Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

למה אתם אומרים שנתניהו רופס, לחיץ ולא יודע להחליט החלטות? הנה, הוא בחר מלתחה כמו בוס!

(גם בזה הוא העתיק את גלנט וגנץ).

כמות הנרצחים היא כל כך בלתי נתפסת, עד שמעגל ההיכרויות עם מישהו שנרצח או שמי מבני משפחתו מגיע בסוף אליך. שני הילדים שלי קיימים בזכות האיש הזה, שכל מה שכותבים עליו בכתבה נכון ++. 

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4896

• SlowRide

4767

• פינדר

3783

• m3x7r3m3

2926

@יבגניפ

"ציונות"

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, יבגניפ כתב:

זה לא בהכרח רע לתמוך בחקלאים מקומיים. אבל אולי זו הזדמנות להבין שמכס וייקור המזון לכולנו לא באמת עוזרים לנו.

הפוך במקרה הזה.

הפוך 180 מעלות. 

תאר לך שהערים היו מרוחקות 3 קילומטר מהגדר ולא הקיבוצים.

היינו עדיין עמוק עמוק בתרחיש של לוחמה בשטח בנוי, בני ערובה לא בשבי אלא תחת כיבוש.

ואל תפתח תלות בייבוא.

זה נחמד וטוב בעיתות שלום להכניס תחרות, לגרום להתייעלות המשק המקומי וכו',

אבל

אתה מייבא דגנים מרוסיה, עגבניות מטורקיה ומרוקו, בשר מדרום אמריקה (ברזיל אורוגוואי וארגנטינה) וצרפת, דגים מנורווגיה, ועוד ועוד, ולא הזכרתי את סין.

המקומות האלו יהיו הראשונים לאמץ כל נרטיב שקרי בשם זכויות אדם או שקר אחר שראינו כמה הזיז להם אתמול, כשכל מי שמבין טיפה במערכות העיתונים של כל מדינה נורמלית ידע להגיד בסבירות של 99% שבית החולים התפוצץ מרקטה ולא מפצצה אווירית - וישתמשו בזה כתירוץ לתקוף אותך.

ושיהיה לנו בהצלחה בעוד 20 שנה עם הדור כלבת הזה שלומד באוניברסיטאות Ivy league בארה"ב יחד עם יהודים פרוגרסיביים שנפלו על הראש.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך באמת אתה יכול לגדל הכל כאן?

או שאתה שואף לא"י השלמה ויהיה לנו מקום לגדל הכל כאן?!

עזוב השטחים, מה עם כוח האדם? גם במצב הנוכחי עם כל העובדים זרים חסר לך כ"כ הרבה ידיים עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אמרתי לא לפתח תלות מוחלטת. במצב שלנו היום אין לנו פריווילגיה כזו.

וכן, יוקר המחיה זה דרעק. אבל השמדת המשק המקומי, שאגב לא נעצרה גם בממשלת השינוי, (נהפוכו, ליברמן ועודד פורר עשו שם טעויות נוראיות) זו טעות שבסופו של יום לא רק שלא מסייעת להורדת מחיר בטווח הארוך, היא בעצם מעלה את המחיר.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

נו, אז מקווה שאתה מרוצה כי זה אכן המצב:

מילולית, מה שהאנס אומר בהודעה הספציפית שציטטתי זה ״אין לאמת משמעות, הכל פוזיציה, הסבירו בכל הכח גם אם מדובר בשקרים״. 

אובדן חשיבות האמת

כהרגלך בכוח, אתה תוחב לי מילים לפה.

לא אמרתי שום דבר ממה שאתה מנסה לייחס לי.

לך תתקעווד נפולת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, פריג'י כתב:

רק אמרתי לא לפתח תלות מוחלטת. במצב שלנו היום אין לנו פריווילגיה כזו.

וכן, יוקר המחיה זה דרעק. אבל השמדת המשק המקומי, שאגב לא נעצרה גם בממשלת השינוי, (נהפוכו, ליברמן ועודד פורר עשו שם טעויות נוראיות) זו טעות שבסופו של יום לא רק שלא מסייעת להורדת מחיר בטווח הארוך, היא בעצם מעלה את המחיר.

להשמיד את המשק המקומי אף אחד לא רוצה. אבל ביטחון תזונתי אמיתי זה מזון במחירים שנגישים לכולם בשגרה. 

