Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא שהמשטרה, התביעה, הפרקליטות ובתי המשפט, כולם יחד, מגנים זה על זה. ולכן קנוניות כגון זו בהחלט יכולות לקרות - ולדעתי, גם קורות במציאות. כך היה עם ברנס: לא רק ששוטר פלוני הפליל, אלא שכולם שיתפו פעולה עם המעשה.

ולך תתווכח עם מערכת שלמה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבה מקוממת:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4393773,00.html

בין אם הנאמר בה צודק, או לא - עצם העובדה שהכותב היה "בכיר בפרקליטות מחוז צפון" ומתייחס למשפט, היא לא לעניין (לא סגור אם יש כאן מקרה של סוב יודיצה, כי בכ"ז מדובר בתיק שניתנה לגביו הכרעה, למרות שכעת הוחזר למחוזי, הידע המשפטי שלי לא רחב עד כדי כך).

בכל זאת - אני לא אופתע אם לאחר שמיעת העדויות והראיות, יחליטו שההרשעה עומדת על כנה.

האם כל מה שמובא כציטוט מהספר שפורסם אודות המקרה אכן מסתמך על ראיות כלשהן, או שמדובר בתיאוריית קונספירציה שלמה?

האם ניתן לגשת לקריאת פסק הדין כולו ולהבין מהן "הראיות המצטברות" כנגד זדורוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרעת הדין המלאה, 456 עמודים (כל כך הרבה מלל צריך רק כשאין מספיק עובדות וצריך להשתמש במכבסת מילים)

http://www.psakdin.co.il/news/article.asp?PDUID=nws_njbt

http://www.kr8.co.il/BRPortalStorage/a/18/53/86-utPA4OQxOk.pdf

אם מסתכלים על פסק הדין מנקודת מבט שנעשו כאן התאמות בכדי להרשיע, ולא באמת בדקו כאן את שאר הכיוונים שנזנחו.

בהמשך לתאוריה של SARONIS

התאוריה שלי היא יותר פוליטית

קצת קשה להאמין שכל כך הרבה מערכות יגנו על קצין כזה או אחר שסרח.

הטעות הראשונה נעשתה עי המשטרה כשהיא יצאה מוקדם עם ההודעה תפסנו את הרוצח.

כזכור בזמנו המשטרה היתה בתקופה רעה מאוד עם פרשת קראדי, בריחת בני סלע, עליה על סקירת אלימות בתקשורת של בני נוער ולא רק, דיבורים על שחיתות בצמרת המשטרה ולא מעט מקרי רשלנות.

הרצח בקצרין זה היה הדבר האחרון שחסר למשטרה בתקופה ההיא, והם חיפשו להרגיע את הציבור ע"י מענה מהיר.

שאר המערכות בחסות המדינה, פשוט הצטרפו לתת גב למשטרה כי באמת שההסלמה הפנימית בזמנו נראת מאיימת מאוד, וכאמור אנחנו יודעים שהרבה יותר קשה להודות בטעויות אחרי שהן כבר נעשו.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה התיאוריות?

רק מחמת הספק, אי אפשר היה, ולא צריך היה, להרשיע אותו.

הראיה היחידה, זה ה"טביעות נעליים". ושור הזה ידוע, כאחד שממציא דברים יש מאין, לכאורה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם זמן, תקראו קצת את פסק הדין.

העדויות שלו מלאות סתירות לאורך כל הדרך. בנוסף, מעמ' 340 ואילך יש פירוט של כל מיני פרטים שידע ו/או סיפר עליהם שתיאורטית לפחות, רק הרוצח ידע (מה שבמשפט כינו "פרטים מוכמנים").

אני לא אומר שהוא האשם, גם לא קראתי את כל המסמך (בכ"ז, קצת ארוך לי), אבל לפחות עפ"י פסה"ד - יש הרבה מאוד דברים שאין לזדורוב (ותומכיו) הסבר לגביהם ויכולים בהחלט להיחשב לאשמה מעל לספק סביר.

המניפסט הזה מהעצומה פשוט נראה לי מוגזם משהו, בלי לחרוץ דיעה לגבי אשמתו של האיש או לא.

