Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חכו ותראו מה יהיה כשיהיה להם גם מאגר ביומטרי שלנו.

מקווה מאוד שסיפור הזה יתקדם לכוון טוב מעכשיו אבל איכשהו אני לא מצליח להיות אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כבר אמרתי בשיא הרצינות, אם יכריחו אותי לתת נתונים ביומטריים למאגר, אני יורד מהארץ!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכריחו, אבל בטח יתחילו בסנקציות כמו לא לתת לך דרכון (כאילו שאותך זה מעניין), ותיזוז שלך כשתצטרך משהו במשרד ממשלתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לכרגע, גם שלב הניסוי מתעכב ולא יוצא לפועל כך שלא מדובר על משהוא שיתחיל מחר-מחרתיים, אבל לכשתגיע העת, אני נחוש בדעתי לא לספק להם כל נתונים ביומטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם בגירה, לא הייתי נותן נתונים ביומטריים בשום פנים ואופן.

השאלה היא לא אם יפרצו למאגר או לא, אלא מתי יפרצו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להופעה בברבי, באמצע ההופעה הולך לשרותים וכדרך הגברים, תוך כדי פישתון, אתה נשען על הקיר ממול עם כל כף היד.

למחרת יש אונס אכזרי בשרותים.

עוד לפני שתספיק להגיד ג'ק רובינזון אתה מוצא את עצמך מול השופט עם הודאה מלאה שחתמת עליה, כולל שחזור מלא וזאת לאחר שבחקירת משטרה, 4 ערסים עם תגים מפוצצים לך את הצורה ומשכנעים אותך ש"אתה שועל".

וכל זה איך בכלל קרה לך?

בא לזירה השוטר, בדק טביעות אצבע, הלך למאגר הביומטרי וראה שדורקי היה שם ולפי צורף כף היד המוטבעת על הקיר, אתה אנס!

תאמינו לי, לא תסריט הזוי ולא מופרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע שטובה גדולה לא תצמח לנו מזה.

אבל אתה עדיין בקטנה, תיארת מקרה שהאדם היה בסביבה ועכשיו הוא שועל, כשיש מאגר ביומטרי אפשר לשתול ראיות שהיית במקום - ועכשיו לך תשכנע שבמקרה באותו זמן בדיוק נתת בראש לבחורה ליברלית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורמת, היום קוראים לזה זורמת!:wink:

וגם אנחנו נזרום נהדר כשצא'רלי בוזגלו יקרא לנו להתארח לארוחת ערב בתא שלו באגף האיקסים:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להופעה בברבי, באמצע ההופעה הולך לשרותים וכדרך הגברים, תוך כדי פישתון, אתה נשען על הקיר ממול עם כל כף היד.

למחרת יש אונס אכזרי בשרותים.

עוד לפני שתספיק להגיד ג'ק רובינזון אתה מוצא את עצמך מול השופט עם הודאה מלאה שחתמת עליה, כולל שחזור מלא וזאת לאחר שבחקירת משטרה, 4 ערסים עם תגים מפוצצים לך את הצורה ומשכנעים אותך ש"אתה שועל".

וכל זה איך בכלל קרה לך?

בא לזירה השוטר, בדק טביעות אצבע, הלך למאגר הביומטרי וראה שדורקי היה שם ולפי צורף כף היד המוטבעת על הקיר, אתה אנס!

תאמינו לי, לא תסריט הזוי ולא מופרך.

אני רק שאלה : מעודי לא הסתבכתי עם החוק (חוץ מפעם אחת שנסעתי בנת"צ לכיוון צומת חולון כדי לפנות לכביש 44 והשוטר ויתר לי על דו"ח), האם אדם כאן לא זכאי לנוכחות עו"ד בעת חקירת משטרה?

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שבגדול, אדם כאן לא זכאי לכלום, וגם אם לא נתנו לו את מה שמגיע לו, בית המשפט לא פוסל

ראיות/עדויות/הודאות, או כל דבר אחר שהושג תוך הפרת זכויות, בוטה ככל שתהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...