Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע, אבל צריך להיות די בכיר כדי לעשות משהו בסדר גודל כזה. בכל מקרה, גם אם זדורוב *אשם*, לתועלת הציבור והמערכת המשפטית כדאי לפתוח את המשפט מחדש מול הרכב אחר עם כל הראיות שיש. הסירחון מהסיפור הזה כל כך חזק שאנחנו לא יכולים לאפשר לעצמנו שלא לעשות זאת.

עריכה: גם אם לא מדובר בבכיר, ברגע שהתחיל הטיוח יותר אנשים ויותר בכירים הפכו למעורבים וכמו בג׳נגה - תפיל את החלק הכי נמוך וגם ראש המגדל יתמוטט

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי בכלל שהבכיר היה נסתר. בזמנו כשהתעניינתי בזה, זה היה ברור לי מי, עכשיו אני כבר לא זוכר.

יש איזה תחקיר שעשו על האירוע ובמהלך הסרטון ראיינו את 2 החברות של תאיר ראדה ז"ל (אותן שתיים שמאשימים ברחבי האינטרנט), אחת מהן היא הבת של אותו שוטר. מראיינים אותן ללא הסתרה של הפנים והשם (כולל שם משפחה) אז מי שמכיר אמור להבין.

דרך אגב, הקונספירציה שאומרת שהחברות הן הרוצחות, מבוססת בעיקר על העובדה שבמהלך הראיון אחת הבנות צוחקת ואומרת שהיא יודעת דברים.

אפשר לקחת את זה למקום אפל ואפשר פשוט לייחס את זה כצחוק ממבוכה. אני לא הייתי ממהר להאשים את הבנות (לא אומר שלא ולא אומר שכן) ומייעץ לכם לא להיגרר לתיאוריות קונספירציה בקלות

רק אוסיף שאני באמת לא חושב שזדורוב אשם בפשע, פשוט לא חושב שצריך לגזור את דינן של ילדות קטנות ולו רק בגלל הסיכוי הקטן שהן לא עשו את זה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הסרטון הזה (רוב הסיכויים שכבר היה בשרשור):

שבהחלט מעלה שאלות מטרידות מאוד...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מדבר על סרט תיעודי שבעקבותיו עלו השאלות שמוצגות בסרטון הזה.

הסרטון שהבאת פשוט מתמצת את כל הנקודות בסרט עליו דיברתי

בעקבות הסרט ההוא החיים של 2 הבנות האלה די נהרסו

אני לא מאשים אותן וגם לא מזכה אותן. מאשים רק את המשטרה ואת בית המשפט שעושים רושם שלא רוצים לעבוד כמצופה מהם.

ילדות קטנות לא צריכות להיות חשופות לשנאה והאשמות כאלו מצד הציבור. אם אכן הן אשמות אז המשטרה היא זו שהייתה צריכה לבצע את החקירה בצורה יסודית ולהגיע אליהן ולהענישן בהתאם. אם לא עשו, אז על אחת כמה וכמה שלא צריכות להיחשף לשנאה שהופנתה כלפיהן.

מה שאותי באופן אישי הכי מסקרן זו העדות של נהג המונית שדיווח שבאותו יום אסף 3 נערים מבית הספר שהיו מאוד נסערים ואחד מהם לא הפסיק למלמל "מה עשיתי"

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור, הכוונה היא שהסרטון הזה מתמצת את הסיפור.

והילדות האלה יצאו טיפשות מאוד, כולל ההורים שלהן שנתנו להן להתראיין (הרי צריך הסכמה מההורים). הייתי מצפה משוטר בכיר שידע לתדרך את הבת שלו לא לתת ראיונות אפילו ובמיוחד אם היא יודעת משהו...

אגב, מאיפה העדות של נהג המונית? יש לך סימוכין?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו?.. עם הדרך בה ניהלה המשטרה את החקירה, לא מפליא שלמאן-דהו יש יותר ראיות/עדויות/קצוות-חוט ממנה. במקרה הזה, אמינות האתר שוות ערך לאמינות המשטרה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יותר גרוע, הנחקר בכלל לא מבין כלום ממה שאומרים לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזיכוי של זדורוב יש השלכות על המערכת, כל תיק שקשור לאנשים שגרמו להרשעתו יצטרך להפתח מחדש עקב חשש שגם בהם תפרו תיקים.

מה שבטוח זה שבמקרה ונופלים על מישהו שלא עשה כלום הוא פשוט צריך לסתום את הפה גם אם ייקח חודש עד שיראה עורך דין, פשוט מפחיד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בהחלט העצה הטובה ביותר לכל עצור/נחקר, "סתוום את הפה ואל תנדב שום מידע, גם אם זה (לדעתך) האליבי המושלם!"

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...