Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין איך כל המידע הזה חופשי לכולם, המלך עירום לגמרי ואף אחד לא צועק לו את זה.

כנראה שכסא בצמרת שווה יותר מחיים שלמים של בנאדם.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צועקים. הבעיה היא שלמלך יש יכולת להשתיק את הצועקים בטענה ש"הם לא מבינים כלום" או "אומרים שטויות". כל מערכת המשפט הישראלית (מחקירות משטרה דרך הפרקליטות ועד בתי המשפט) היא בדיחה עצובה על חשבוננו. האם זה אומר שבחו"ל המערכות מושלמות? לא, אבל הן יותר טובות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין ממה אתם כל כך מתפלאים. במקרה של ברנס היה אותו דבר בדיוק.

ההבדל הוא שהיום הדברים יוצאים החוצה הרבה יותר מהר. זה הכל. אבל ההתנהלות היא אותה התנהלות.

דני

כי זה מפחיד ! יכולים לתפור לך תיק ולמרות שהכל גלויי היום ,שום דבר כבר לא יוכל לעזור לך .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... האם זה אומר שבחו"ל המערכות מושלמות? לא, אבל הן יותר טובות.

אתה בטוח?

תבדוק את הנתונים לגבי ארה"ב, כמה לפי הערכות יושבים בכלא על לא עוול בכפם. יותר גרוע, כמה הוצאו להורג על לא עוול בכפם.

זה עדיין לא אומר, שהמערכת בישראל טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף מערכת שטועה ומודה בטעות, מאשר מערכת שטועה ואומרת "אצלי אין טעויות".

ולא, אני לא חושב שמערכת המשפט בארה"ב מושלמת. אבל אצלנו גרוע יותר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח?

תבדוק את הנתונים לגבי ארה"ב, כמה לפי הערכות יושבים בכלא על לא עוול בכפם. יותר גרוע, כמה הוצאו להורג על לא עוול בכפם.

זה עדיין לא אומר, שהמערכת בישראל טובה יותר.

ועדיין דיני הראיות טובים יותר, התנהלות בתי המשפט טובה יותר וכמובן - מושבעים. לו היו לנו מושבעים, הם היו מוצאים את הליצן שדרס 2 נשים אשם בהריגה ולא היינו נתקלים בביזיון של שופטים שנותנים עונשים מצחיקים ופרקליטות שנואשת לעסקאות טיעון. אבל למה ללכת רחוק? מספיק להסתכל על מקומות כמו בריטניה כדי להבין שהמערכת שלנו דפוקה מהיסוד ודורשת תיקון א-לה תמ"א 38.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון תמ"א 38/2

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

http://www.themarker.com/news/health/1.2388193

אופטימיות זהירה לגבי המינוי למכון לרפואה משפטית

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקווה שלאחר שהאמת תצא לאור, עובדי הפרקליטות יצאו גם הם לחופשה לא קצרה בעזה.

אני לא מבין איך אנשים כאלו מסוגלים לישון בלילה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדיוק באתי לשים את אותו לינק. אני מקווה שהסירחון שעולה מכל הסיפור הזה יתחיל לעורר הדים גם "למעלה".

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...