Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו קראתי את זה בהארץ.

כמובן שלשלוח את התיק לאותם השופטים שכבר דנו בו פעמיים בעבר זה מגוחך, אבל נראה לאן זה יגיע.

בינתיים, על פי הכתוב, עלה החשד שאחד מהשופטים בתיק ביצע עבירות מין ומס לפני 25 שנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רגע, שופט במדינת ישראל עושה מה שמתחשק לו ושם פס על החוק אותו הוא אמור לשרת?!?! לא יתכן!!!111111

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קראתי את זה בהארץ.

כמובן שלשלוח את התיק לאותם השופטים שכבר דנו בו פעמיים בעבר זה מגוחך, אבל נראה לאן זה יגיע.

בינתיים, על פי הכתוב, עלה החשד שאחד מהשופטים בתיק ביצע עבירות מין ומס לפני 25 שנה.

שידל לזנות ולא נתן חשבונית?

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר קוגל, ראש המכון הפתולוגי , טוען כי להב הסכין שבאמצעותה נרצחה תאיר ראדה הייתה משוננת, בעוד שעד כה ההרשעה הסתמכה על כך שמדובר בלהב סכין יפנית ! קוגל אף טען בעבר שמנסים למנוע ממנו להעיד, ולכך התייחסה המדינה ואמרה כי אין בכוונתה להסתיר דבר מדבריו. בין השאר הוא העיד כי הוא תומך בעדותה של הפתולוגית ד"ר מאיה פורמן, שהעידה לטובת זדורוב, שלטענתה נרדפת על ידי הפרקליטות בשל כך וקידומה המקצועי מעוכב. עם זאת, הפרקליטות הדגישה שיש בדבריו של קוגל לסתור את טענותיה של פורמן, שאף היא תומכת בתיאוריית הסכין המשוננת שבאמצעותה נרצחה ראדה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/616/661.html?hp=1&cat=402

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה״נ, על שתי הבנות שבסרט (אחת מהן בת של איזה שוטר בכיר).

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה״נ, על שתי הבנות שבסרט (אחת מהן בת של איזה שוטר בכיר).

אתה חושב שזה בגלל בת של שוטר בכיר ? חשבתי על מישהו שהרבה יותר חשוב/מקושר , אבל אולי אתה צודק הם חשבו שזאת הפללה קלה ולא ציפו שיהיה כזה הד לעולה חדש שיש לו רק את אישתו ואת ביתו הקטנה בארץ , אבל עכשיו כבר מעורבים צמרת המשטרע , פרקליטות ושופטים .

עריכה אחרונה על ידי niro007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט כדור שלג. בהתחלה חשבו ש״יאללה, נתקע אותו ואחרי יומיים כולם ישכחו מהסיפור״ - אבל זה לא קרה (לשמחתנו) וזה מתחיל להתפוצץ. התחילו מנסיון לחפות על בת-של, עכשיו צריכים לחפות על שוטרים, פרקליטית ושופטים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרקליטות הפסידה ודר' מאיה פורמן ניצחה (בלי טיפת ציניות - לאישה הזו מגיע פרס ישראל - תראו לי כמה אנשים היו שמים את התחת שלם ואת החיים שלהם על עדות אמיצה כפי שהיא נתנה).

מקווה שכדור השלג התחיל להתגלגל וכבר אי אפשר יותר לעצור אותו ואולי סוף-סוף האשמים האמתיים ישלמו את המחיר על הרצח שעשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזדורוב יזוכה מחמת הספק (חלילה לא מחוסר אשמה), יקבל פיצויים מוגבלים מאוד לפנים משורת הדין כי הרי לא זוכה לחלוטין, והאשמים וקושרי הקשר, יצאו מזה בלי שריטה.

באמת כל הכבוד למאיה פורמן ולמנהל המכון לרפואה משפטית חן קוגל, אני לא חושב שאילו הייתי במקומם הייתי מוצא את הכוחות להלחם כך על האמת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב, זה מעניין רק את דה-מרקר

פרשייה אכן מסובכת ואני מקווה שהצדק האמיתי יצא לאור - וקצת אור יכנס למקומות האפלים של אלה שבוחשים בקלחת.

ואכן חבל שעיתונים מרכזיים לא מעניין אותם הסיפור

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...