Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שמח ועצוב להביא לכם את התיעוד הבא ממחלף גנות

נהג המסחרית בולם בצורה אומללה. אמנם לא היה הרבה זמן עד לפגיעה, אבל כשהוא פוגע ברכב של הרוצח שעצר באמצע הכביש, הוא פוגע בו במהירות גבוהה כאשר הרכב הכסוף שהיה לפניו נמצא במקביל אליו אבל במהירות נמוכה הרבה יותר.

(ישנם 4 פצועים קל עד בינוני)

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה - ההערה הסקסיסטית שלך אינה במקום.

לגבי נהג הואן - אני לא בטוח שהתגובה שלו כל כך אומללה - יתכן שמבחינתו הרכב החוצה היה נסתר, ושתשומת הלב שלו נמשכה שמאלה על ידי שני הרכבים שסטו לעבר אי התנועה. היה מעניין לראות את התאונה ממצלמת דרך ברכב שלו (אם מותקנת), אם כי גם זו לא בדיוק מנקודת המבט של הנהג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג המסחרית בולם בצורה אומללה. אמנם לא היה הרבה זמן עד לפגיעה, אבל כשהוא פוגע ברכב של הרוצח שעצר באמצע הכביש, הוא פוגע בו במהירות גבוהה כאשר הרכב הכסוף שהיה לפניו נמצא במקביל אליו אבל במהירות נמוכה הרבה יותר.

זה פשוט מדהים ; מתסכל שעל טמטום של אחד/ת משלמים גם האחרים מסביב.

באשר לבלימה של הטרנזיט - מה שרואים מכאן לא רואים משם. לפי איך שזה נראה בסרטון לא היה לו שום סיכוי להמנע מפגיעה.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוג חתך 2 נתיבים, במקום שיאיץ על השול בפול גז וישתלב לימין, השתלב לשמאל במהירןת אפסית. זה אדיוט גמור ומקומו במושב ליד הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אומללה? לא נראה שיכל לעשות יותר מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל את עמדתכם*. יתכן ובאמת הטרנזיט עשה כל שהוא יכול, אי אפשר להגיד זאת מהסרטון ואני שפטתי רק לפי התוצאה הסופית (והיא הורדת מהירות אינפריורית ביחס לרכב שהיה לפניו - שכמובן שאפו לו).

בכל מקרה, החשיבות בסרטון היא להיזכר כמה דבילים ומסכני חיים יכולים להיות נהגים, גם כאלה שלא נוהגים בצורה שנחשבת מהירה או פראית, ולהיות מוכנים תמיד, כציפייה לבלתי צפוי. ולהסתכל על הכביש. ולא על הטלפון. תמיד.

*אני עדיין מאמין שהוא לא בלם כמו שמלמדים בנהיגה מתקדמת, שהצמיגים שלו היו סינים ושהפעם האחרונה שהוא בדק לחץ אוויר היתה בתחילת השנה. פשוט סטטיסטיקה. זו אמונה שלי שלא מבוססת על כלום מלבד ניסיון. אך כל עוד אין ראיה שהוא עשה משהו לא בסדר - אשפוט אותו לכף זכות כאמור.

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל את עמדתכם*. יתכן ובאמת הטרנזיט עשה כל שהוא יכול, אי אפשר להגיד זאת מהסרטון ואני שפטתי רק לפי התוצאה הסופית (והיא הורדת מהירות אינפריורית ביחס לרכב שהיה לפניו - שכמובן שאפו לו).

בכל מקרה, החשיבות בסרטון היא להיזכר כמה דבילים ומסכני חיים יכולים להיות נהגים, גם כאלה שלא נוהגים בצורה שנחשבת מהירה או פראית, ולהיות מוכנים תמיד, כציפייה לבלתי צפוי. ולהסתכל על הכביש. ולא על הטלפון. תמיד.

*אני עדיין מאמין שהוא לא בלם כמו שמלמדים בנהיגה מתקדמת, שהצמיגים שלו היו סינים ושהפעם האחרונה שהוא בדק לחץ אוויר היתה בתחילת השנה. פשוט סטטיסטיקה. זו אמונה שלי שלא מבוססת על כלום מלבד ניסיון. אך כל עוד אין ראיה שהוא עשה משהו לא בסדר - אשפוט אותו לכף זכות כאמור.

רואים שהרכב שלפני הטרנזיט בורח לאי תנועה,זה אומר שהבלימה של הרכב מקדימה הפתיעה, לטרנזיט כנראה לא היה לאן לברוח והוא יכל להכנס בכל רכב..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הולך רגל זה דבר צפוי כשמתקרבים למעבר חצייה.

אין בעיה, רק לדעתי זה לגיטימי לצפות מהולך רגל שלא יסתכל לרצפה כשהוא חוצה במעבר חצייה + זה קצת מסכן אותו שהוא לא עוצר לפחות לשנייה להסתכל אם בכלל קלטתי אותו ואם אני מאט לפני העצירה המלאה שהוא ציפה שתהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, רק לדעתי זה לגיטימי לצפות מהולך רגל שלא יסתכל לרצפה כשהוא חוצה במעבר חצייה + זה קצת מסכן אותו שהוא לא עוצר לפחות לשנייה להסתכל אם בכלל קלטתי אותו ואם אני מאט לפני העצירה המלאה שהוא ציפה שתהיה.

לגיטימי לצפות, אבל אסור להסתמך על זה.

כאשר תחילת מעבר החציה מוסתרת, אני תמיד מניח שיש שם הולך רגל, ושהוא בתנועה תוך כדי שהוא מסתכל על הטלפון שלו ולא על הכביש. זאת הדרך הדפיניטיבית היחידה להמנע מדריסת הולך רגל - חסר אחריות ככל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...