Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני חייב להגיד שאני מאוד אוהב את הקורס המזורז בהיסטוריה של תנועות רדיקליות, שהימין הדתי \ ביביסטי עבר בשנה האחרונה.

אנארכיסטים, בולשביקים, קומוניסטים, נאצים. נראה לי כיסו מה שאפשר.

מת לפגוש את אמסלם, רק כדי לבדוק אם למד טוב על ההבדלים בין הבולשביקים למנשביקים, מתי רבו על מה ולמה.

• אהבתי 7
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4775

• פינדר

3804

• m3x7r3m3

2926

לא מתעסקים בפוליטיקה בזמן מלחמה אמר האיש עם השיער הסגול.

מה עושה האיש עם השיער הסגול? מתעסק כל הזמן בפוליטיקה. בהפוגות של הפוליטיקה הוא עושה כאילו הוא מנהל מלחמה.

אפס מאופס ואתם יודעים מה? את בוחרי הימין הוא יצליח לשכנע להצביע לו. שוב.

זה הקטע הכי עצוב בכל הסיפור.

• אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, asix כתב:

אפס מאופס ואתם יודעים מה? את בוחרי הימין הוא יצליח לשכנע להצביע לו. שוב.

ואותנו מה הוא יצליח לשכנע? לעזוב ולתת להם את המדינה הזו.

היה לי שיח על ההוצאה להורג שהיתה בירושלים, החרדי שדיברתי איתו, די שמח שאני יעזוב ואיחל לי בהצלחה ושאני יהנה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק אדיוטים שטופי מח שיצביעו "מחדל"  לליכוד בבחירות הבאות, אתם תראו. העובדות לא חשובות, פאק, פשוט תראו את נהרות הזבל בערוץ 14 (עדעף שלא תראו). כאילו אין מלחמה בכלל, רעל, פילוג והסתה בכל הכוח.

לממשלה הבאה שתהיה פה יקח הרבה מאוד זמן לפרק את מנגנוני הטרור של הליכוד שהשתרשו פה במשך 15 שנה ויותר.

אגב כספי גניבה קואליציונית, עדיין לא קם הפוליטיקאי שיגיד במפורש ששונאי החרדים הגדולים ביותר הם העסקנים החרדים - שדנים דור אחר דור לבורות ומסכנות. אני לא חושב שכיום יש בכלל מקום למקומות לימוד שלא עוקבים אחר תוכנית לימודים ממלכתית באדיקות. דת, פילוסופיה, גינון, לא משנה מה - לזה יש זמן אחרי הלימודים הרגילים, ב-14:00 והלאה כל יום. ילדים חרדים יכולים ללמוד עד הערב אם הוריהם רוצים, אסור שזה יבוא במקום לימודים אמיתיים.

יהודים בחול למדו לא להיות כלומניקים פשוט כי אין להם מדינה שתיתן להם הכל. פה אנחנו צריכים להגיד במפורש שאין מקום לגידול ילדים לגטו נפרד מהמדינה, אולי כשנהיה בגודל של ארהב עם המשאבים שלה. עד אז אנחנו צריכים את כל ההון האנושי והכלכלי שיש.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש מצב שליברמן אמר את זה אבל אמי לא בטוח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

צריך לשלול להם את האזרחות לכל האפסים האלה ולהעביר לעזה שיקימו שם ממשלה.

כולנו חמים על עזה ועם רצון אדיר לנקום אבל עדיין יש גבול.

• מצחיק 7

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

כל מה שצריך זה 5 בעלי חוליות במכלול הרכיכות הזה.

יש בליכוד בנאדם אחד עם עמוד שידרה, והוא לא היה בישיבה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דניאל עמרם (שבעל אמינות יותר גבוהה מכל כלי התקשורת בארץ בערך), לפי תחקיר ראשוני החייל שהרג/רצח את הבחור שחיסל את המחבלים גם פצע את הלוחם השני שהיה באירוע.

