Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בדיוק.

הוא גורם לבעיה כשכולם נוהגים לא בסדר. אם כולם היו נוהגים כמוהו לא הייתה בעיה מלכתחילה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ניקו פ. כתב:

טעות נפוצה. 

אנשים השומרים מרחק לא גורמים לפקקים, ההפך הוא נכון, כפי שמודגם יפה מאוד באמצעות נתיבי ההשתלבות בארץ. אם כולם היו מאטים, פותחים מרחק, ורכבים היו משתלבים לאט אבל בצורה זורמת (נניח 80 במקום 100), התנועה הייתה ממשיכה לזרום. אבל, כל אחד יושב בתחת של השני, הנהגים המשתלבים מגיעים לקצה, כולם נדחפים, הופ בלימה ל-20 קמ"ש, והנה קיבלנו "גל" בלימת שיילך מספר קילומטרים לאחור. בעוד 20 שניות זה שוב יקרה והגל הבא כבר הולך לייצר לנו את מה שאנחנו מכירים כ-"הפקקים בארץ נוראיים".

נכון, אבל אני דיברתי על אלא שהזמן תגובה שלהם איטי ולוקח להם זמן עד שהם בכלל מאיצים ולוחצים על הדוושת גז(או לוחצים מעט מידי) שזה בדיוק ההפך מזרימה. אפשר לראות בזה את אותו העיקרון שאמרת על הבלימה רק בהאצה.

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רשיון כ-20 שנה. 

אין הרבה דברים שיכולים להפתיע אותי על הכביש. 

אבל אתמול, זה- זה הפתיע אותי. 

הוא כנראה רצה לטוס יותר מהר, אז המוח אפרוח עשה תנועות של ציפור.

אשמח לשמוע אם יש למישהו הסבר רציונאלי כלשהו לתופעה...

• אהבתי 1
  • מצחיק 6

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה שליח וולט שנהנה מיתרון האינרציה של ירידות הכרמל ומתלוש המשכורת. אם הייתי מתעד את כל השטויות של השליחים במדינת ת"א, היה כאן מספיק חומר בכדי להפיל את עמוס לצמיתות.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע עצר לידי שליח וולט עם קסדה שעליה תחפושת קומפלט של פיקאצו. השליח שעצר לידו כל כך התלהב שירד וצילם אותו.

לצערי היה בשטח שהמצלמה שלי לא קלטה טוב אז אין סרטון נורמלי להעלות.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? מה הלחץ? פשוט רוצחים על הכביש.

איך אנשים לוקחים על עצמם סיכון דריסת הולך רגל? זה הרי ילווה אותם עד המוות.

מה שנהיה בכבישים זה גועל נפש. כולם עצבניים, לא סבלניים, לחוצים, הולכים ראש בראש.

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
  • אהבתי 3
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

סיבוב הכלי באמצעות שיווי משקל במקום שימוש בכידון

image.jpeg.529ea973ee14c50669bda74192ac9fb6.jpeg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הוידאו הראשון לא נשמר. האידיוט הגיע ברוורס מהנתיב שממול (חד סטרי נגד התנועה כמובן) ועבר את כל האי תנועה המוגבה כדי שלעובדים שלו יהיה קצת יותר קל לפרוק ציוד.

בכלל יש שם עברות תנועה יומיומיות ולא עושים להם כלום. הנהג כמובן מקלל ומאיים עלי כל זמן צילום הסרטון.

עריכה אחרונה על ידי nev
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי כמה סרטונים מהמצלמה שלי.

לא היה לי כוח להוסיף כתוביות אם הסברים, כך שאם יש למישהו איזה שאלה או שתיים- אני הענה והסביר ככול שהוכל.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חלילה לא מצדיק, אבל פב אני מכיר את המקרה אישית וזה לא מה שזה נראה. זה שני סטודנטים לפיזיקה בטכניון שהתווכחו על תורת המיתרים ולצערנו הויכוח גלש לכביש. לא נעים. מחר יזומנו לשיחה אצל הדקאן. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • מצחיק 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את השאלה על הרמזור במבחן ביחסות?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקל לכבד.

1. משטרת תנועה עוקפת מימין כנראה ללא צורך מבצעי (ללא צ'קלקה)

2. אין לי מילים, בגלל שבאותו ערב היה באיזור 3 התנקשויות על רקע פלילי, ברגע שיכלתי ברחתי שמאלה.

3. טרי מהערב בכביש 1 קצת מתחת לגשר האקולוגי. תאונה בצד השני, הישראלים הדגנרטים כמובן בולמים כדי לראות. בלמתי בכל הכח ועצרתי בחריקת בלמים, בנס לא היה אף אחד מאחורי.

בנתיב השמאלי לא קרה הנס הזה, הגולף מצליח לבלום אבל מאחוריו מגיע B3 בטיסה שפוגע בו ושולח אותו על הרכבים לפניו. והנה לנו תאונת שרשרת שעשתה פקק מרשים גם בצד הזה.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 8
  • מבאס 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...