטון רואים ירי לא אומר בהכרח שהירי היה קטלני או שפגע בכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שוב מקרה עזריה רק יותר ימינה.

הוא חשב שהוא מחבל, ולכן המשיך לירות בו. יש אוכלוסיה שבטוחה שזה מה שצריך לעשות...

Just now, MiniMiz3r כתב:

זה שבסרטון רואים ירי לא אומר בהכרח שהירי היה קטלני או שפגע בכלל

ביץ פליז...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם בסוף יגלו גם שהטיפש הזה הוא זה שרצח את האזרחים. אם התגאו בזה שנגמרו לו המחסניות, כלומר לפחות צולבת על 58/60 כדורים (תלוי אם הוא מהדור של 29 או 30), זה ירי בכמות פסיכית בסביבה אזרחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, David32 כתב:

ביץ פליז...

ביץ פליז זה לא טיעון קביל בבית המשפט, ולראיה גם השופט לא הסכים להאריך את המעצר שלו ביותר מיום אחד והעלה את השאלות האלו. 

אני חלילה לא מגן או מצדיק את הירי הזה, מדובר בהפרה בוטה של הוראות פתיחה באש והחייל בוודאי צריך לשבת בכלא, אבל לדעתי יהיה קשה לגבש את התשתית הראייתית שדרושה כדי לבסס הריגה (ובטח רצח). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, MiniMiz3r כתב:

זה שבסרטון רואים ירי לא אומר בהכרח שהירי היה קטלני או שפגע בכלל. 

הבן אדם הגיע לסירטון חי ובלי חורים לא טבעיים וסיים אותו באמבולנס כשהוא מנוקב בכדורים.

אם לא ירו בו עוד פעם באמבולנס אז הירי הזה הביא למותו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...