Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, needforcs כתב:

רוצח לכל דבר. מזל שהיה לאיווקו קצת שוליים.

אכן. אני בעיקר חושב על נהגים שנוסעים יחסית מהר בכביש הזה (כמוני..) או אופנוענים.. למי שהיה מגיע מהר יותר לא היה זמן להתחמק בכלל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא יודע אם המחלפים מבלבלים או שאנשים לא שמים לב - כביש 5 לכיוון מערב, שני נתיבים ימניים נוסעים לאיילון ושניים שמאליים לכביש 2 -  מישהו חוצה מהנתיב השמאלי ביותר אל הנתיבים הימניים בתום ההתפצלות.

עריכה אחרונה על ידי הצילינדר השישה עשר
מנסה להעלות סרטון בשנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכל נקודה בכביש 5, אנשים נוסעים בשמאלי וחותכים מאוחר עד לימני ביותר. זה חמור יותר בכיוון מזרח בצומת קסם שם חותכים ימינה לפני העליה לגשר . 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה כל הזמן בכל מקום.

נהגים נוסעים בכביש ממנו יש התפצלות וחותכים לפיצול מטר מהסוף או מטר אחרי הסוף, זה אפילו לא תמיד קשור ללחתוך/לעקוף פקק, קורה גם בכביש פנוי.

זאת סתם התנהלות דפוקה שכולה אני היחיד על הכביש ואני עושה כאן מה שבא לי.

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים, במחלף קסם לכיוון מזרח אני נתקל בזה על בסיס כמעט יומי, אבל בגלילות עדיין לא נתקלתי בזה. אין שם מה ״להרוויח״ במצב המצולם.

נדמה יש משהו ״חדש״ שאנשים תקועים בשמאלי לכל אורך הכביש ויורדים ימינה ברגע האחרון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגברת עם הטויוטה מנסה לחנות וכמעט פוגעת ברכב (צפרתי פעמיים).

וממשיכה לחנות, תוך שהיא נצמדת על המילימטר בצמוד לרכב שלי.

צפרתי שתפסיק את החניה, וברחתי משם.

כולנו יודעים מה היה קורה בהמשך. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2022 בשעה 08:17, הצילינדר השישה עשר כתב:

כבר לא יודע אם המחלפים מבלבלים או שאנשים לא שמים לב - כביש 5 לכיוון מערב, שני נתיבים ימניים נוסעים לאיילון ושניים שמאליים לכביש 2 -  מישהו חוצה מהנתיב השמאלי ביותר אל הנתיבים הימניים בתום ההתפצלות.

מאוד נפוץ. השלטים ברורים, הכל ידוע. 

מאמין שיש לזה שתי סיבות:

נהגים חסרי יכולת שלא רואים שום תמרור סימון ונוהגים על אוטומט עם הוייז עד הרגע האחרון.

אנשים שבמודע עוקפים בנתיבים בהם התנועה המהירה ביותר וברגע האחרון חותכים.

אם מגיעים מתוך תל אביב על איילון, יש 5 נתיבים

3 ימניים (2 לכביש 5 ועוד אחד השמאלי לכביש החוף) + 2 שמאליים ההמשך של איילון. כביש ברור, רחב, מסומן עם תמרורים על הכביש בצורה הכי ברורה שיש. ועדיין כשיש עומס באיילון נוצר גם עומס בנתיבים של כביש החוף ו-5 בגלל עשרות ומאות של נהגים אשר נוסעים בנתיבים אלו ואז בכמה מאות מטרים אחרונים פשוט עוצרים בכביש מהיר ומשתלבים לתוך פקק עומד. פשוט המנטליות הישראלית שלנו. זה לא קשור לגזע/צבע/מגדר או כל דבר אחר. בתור אחד שעומד בפקק הזה מראשיתו (כי לימדו אותי בשיעור נהיגה מספר 3 לתכנן נהיגה) אני רואה את כולם עושים את זה. נשים/דברים/יהודים/גויים/מזרחים/אשכנזים. כולם. הכל כי אין אכיפה בשיט, כרגיל. 

בתאריך 25.9.2022 בשעה 23:30, rsm130d כתב:

הגברת עם הטויוטה מנסה לחנות וכמעט פוגעת ברכב (צפרתי פעמיים).

וממשיכה לחנות, תוך שהיא נצמדת על המילימטר בצמוד לרכב שלי.

צפרתי שתפסיק את החניה, וברחתי משם.

כולנו יודעים מה היה קורה בהמשך. 

צחקתי בקול איך שברחת משם. מעולה. הייתי עושה אותו דבר בדיוק.

זו עוד סיבה שאני שונא את זה שג'יפי הפכו להיות הסטנדרט החדש במקום משפחתית. גם ככה נהגים ונהגות מתקשים בארץ עם רוחב הרכב שלהם, אז עכשיו מכניסים אותם לרכב צר וארוך יותר, עם גובה גבוה יותר + יכולת כיוון מראות גרועה (למה צריך לראות את 90% רצפה במראה). 

לא כיף. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, aviaviavi כתב:

עצור זה לחנונים 

ידוע ש85% לא עוצרים בעצור בכלל ומתוכם 99% יצפרו לך אם יהיו מאחוריך.

אבל ידוע לך שאתה צריך לעצור עצירה מלאה לפני הקו הלבן (במידה וקיים כזה). ואם אין מספיק שדה ראייה, רק אז להתקרב עוד קצת מעיבר לקו הלבן. כי אומנם לפי הסרטון שניכם עוברים על אותה העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה בסרטון הראשון בחלק השני ששניהם מנסים להשתלב לאותו נתיב נראה לי היתה פה התנהגות מאוד בוגרת עד כמה שהיא יכולה להיות בכבישי ישראל לא יודע למה אבל מאוד נחמד לראות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, aviaviavi כתב:

עצור זה לחנונים 

לא הבנת, הוא עקף את פס העצירה משמאל כדי שלא יצטרך לעצור (נכתב בציניות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...