אגב, לשאלתי מקודם. למיטב הבנתי - השערות שהתגלו בכף ידה של תאיר היו שלה עצמה ולא של מישהו אחר, בוודאי לא של זדורוב. נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הוא אומר שהוא אלן דלון,

ושקרן פתולוגי, ופסיכופט רוצח חתולות,

זה עדיין לא הופך אותו לאשם.

אני למשל, לא רואה הרבה הגיון בפסקה הבאה:

לסיכום, אדחה את טענת ההגנה, לפיה הנאשם לא חיבל במנעול, מאחר ובבדיקת DNA שנערכה לקיסם, הופק פרופיל גנטי חלקי ונשלל שיוכו לנאשם. פעולת החדרת הקיסם למנעול אינה מותירה בהכרח סימני DNA, יתכן כי הקיסם ננעץ קודם בשיני אדם אחר, הושלך וכיוצ"ב.

או זה שלמשל הפסיכולוגית אמרה שהוא זז מוזר בחדר מורים, אז זה מהווה חיזוק נוסף מצטבר לאשמה שלו :?

וזה שטויות שהשופט רושם!

מצטער, לא היה לי כוח לקרוא יותר...

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השיערות, בהנחה והמשטרה לא שתלה שם שיערות במקום השיער שנמצא בזירה (והיו דברים מעולם) , אז כן מתוך 21 השערות שחלקן של חיות (כך נכתב בפסק הדין) רק 13 שערות נמצא להן התאמת DNA מלאה לשל תאיר.

ההסבר ההגיוני הוא שתאיר משכה את השיער של עצמה כדי להשתחרר מאחיזת הרוצח

אבל זה עדיין לא מסביר מדוע המשטרה לא הצליחה להפיק DNA משיערות אחרות שהיו בזירה.

העדויות שלו מלאות סתירות לאורך כל הדרך. בנוסף, מעמ' 340 ואילך יש פירוט של כל

מיני פרטים שידע ו/או סיפר עליהם שתיאורטית לפחות, רק הרוצח ידע (מה שבמשפט כינו

"פרטים מוכמנים").

בפרשה הזו כל עוד אין לך הקלטה של החקירה שהוא אכן אמר בה את הדברים כפי שנכבו בפסק הדין, לא היתי ממהר להאמין.

הרי סתירות שמעליבות את האינטלגנציה של כל פושע מתחיל התגלו גם בשחזור הרצח, זדורוב התבלבל שם בצורה כזו שרק למי שלא היה מושג ירוק מה התרחש בשירותים ואיך הוא הגיע אליהם (אפילו התבלבל בקומה), יכל לעשות שחזור כל כך מגוחכך.

החלק הכי מצחיק זה היציאה מהתא של השירותים, אפילו לא ידע איך אפשר לתפס לכיוון החלון עד שהחוקרים בדקו והראו לו איך. אדם בגודל של זדורוב היה אמור להשאיר שם תביעת נעל ענקית, וקשה להאמין שהיה מצליח לצאת מהחלון בלי להשאיר סימנים.

הפשע לא נעשה ע"י מקצוען, הזירה היתה מבולגנת ברמה חובבנית עם המון חומר להפיק ממנו DNA , מרחץ דמים של ממש. אבל סימנים של זדורוב אין! האיש ספיידרמן , היתי שוכר את שירותיו לשב"כ עם יכולות משחק כאלה ועזיבת זירה בצורה כזו מקצועית. אפילו עבד על הפוליגרף ,שטף את הנעליים מDNA ואח"כ ליכלך אותם בבוץ שיחשבו שעבד מאז, לא פראייר הבחור.

דרך אגב בGROUP בפייסבוק כותבים גם כמה חוקרים שמכירים את הפרשה על בוריה, וגם ילדים שמכירים ילדים אחרים מבית הספר.

כל סתירה שיש בפסק הדין, אתה יכול להעלות כאן ואני אבדוק מולם בפייסבוק עם הוכחה למקור התשובה שלבטח פורסם באחד התחקירים או הכתבות.

מה שכן אני מסכים לגמרי שחצי מההאשמות כלפי כל הבנות שרשמו שטויות בשירותים כנראה מצוצות מהאצבע

אבל לשלול שבני נוער לא ביצעו את הרצח יהיה מנותק מהמציאות.

מדברים שם אפילו על פרשיות מין שהיו בתחומי בית הספר, ילדים בני 14 , סמים,סכינים,קנאה.

