Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

איך לא לנהוג.

סרטון ראשון עם המצלמה החדשה, תודה לalexnotexist על ההמלצה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה לא אחראית של נהג האמבולנס שהתקרב יותר מדי אל הולכות הרגל (כאשר היה לו מספיק זמן להאט על מנת לשמור על מרחק בטוח יותר. קשה להתעלם מתחושת האי נוחות והסכנה המוצדקת של הולכת הרגל שרצה קדימה לאור 4 טון של מתכת שמתקדמים לכיוונה). וזאת כשהוא עובר באדום בוהק ללא סירנה - כלומר בניגוד לחוק.

יש לכם טיפ כנגד מקרים כאלה? (עצירה להולך רגל בכביש עם 2 נתיבים כאשר אתה בנתיב שקרוב להולך, ולכן מסתיר אותו לרכב שבנתיב הרחוק היותר, שבמידה והוא מהאנשים שמניחים שמה שהם לא רואים לא קיים - יכול לגרום לתאונה)

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה לא אחראית של נהג האמבולנס שהתקרב יותר מדי אל הולכות הרגל (כאשר היה לו מספיק זמן להאט על מנת לשמור על מרחק בטוח יותר. קשה להתעלם מתחושת האי נוחות והסכנה המוצדקת של הולכת הרגל שרצה קדימה לאור 4 טון של מתכת שמתקדמים לכיוונה). וזאת כשהוא עובר באדום בוהק ללא סירנה - כלומר בניגוד לחוק.

יש לכם טיפ כנגד מקרים כאלה? (עצירה להולך רגל בכביש עם 2 נתיבים כאשר אתה בנתיב שקרוב להולך, ולכן מסתיר אותו לרכב שבנתיב הרחוק היותר, שבמידה והוא מהאנשים שמניחים שמה שהם לא רואים לא קיים - יכול לגרום לתאונה)

הכלל שלי תמיד אם אני יכול אני עובר לנתיב הרחוק של הולך הרגל על מנת לעצור לו..

וזאת למנוע גם מהממהרים לעקוף אותי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעצור במרחק גדול יותר ממעבר החצייה, אתה מגדיל את שדה הראייה לרכב שעוקף אותך, כך הוא יזהה את הולכי הרגל במעבר החצייה מוקדם הרבה יותר ויספיק לבלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...יש לכם טיפ כנגד מקרים כאלה? (עצירה להולך רגל בכביש עם 2 נתיבים כאשר אתה בנתיב שקרוב להולך, ולכן מסתיר אותו לרכב שבנתיב הרחוק היותר, שבמידה והוא מהאנשים שמניחים שמה שהם לא רואים לא קיים - יכול לגרום לתאונה)

יש.

לא לך במקרה הזה.

ללמוד טוב טוב את החוקים וליישם.

אסור לעקוף (או לעבור) רכב שעוצר במעבר חצייה.

הרכב שעבר אותך מימין הוא עבריין מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסרטון השני - תמיד במצב כזה אני מתחיל לבלום ממש מרחוק כאשר אני מזהה את הולך הרגל כך הרכב מימין או יעקוף אותי לפני המעבר וכך יראה את הולכי הרגל, או לרוב הם מבינים שאני עוצר לפני מעבר החציה ולא בכיכר, ועוצרים גם.

נראה שבסרטון הזה אבל, לא היה עוזר כלום. הנהג לא מחובר ולא שם לב בכלל למתרחש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי בדביקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוצר במעבר חציה ל 20 בנות קטנות ובמראה האמצעית אני קולט מאזדה 3 בירידה דופקת מהירות ואני יודע שהיא הולכת לחצות קו לבן, לעקוף אותי ולרצוח כמה ילדות. מה שנשאר לי לעשות זה לצפור, לנופף בידיים לבנות ולקוות שהן יעצרו ולהתפלל שלא יקרה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעולם אל תצפור במעבר חציה, אתה עלול לעודד אנשים לחצות מהר יותר ולא לשים לב לסכנות שבדרך.

ואתה עוד יכול להיות מואשם בסופו של דבר.

אסור לך אפילו לסמן לאנשים שאתה מאפשר להם לעבור (תנועת ה: "אחי, הנה פנוי, תעבור")

מה שכן צריך לעשות: אתה עוצר, יוצר קשר עין עם הולך הרגל ומאפשר לו לעבור ללא אף תנועה ממך שמרמזת לו שאתה מאפשר לו (ראה שורה 1+2 בהודעה זו)

במידה ואתה חושד שרכבים מאחורייך או בנתיב הצמוד יכולים לסכן את הולכי הרגל, תפעיל וינקרים, תפתח את הדלת צא מהרכב ותסמן לרכב לעצור (אני לא הייתי עושה את זה כל כך מהר..).

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם קצת עבר זמן, אבל הבחורה אפילו לא טרחה להסתכל על הצומת לפני שחצתה למרות שניסיתי לצפור לה שתתעורר.

מודה שהייתי צריך לעצור קצת לפני. העיקר עשתה לי עם היד כאילו הכל בסדר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...