צריך לסבסד את החקלאות המקומית כדי לשמור עליה אבל צריך להבין שלנצח נהיה תלויים ביבוא. אתה מייבא דלק, כלים ועובדים, וכדי לספק מזון ל9 מליון אנשים בלי יבוא צריך להפוך 90 אחוז מהשטח של המדינה לשדות חקלאיים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, hans כתב:

כהרגלך בכוח, אתה תוחב לי מילים לפה.

לא אמרתי שום דבר ממה שאתה מנסה לייחס לי.

לך תתקעווד נפולת.

ציטטתי מילה במילה, רשמתי שזה מה שאתה כותב מילולית (קרי: שום דבר אישי עליך), ואח״כ מטה שוב רשמתי שאני לא מייחס לך אישית שום דבר.

תזכורת: ״הקו היחיד שצריך להיות בהסברה הוא: לא אשמתנו. על אוטומט. בלי לבדוק בכלל. להכחיש הכול ולחזור לעבודה.״ 

ומיד לאחר מכן דוגמא של הדבר הזה בדיוק, אבל בדיוק איך שרצית. זה שאתה לא עומד מאחורי הדברים שלך - זה עניין שלך.

כנ״ל התקיפות האישיות, בנוהל. 

הלכתי, שיהיה בכיף

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בעבר. צריך שתהיה יכולת לספק נניח 30 אחוז מהמזון הנדרש, מוצרים חיוניים שיש להגדירם (אננס למשל מן הסתם לא חיוני) למשך תקופה של חצי שנה נניח. בחירום נסתדר עם מה שיש. אותי לימדו בבית הספר ש 30 אחוז זה יותר מאפס. 

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, פריג'י כתב:

ואל תפתח תלות בייבוא.

העניין הוא שזה לא עניין של בחירה. אנחנו תלויים ביבוא כדי שיהיה לנו מה לאכול. אם רוצים לתמוך בישובים בגבול מכל סיבה שהיא, או בחקלאות מכל סיבה שהיא, זה לא דבר רע בפני עצמו. פשוט אפשר לעשות את זה לא כמו שזה נעשה כרגע. הרעיון של סבסוד ישיר של החקלאים זה משהו שהוצע כבר לא מעט בעבר.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

להשמיד את המשק המקומי אף אחד לא רוצה. אבל ביטחון תזונתי אמיתי זה מזון במחירים שנגישים לכולם בשגרה. 

דה פקטו,

בישראל, המדינה שהמציאה את נושא "חיי המדף", (ספציפית של העגבניה משם זה חלחל לשאר הירקות והפירות) כמעט ואין היום גידול עגבניות שאינן שרי, וגם את גידול השום הכחידו.

את זה ממשלת השינוי עשתה בשנה.

המחיר עלה, והאיכות ירדה.

עם "הצלחה" לא מתווכחים.

להגיד שצריך 90% משטח המדינה לגידול חקלאי בשביל להאכיל את כולנו בחירום, בוא, זה לא הכי מדויק, וגם אף אחד לא אומר שצריך לגדל פה הכל. 

מנגד, להסתמך רק על ייבוא ישים אותך במצב שבו אין לך שום ביטחון, וכמה אנטישמים באו"ם פשוט יוכלו להרעיב אותך. ליטרלי.

תחרות אגב, כן. אני מעוניין שתהיה. יחד עם סבסוד ישיר לחקלאי, היא תעלה את הרמה, את הפריון, את היעילות. בהחלט.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי שוב הוויכוח הזה.

לא משנה אם אין או יש חקלאות בארץ אנחנו בשתי המצבים מסתמכים על ייבוא.

קודם כל גם אם תשתול חקלאות בכל שטח המדינה עדיין זה אפילו לא קרוב ללהיות מספיק כדי להאכיל פה את כולם.

דבר שני חקלאות מאוד תלויה בייבוא, זרעים, דשן, דלק לטרקטורים ועוד ועוד... 

אם עושים עלינו אמברגו החקלאות נעצרת תוך שבועיים.

אם יש תרחיש שיסגרו לנו את כל הייבואים אז אנחנו צריכים לא חקלאות כפי שהיא כרגע, (כי זה לא מגרד אפילו את הצורך) אנחנו צריכים תכנית חירום לאומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

אף אחד לא דיבר פה על נתניהו. 