בהחלט יכול להיות מצב שחברה כזו או אחר של תאיר קנאה בה, ובעקבות הקנאה היא רצתה ללמד אותה לקח. קראה לכמה חברים עבריינים כדי שיתנו לה קצת מכות, ויאיימו עליה בסכין, ואולי אפילו יעשו לה חתך.

תאיר התנגדה , והעניין יצא מכלל שליטה והפך למרחץ דמים. הראיות בזירה מצביעות שמלבד החתכים היממו אותה עם חפץ כהה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית נראה שהוא לא הרוצח, אבל דבר אחד לא ברור לי - למה נתפסים כל כך חזק על העניין שהוא לא ידע לשחזר את הרצח? הרי לרוצח (כל רוצח לצורך העניין) אין שום אינטרס לשחזר את הרצח ב100%, למה שזה ישנה לו בכלל? ולמה שהוא לא יעשה "דווקא" ויתנהג כמו חסר מושג כל זמן השחזור בכדי שיותר מאוחר יוכלו לטעון בדיוק את מה שטוענים לגבי זדורוב?

סתם תהייה שעלתה לי, אני מפספס פה משהו? (סביר להניח :-))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמשחזרים רצח יש למשטרה אינטרס שהשחזור יהיה תואם לראיות בזירה, רק שבמקרה הנ"ל למשטרה היה אינטרס אפילו גדול יותר. הם רצו שהשחזור יהיה אמין עד כמה שניתן כדי להראות לכולם שזדורוב הוא הרוצח.

הבעיה שגם אם הרוצח בכוח משחק אותה טמבל ועושה הכל כדי לטעות, יש פרטים קטנים שיכולים להראות לך שאין שום סיכוי שאדם בגודל של זדורוב עשה שם את כל הבלגן הזה וברח בלי להשאיר סימני DNA. אני ממליץ לראות את התחקירים שנעשו , ולהבין על מה מדובר.

http://www.youtube.com/results?search_query=%D7%9C%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%A8+%D7%97%D7%A3+%D7%9E%D7%A4%D7%A9%D7%A2&oq=%D7%9C%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%A8+%D7%97&gs_l=youtube.1.0.0.408.2416.0.5231.7.7.0.0.0.0.278.733.0j3j1.4.0...0.0...1ac.1.11.youtube.cnvm-VIiZ2o

אגב יש כתבה מ2007 שבה השופט איצחק כהן מותח ביקורת על חוסר הבדיקה של העדויות של הנערות, שאמרו שהן יודעות מי יכל לעשות את זה. החוקרים עשו מאמצים מיוחדים כדי לא להביא את אותן בנות לתת עדות, ואפילו נשמעו איומים כלפי הבנות הללו שפחדו לדבר בלי גב מהמשטרה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3449817,00.html

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לכתבה מYNET ששמר התייחס אליה בפוסטים הקודמים

דורון בלדינגר, החוקר הפרטי שמופיע בתחקירים גם חושב שלזדורוב אין סיכוי.

אין בכלל ספק שזדורוב יורשע שוב !

ראו פרסום של עו"ד שורץ, ששימש עד לפני כחצי שנה בתפקיד בכיר בפרקליטות מחוז צפון (עובדה שמדברת בעד עצמה, לא?)

שימו לב טוב טוב לפרטים הקטנים וקראו גם בין השורות.

משפטים כמו "העובדה שעד היום לא התגלה מיהו שהותיר את העקבות הלא מפוענחות בתוך תא השרותים - אינה יכולה לעלות כדי ספק סביר באשמתו של זדורוב".

נזכיר כי דובר ב-3 עקבות נעלים שונות שלא נבדקו, חלקן במסלול הבריחה של הרוצח אל תא 3 הסמוך (שחזור השוטרים) ועוד עקבה שנמצאה על הרצפה ועל קצוות מכנסיה של תאיר - אלא שנגזרו והועלמו מעיני המומחה בודז'יאק.

אבל, אין ספק, בשורה התחתונה, הבחור צודק וזדורוב יורשע.

השאלה היא מדוע "גאוני" הסנגוריה בחרו שלא לעסוק בעקבות אלו, ולא לדבר על המכנסים הגזורות של תאיר ובעובדת העלמת הראיות של העקבות הברורות כ כך שמצביעות על חשודים אחרים ברצח.