בסוף עוד יתגלה שהוא גם זה שפגע באזרחים הישראלים שנרצחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יובל .מ. כתב:

לפי דניאל עמרם (שבעל אמינות יותר גבוהה מכל כלי התקשורת בארץ בערך), לפי תחקיר ראשוני החייל שהרג/רצח את הבחור שחיסל את המחבלים גם פצע את הלוחם השני שהיה באירוע.

בסוף עוד יתגלה שהוא גם זה שפגע באזרחים הישראלים שנרצחו.

הבנאדם מוצא כל כך הרבה פושעים שהמשטרה די חייבת לעשות את העבודה שלה אחרת היא פשוט שולחת הודעה בדואר שאין עניין לציבור.

ואני די מאמין לדניאל עמרם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 1.12.2023 בשעה 12:32, פינדר כתב:

ראיון של הגיבור עם ינון מגל. מספר שרצה X על הנשק..

ומגל גם שואל אותו בסוף אם עשה וידוא הריגה.

לראות ולבכות.

https://x.com/Now14Israel/status/1730320912870724091?s=20

הרגע במבזק אמרו עדות שהחייל הספיק לראות את תעודת הזהות של קסטלמן. אם זה נכון אז הראיון הזה עם ינון מצמרר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, farkash7 כתב:

הימורים מתי התרחש הראיון עם ח"כ מעוצמה יהודית בנוסח הבא: "מדובר ביהודי טוב אוהב ישראל שחתר למגע והרג מחבלים, הוא מביע צער על המקרה מדובר בסיטואציה קשה ואי אפשר לשפוט אותו או להאשים אותו בלה בלה בלה בלה"?
הימורים כמה זמן אחר כך איזו גברת עם שמיכת פוך על הראש תתראיין: "הוא גיבור, אתם לא מצפים שנכניס אותו לכלא נכון?".

הנה זה מתחיל:
שר המורשת עמיחי אליהו (עוצמה יהודית) אמר בריאיון ל-ynet Live כי הוא "קורא לבצע וידוא הריגה במחבלים. צריך להגיע למצב שהם מתים - ולא משתחררים אחר כך בכל מיני עסקאות. מחבלים צריכים להגיע לדין וחשבון מול בורא עולם".

הוא התייחס לתקרית הירי ביובל קסטלמן, שנורה למוות על ידי חיילים לאחר שנטרל מחבל בירושלים, ואמר כי "האזרחים בכל המלחמה הזאת, הם אלה שמגיבים נכון. אנחנו צריכים לסמוך עליהם. זה שהייתה שם תקלה? מצער מאוד. יש דו"צים בצבא".

הוצאה להורג הפכה לוידוא הריגה ע"פ השר אליהו.
הוצאה להורג הפכה לדו"צ ע"פ השר אליהו.

תכף נשמע את הגברת עם הפוך על הראש מדברת על הקדוש.

• אהבתי 1
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן המלחמה, שתי משפחות וקומץ נערים ״הקימו״ ישוב חדש בהר חברון, מצפה קדם.

נבנה כמובן באופן לא חוקי, על קרקע פלסטינית פרטית.

אלוף פקמ״ז הורה לפנות.

סמוטריץ מתערב.

והנה הגענו למצב של שר הבטחון נגד שר במשרד הבטחון. הכל כאמור בזמן מלחמה בדרום וטרום מלחמה בצפון.

image.thumb.png.5687db058cc7e7d1131b6b6ad7682af6.png

• אהבתי 1
  • מבאס 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה: כמו שכתוב, אם הם לא מגיעים להסכמה (והם לא יגיעו) הם הולכים לאבא, סליחה ביבי, שיכריע.

חשוב מאוד שרוה״מ יתעסק בזה, בזמן מלחמה.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לנהל מלחמה לא יודעים.

כמה בינוניות יש במדינה הזו, נמאס.

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...