ולא, אי אפשר להיות הומני וקילר כשאתה נלחם בארגוני טרור שמתחבאים מאחורי אזרחים. אי אפשר לנצח ארגון איסלאמיסטי רדיקלי באמצעות שיטות מערביות. הדרך היחידה לנצח היא לרדת לרמתו.

ואתה יוצא מנקודת הנחה שהמודיעין הישראלי יודע איפה נסראללה, שזה אפשרי לפגוע בו ושקיבלנו "אישור" מארה"ב.

גלעד שליט היה בשבי העזתי במשך שנים ולא הצלחנו לשחרר אותו, ואתה מדבר איתי על נסראללה?

יש סיבה שדיברתי על נתניהו, כי כל האלה שמכנים להם "הומניים" , דורשים כבר שנים לחסל את החמאס בעצמה מקסימלית ולהפסיק את הסבל שלהם ויש מישהו שבחר לתת מכות מדודות ולהפסיק מערכה רגע לפני.

בקשר לרדת לרמה של החמאס - אז לא מעורבים/ילדים גם צריך לרצוח בכל מקרה באופן גורף?  (אתה מתכוון לבאבי יאר סטייל?)  הרי על השמדת כל פעיל של החמאס יש קונצנזוס ולהעיף אותם לקיבינימט מהשלטון ולתפוס שליטה צבאית +אזרחית מסויימת על הרצועה כפי שיראה לנו לנכון,   אם יהיה אופציה לדחוק אזרחים החוצה גם הרבה יסכימו, אבל רצח טוטאלי? זה נקרא נאציזם .

המשפט על נסראללה היה ביטוי כללי שהמסר שלו שצריך להפגין עוצמה מול חיזבאללה, חולשה לבסוף רק תקרב עוד יותר פגיעה בישראל.

הומני וקילר -   יש קוד התנהגות שאפשר להיות קטלני ולדמור על מוסר.   אם אתה לא בוזז, אונס, הורג ילדים בכוונה ובהנאה מול הוריהם וכו' וכו',   זה לא צריך לפגוע ביכולות ולא לסכן אף ישראלי,  לדעתי הפוך דווקא מחזק.

עריכה אחרונה על ידי yb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פריג'י כתב:

בישראל, המדינה שהמציאה את נושא "חיי המדף", (ספציפית של העגבניה משם זה חלחל לשאר הירקות והפירות)

אני אמנם סוטה מאוד מהשרשור אבל אני די בטוח שאת "חיי המדף" והעגבניות מהפלסטיק המציאו האמריקאים

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yb כתב:

יש סיבה שדיברתי על נתניהו, כי כל האלה שמכנים להם "הומניים" , דורשים כבר שנים לחסל את החמאס ולהפסיק את הסבל שלהם ויש מישהו שבחר לתת מכות מדודות ולהפסיק.

בקשר לרדת לרמה של החמאס - אז לא מעורבים/ילדים גם צריך לרצוח בכל מקרה באופן גורף?  (אתה מתכוון לבאבי יאר סטייל?)  הרי על השמדת כל פעיל של החמאס יש קונצנזוס ולהעיף אותם לקיבינימט מהשלטון ולתפוס שליטה צבאית +אזרחית מסויימת על הרצועה כפי שיראה לנו לנכון,   אם יהיה אופציה לדחוק אזרחים החוצה גם הרבה יסכימו, אבל רצח טוטאלי? זה נקרא נאציזם .

המשפט על נסראללה היה ביטוי כללי שהמסר שלו שצריך להפגין עוצמה מול חיזבאללה, חולשה לבסוף רק תקרב עוד יותר פגיעה בישראל.

הומני וקילר -   יש קוד התנהגות שאפשר להיות קטלני ולדמור על מוסר.   אם אתה לא בוזז, אונס, הורג ילדים בכוונה ובהנאה מול הוריהם וכו' וכו',   זה לא צריך לפגוע ביכולות ולא לסכן אף ישראלי,  לדעתי הפוך דווקא מחזק.

לא רק חמאס חטף אנשים מהעוטף

נכנסו לשם גם אזרחים...

ובכלל האזרחים שם תמכו ותומכים בחמאס

אתה מתעסק עם אזרחים שמאמינים שחייבים לטבוח יהודים

זאת האמונה שלהם

אף אחד ברצועה לא מצטער על מה שקרה בשבת

כל עוד שהם לא יבינו שזה לא משתלם להוציא את השנאה שלהם כלפינו

הפסדנו

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...