ולמה לא לבדוק את אילו שהחשידו את עצמם ולא נלקחו מהם ט"א וד.נ.א. לבדיקה.

תיק זדורוב, כמשחק מכור, הוחזר בערעור רק בשביל שיסתיים בהרשעה מחודשת, זה משפט נכון גם לדעתי. ומי האחראי לכך: הסנגוריה, שהעלימה פרטים חשובים ממומחי ההגנה שהביאה.

ככה זה כשהמדינה משחקת בשני תפקידים. מצד אחד מספקת לנאשם "הגנה" ע"י סנגור ציבורי, אך מצד שני שולחת עליו את הפרקליטות, כלומר אותה מדינה שהיא כביכול מגינה, היא זו, שבאותה נשימה, גם מאשימה.

30 שנה מאז תיק ברנס ולא למדו כאן כלום.

או שאולי דווקא כן - למדו היטב להעלות את רמת ההשתקה והטיוח.

אין ספק, בין דברי השקר במאמר הזה, השורה התחתונה נכונה - זדורוב יורשע.

צר לי זדורוב, אבל אין ספק שעשו לך כאן "כיפה אדומה" בדיוק כפי שעשו לתאיר, ככה זה, שזאב מהפרקליטות מתחפש לסבתא וקורא לעצמו סנגור ציבורי.

מה אגיד עכשיו? "אמרתי לכם"?

עדיין אני מקווה ומתפלל, שאתבדה ואולי יקרה כאן נס, שהשופטים יפקחו עניהם, ירדו מפסגות הרי האגו הגבוהים ויעשו דין צדק. אך מצד שני ברור לי היטב שהשופט יצחק כהן (מתיק זדורוב) הוא לא השופט חיים כהן (מתיק ברנס).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4393773,00.html

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון קשה לצפיה (דם וצילום של המנוחה)- בידוי הראיות של עקבות הנעליים ע"י רפ"ק ירון שור , בעקבותיה הורשע זדורוב -וההודעה האומללה כמובן.

(למי שאין סבלנות תריצו לדקה 10:50 עד לסיום)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מכם מכירים את קבוצת הפייסבוק שעוסקת בסוגייה?

https://www.facebook.com/groups/112467406167/

יש בקבוצה המון אנשים שלא מוכנים לקבל את העובדה שרומן הוא הרוצח.

בין היתר פעילים בקבוצה דורון בלדינגר (בלש וחוקר) ואלכס פלג (קצין חקירות בכיר שזומן להעיד ב כ-800 משפטים שונים בתור מומחה), שניהם אושיות מרכזיות שנלחמות למען רומן זדורוב.

אני נחשפתי לקבוצה לא מזמן ואני מקפיד לעקוב אחרי כל פוסט ופוסט שם.

עושה רושם שכל אדם בר דעת שנחשף לפרשה הזו מבין שמשהו מאוד מסריח מתרחש שם.

ממליץ לאנשים שמתעניינים בסוגיה להצטרף לקבוצה הזו בפייסבוק.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר אהרן ברק - מערכת המשפט הטובה בעולם.

דני

דני, אדון ברק אחראי להרס מערכת המשפט בישראל, ובין השאר לשיבוש פעולתן של שלוש הרשויות ע"י כך שהוא טישטש את הגבולות שבין כל אחת מהרשויות.

בכל מקרה, ברור וידוע כי זדורוב אינו הרוצח, רק שזה לא גלוי. ברור לעין כל כי המשטרה (או הפרקליטות) מנסה להוריד את הפרשה מסדר היום ואני אסתכן ואומר שאפילו בית המשפט הנכבד משתף פעולה עם המשטרה.

אני חושב, שעם כל הראיות שעלו רק כאן, ברור כשמש שהמשטרה לא עשתה עבודתה נאמנה, ולא חקרה די הצורך בכדי להגיע לאמת. על כן, המשטרה חטאה למטרתה, והביאה את זדורוב לסבל מתמשך על פני שש שנים וככל הנראה לשנים הבאות.

ראיתי את שתי הנערות. מדוע הן לא הובאו לדיון בבית המשפט? למה לא נחקרו תחת אזהרה? הרי ידוע שהן מסתירות דבר כלשהו. השאלה היא מה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...