Jump to content

David17

 • פרסום הודעות

  426
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

14 נייטרלי

אודות David17

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. "עשרות אלפי ישראלים בעלי פולקסווגן, אודי, סיאט וסקודה שנרכשו בשלוש שנים האחרונות עם תיבה כפולת-מצמד יקבלו החזר על הטיפולים, הארכת אחריות ו-250 שקל לרכישת חלפים." זה לא יעזור לחבר שקנה שקודה 2013.
 2. לפני כמה זמן ראיתי ביקורת על רכבי ספורט שיגיעו רק עם גיר דו מצמדי ולא גיר ידני. שזה פוגע בהנאת הנהיגה ובשביל ביצועים יצרנים יהרסו את הספורט המוטורי. אז דווקא שם התייחסו לגיר הידני עם קלאץ אוטומטי של יונדאי כניסיון של יונדאי להאיץ ביצועים אבל לשמור על התחושה של העברת הילוכים. לא יודע אם זה היה לפני שיונדאי דיווחו לאן הגיר מיוחד או שאולי כן תהייה גרסה לרכבי ספורט.
 3. לא זוכר שביקשתי ביקורת על תוכן הפוסט שלי ודווקא שאלתי שאלה ברורה. רק המחירים לא יורדים. קיה סטוניק שעם גיר דו מצמדי עולה אותו מחיר כמו יונדאי וניו שעם גיר רציף. לכן אין פה קשר למחיר. הגיר הרציף שנמכר עכשיו הוא גיר חדש לגמרי שעבר פיתוח לא מזמן. ואם כבר יונדאי שיווקו I25 עם גיר רציף אז תראה עד כמה הוא היה מעפן שישר החליפו אותו לגיר פלנטרי. אגב, להבנתי הגיר הרגיל ללא קלאצ' ימכר רק ברכבי ה'ספורט' שלהם, כגון יונדאי I30N. ולא יעשה בו שימוש סדרתית.
 4. לאחרונה יונדאי שינתה כיוון של 90מעלות והביאה לעולם יונדאי I10 עם גיר רובוטי חד מצמדי. ואז הוסיפה זווית של 90מעלות והביאה לעולם את יונדאי וניו עם גיר רציף. שתי ההחלטות היו תמוהות, במיוחד בהתחשב שליונדאי היה גיר רובוטי דו מצמדי יחסית מוצלח. עכשיו קיה מתכוונת להוסיף עוד ג'יפון למשפחה ויהיה שמו בישראל סאלטוס. וגם לגיפון הזה יהיה גיר רציף ולא גיר דו מצמדי אותו אנחנו מכירים. אין ספק שהגיר הדו מצמדי היבש של יונדאי היה יכול להיות עדיף בכל אחד מהרכבים הנ"ל, אולי חוץ מהI10. לכן ככל הניראה ביונדאי החליטו לשנות כיוון בכל מחיר רק בשביל לא להשתמש בגיר הדו מצמדי. גם אם זה א
 5. מה הפעם הראשונה? ואני נוסע כ30K ק"מ בשנה וכל הנסיעות שלי הן על 6 במהירות של כ130ק"מש ויותר. סביר להניח אם אשתך נוסעת 10K ק"מ בשנה ורוב הנסיעות הן נסיעות מנהלתיות לסופר וחזרה אז המנוע עוד לא נשחק כלכך. מתוך סקרנות הייתי בכיף נותן לך סיבוב על הסטוניק שלי בשביל שתוכל להשוות. אגב, יכול להיות שיש לי בעיה בטורבו של המנוע. ולכן יש למנוע שלי ביצועים גרועים יותר. מוסך היצרן לא רץ לאבחן תקלות בטורבו אז אני בספק אם אפשר לעלות על בעיה אפשרית. לכן גם לא יכול לבדוק את זה. דבר ראשון זה קיה, אף קיה לא מושלמת מבחינת בידוד רעשים. ודבר שני, כן זה מ
 6. סטוניק 2019, לא מרגישים שום רעידות בעמידה וגם לא בנסיעה. קיה עשו עבודה מצויינת בבידוד של המנוע. ציפיתי שהרכב ירעד אבל לא מרגישים כלום. המינוסים זה רעש בהאצות ובהתנעה קרה. מבחינת מינוס במנועי 3L זה בלאי מוגבר לשסתומים. שיגרום לרעש במנוע וירידה בהספק. כשקניתי את הרכב לא שמעתי את המנוע והייתי מגיעה ל150קמ"ש מבלי להרגיש. כיום אחרי שנה המנוע מתאמץ להגיע ל130 ק"מש. ומרעיש נורא. ואני מטפל כמו שעון ומחליף שמן כל 7אלף ק"מ לשקט שלי. זה אומר שכבר אחרי שנה יש ירידה בהספק של המנוע. המנועים של קיה/יונדאי אגב, תוכננו ע"י מהנדסים בגרמניה ולא קוריאה
