Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

היה כאן שרשור על תאונה שהתרחשה במצב זהה לחלוטין, גם שם רכב עקף על נת"צ מימין כאשר רכבים עמדו בירוק, רק במקרה ההוא הרכב נסע הרבה יותר מהר ובחוסר זהירות ולכן זה נגמר בתאונה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?459573-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%9C-%D7%93%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D/page1070&p=5832053#post5832053

וגם ניתן לראות את האמבולנס מעל המכוניות מרחוק אבל יכול להיות שזה רק בגלל הזווית של המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות אני יכול להגיד לך שמאיפה שישבתי לא היה ניתן לראות אותו כמו בצילום, המצלמה אצלי ממוקמת הכי למעלה שאפשר בשמשה (כיאה לכל התקנה נורמלית ברכב).

הכי הרתיח אותי שכשקלטתי את המבט של הנהג, הוא היה לגמרי אדיש ולא הרתיע אותו בכלל שסחטתי את הברקס עד הסוף כדי לא להיכנס בו.

*לגבי העקיפה והנת"צ, בשעות האלה אין בעיהל לנסוע שם, ולא ממש עקפתי אלא נסעתי בנתיב פנוי סה"כ, זה שאחרים פחדו לנסוע שם כי הם לא קוראים שלטים זה עניין אחר, אבל זה לא אומר שאסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתכם על הסיטואציה...

https://www.youtube.com/watch?v=OL0YflUo8CY

האמבולנס עם כל הכבוד צריך להפעיל יותר סירנה ויותר אורות כשהוא נכנס לצומת באור אדום, וכן אני מבין שזה התפקיד שלו ושזה כנראה היה מקרה חירום ..

אבל אם לא העירנות שלי והתגובה המהירה הוא היה נכנס בי .

אין לי הרבה דברים להגיד לטובתך על הסיטואציה. מציע לקרוא את התגובות למקרה שהוזכר. הנסיבות דומות מאוד, התוצאה הייתה תאונה בשל התנהגות קיצונית יותר מצד הנהג הפוגע (נכנס מהר יותר לתוך הצומת, ולא שם לב ברגע האחרון), וחוסר תשומת לב מצד נהג האמבולנס (שכן לחלוטין הייתה במקרה שלך. הוא נעצר הרבה לפני שאתה נעצרת ולפני הנתיב שעברת אליו משום מה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לך יוצא דופן שכל הרכבים עומדים כשהרמזור ירוק? זו כבר סיבה טובה להגביר עירנות.

היי אחי, אני תמיד עירני למקירם האלה, וב-85 אחוז מהמקרים הרכבים סתם עומדים כי הראשונים בתור עסוקים בפלאפונים שלהם או סתם רדומים על ההגה.

מה שכן, יאמר לזכותי, תגובה מהירה וחדה. ושוב, את האמבולנס רואים מרחוק רק בצילום, מאיפה שישבתי - ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמר לזכותך גם שאתה נוהג באופן קצת פזיז ומהיר לתנאי הדרך. כבר באמצע הסרטון שלך ניחשתי שאתה הולך לבלום בלימת חירום.

אל תזקוף לזכותך דברים כדי להרגיש טוב עם עצמך, מספיק שהיית נוסע 7 קמ"ש מהר יותר וכבר היית פותח שרשור במקום אחר. תהיה חכם לא צודק.

אה, וכן - חוקית, אתה עוקף מימין, לא משנה איך תסובב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רק להוסיף משפט, לפני שיתחילו הודעות ה"תמיד אנחנו אשמים" וכו':תמנע עכשיו את מה שאתה עשוי להתחרט עליו אחר כך. אני לא יודע אם אתה נשוי או אם יש לך ילדים אבל אומר לך את זה אדם עם ילד, והלוואי שאת משנה הזהירות ואי קלות הדעת בה אני נוהג רק בגלל עצם הילד הזה שלי, ובלי קשר אם הוא איתי ברכב או לא, הייתי יכול להעביר אליך במילים איכשהו. עשה טובה לעצמך ולסובבים, רק חשוב פעמיים, תהיה בעשירית יותר זהיר, חשוב על הסביבה שלך גם. חשבת מה היה קורה אם היית נכנס באמבולנס הזה, ובתוכו היה מישהו בדרכו לטיפול נמרץ?

אני לא מטיח בך, ולא כותב מתוך כעס חלילה, כי ברור לי שגם אני הייתי reckless בעבר, וחוטא לפעמים גם כמו כולם. אני רק יכול להזכיר לך לחשוב עכשיו על מה שאתה יכול לאבד אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מצלם הסרטון נוהג ברכב ציבורי ?

מאחר והנתיב שבו הוא נהג מיועד לתחבורה ציבורית בלבד.

קיים בנתיב שבו נסע סימון חץ בצבע צהוב ומקום לעצירת אוטובוס בתחנה.

באם הנהג שצילם לא נוהג ברכב ציבורי כדאי שיפעל למחיקת הסרטון המפליל!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון לא עובד אצלי.

יש מקומות בהם הנת"צ הוא כזה למעט מאוד זמן, כמו למשל דרך נמיר בתל אביב מגלילות עד איינשטיין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור הוריד את הסרטון המרשיע, לפי המלצה שקיבל כאן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדובר על הרשעה הרבה יותר חמורה מהרשעת המשטרה (הרשעת הפורום).

^

הסיטואציה מאוד דומה לזו בסרטון שהעלית (תגובה 1603), אלא שבסרטון ההוא שני הנהגים לא מצליחים למנוע את התאונה, וכאן שני הנהגים בסופו של דבר כן מצליחים למנוע את התאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנהג SUV חושב שהוא נוהג באופנוע. הסירטון צולם ע״י נהג טסלה שהעביר את הסרטון למשטרה ולשלושת הנהגים שהאדיוט פגע בהם.

https://v.redd.it/urhtnmz9od631/DASH_1080

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...