 7. יש אפילו דבר חדש. מקבלים מכתב באימייל מהדואר על כך שהחבילה הגיעה לסניף. וזאת במידה והשולח הוסיף את האימייל בפרטי נמען.
 8. עידכנתי אבל אין שינוי. אפילו בChange Log לא מפורט שהם תיקנו משהו מהותי. או משהו שקשור למצב חניה.
 9. מותג בדבקה. כל המצלמות שלהם הם סיניות אבל עם מדבקת של proof. לפי האתר שלהם, מדור ביבואן תאילנדי שמייבא סחורה סינית לתאילנד וממתג אותה בעצמו.
 10. חיברתי כמו שצריך לפיוז שתמיד דולק. ככה שבזמן שהרכב בחניה, המצלמה מזהה את זה ועוברת לצילום במצב חניה. בגלל שהרכב פונה לרחוב איפה שיש הרבה תנועה מצב חיישן לא עוזר לי אז אני שמתי למצב 1FPS. כשרק קניתי את המצלמה אז המצלמה צילמה 24 שעות במצב 1FPS. מספיק בשביל לצלם מישהו שדפק לי את הרכב. עכשיו המצלמה עוברת למצב חניה אבל נכבית אחרי 30 דק. אני יורד לרכב למשל אחרי 15 דקות ורואה שהמלצה מכובה. משיטוט באתר VIOFO אני הבנתי שיש באג בתוכנה והמצב חניה לא באמת עובד כמו שצריך אבל לאף שם לא אכפת מזה והם אפילו מוחקים תלונות של משתמשים על בעיות במצב חניה.
 11. אני משתמש כבר למעלה משנה בA129 יחד עם GPS ומצלמה אחורית. ביום יום המצלמות מתפקדות מעולה וצילמו כל מה שצריך ובאיכות מצויינת. במצב חניה המצלמה לא מתפקדת כלל. בחודש הראשון שהרכבתי אותה, היא צילמה במשך 24שעות ויותר. אחרי שנה, המצלמה לא מצליחה להשאר דלוקה ליותר מחצי שעה ואפילו פחות ואז פשוט ניכבת. רכב חדש עם מצבר חדש ואין בעיה להתניע או משהו. אם מחפשים מצב חניה איכותי, לדעתי אפשר להשקיע יותר ולרכוש מצלמה ממותג קוריאני ידוע. או לנסות מצלמה עם סוללה שתחזיק לאורך זמן.
 12. https://hebrew-academy.org.il/keyword/שׁוּל/
 13. בגרמניה הנהגים לא מפגרים ונותנים להשתלב. רכב שרוצה להשתלב בכביש מהיר, מחכה בתחילת נתיב ההשתלבות! וברגע שהוא רואה שיש מקום אז מתחיל נסיעה מהירה ומשתלב. ושאר הרכבים שרואים שהוא מאיץ על מנת להשתלב מאטים טיפה ונותנים לו להשתלב בבטחה. בארץ זה מזכיר לי מקרה מלפני כמה שנים, יצאתי מבני ברק לכיוון כביש 4 דרום, ליד קוקה קולה. יש שם פניה חדה ואחרי זה תחנת דלק. יש פקק, משאיות ובלאגן. ו אין דרך להשתלב כי פשוט אף אחד לא נותן. אז אפשר רק להדחף ולקוות לטוב. יצאתי לפניה וניסיתי להשתלב עד שכבר הייתי בשול כמעט ואז נדחפתי. עבר לידי אופנוע משטרת התנועה, ראה את ניסיון ההשת
 14. אני מבין שאתה שמאי או פחח ויודע להגיד בדיוק לפי התמונה איזה נזק יש ברכב ויודע להעריך עלות חומרים, חלקי חילוף ועבודה. תוך כדי התחשבות שהרכב חדש לא מתקנים חלקים אלא מחליפים בחלקים חדשים מקוריים. כי אם אתה לא אז אני מבקש תברר את המילים שאתה אומר על משתמש אחר.
 15. צריך להחליף את 2 הדלתות בחדשות. וצריך לבדוק שאין פגיעה בשלדה, כי אם יש כיפוף בקורה אז זה נזק בטיחותי. מאחר ומדובר ברכב חדש אז עלות התיקון יכולה להגיע לכ30אלף שח ומעלה. וקרוב לחצי מעלות הרכב. ואם ספארקס חדשה עולה כ70אלף שח אז אפשר להוריד את הרכב מהכביש ולא לתקן. מציע לך להפעיל ביטוח ולא לחפש קיצורי דרך.
×
×
 • תוכן חדש...