Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר פתחו לו קבוצה:

https://www.facebook.com/groups/112467406167/?fref=ts

יש שם עדכונים מהבחור בשם "דורון" מהכתבה שפורסמה (המומחה וידאו) והוא מביא טיעונים חדשים ושופך כל הזמן עוד מידע, בתקווה שבאמת האמת תצא לאור, אני חייב להודות שהמקרה הזה מסקרן אותי גם בפן של השחיתות שיכולה להתגלות פה במשטרה והפרקליטות שעשו יד אחת וזה פשוט הזוייייייייי איך לא חוקרים את הנערות, או הנערים שהיו שם, היו לה שערות ארוכות מעל 20 ס"מ ביד! יש מעל ל 60 ת"א (תביעות אצבע) בזירה! 4 שנים ועוד יש לשקר הזה רגליים....

השערה שלי שבני שכבתה רצחו אותה, בטוח שהייתה שותפה ממין נקבי לדעתי למעשה והמניע לפי דעתי היה על רקע מיני (לא הסכימה לשכב עם אחד הבנים או משהו בסגנון) זה אחרי שקראתי וראיתי את כל הסרטונים שנראה לי הקיימים ברשת וכל ההשערות..

אמן שיחקרו את הבנות (במיוחד בסרטון שיש ביוטיוב חפשו: קשר השתיקה של חברותיה של תאיר ראדה") ששם בבירור רואים שיש דברים מעבר וסיבה מעולה לחקור את הנערות... (ולא חקירה שטחית וטיוך כמו שהמשטרה עשתה בתיק הזה) אבל כנראה שתחת של מישהו מאד מאד גדול לא רוצה שהסיפור הזה ייצא לאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככל שהתיק של המשטרה יותר חלש, ככה הלחץ שלהם להוציא הודאה - בכל מחיר - עולה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ראיתי את התחקיר ״רק תאיר יודעת״. מבין כל מה שהראו שם, יש דבר אחד שנראה לי מוזר מאוד: כשמראים את זדורוב בבית המשפט, הוא נכנס לתא הנאשמים ״רגוע כמו מלפפון״. מוריד ג׳קט - ומקפל אותו(!). זו מתאים, לדעתי לשני תרחישים:

הוא חף מפשע ב100% ובטוח שזה יתברר במשפט

או שהוא רוצח מקצועי, סטייל CSI. אבל אם זה המקרה, איך הוא עשה עבודה כזאת מרושלת? איך הוא איפשר לדם להשפריץ בכל כיוון? איך הוא קפץ על הקיר עם נעליים מלאות דם?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, על סמך שלל תגובות וספקולציות שראיתי ברשת, יש כל כך הרבה אבל כל כך הרבה גורמים מעורבים בפרשה, בוא נאמר שהשירותים בהם היא נרצחה פשוט היו "טיילת" בזמן הרצח, ויש גם את הסיפור עם הנהג מונית שאסף 3 נערים שאחד מהם צעק במונית "מה עשיתי מה עשיתי" והחבר שלו אמר לו "שכח מזה זה כבר בוצע" ולאחר מכן מצאו חולצה מגואלת בדם באותה צומת שהוא ירד בה.

מה עם ה DNA וההתאמות של החולצה? למה השוו DNA של השערות שהיו בידה של תאיר ואמרו שזה בוודאות לא של רומן אבל לא השוו את זה ל DNA של הבנות שהיו בבית ספר? (ולא היו הרבה בנות באותן שעות)

בקיצור יש כל כך הרבה דברים שפשוט לא מאפשרים לי להאמין שרומן זדורוב הוא הרוצח, יכול להיות שהוא קיבל איום / שהוא קשור בזה, אבל חד וחלק זו לא נראית כמו עבודה של מבוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פתחו לו קבוצה:

https://www.facebook.com/groups/112467406167/?fref=ts

יש שם עדכונים מהבחור בשם "דורון" מהכתבה שפורסמה (המומחה וידאו) והוא מביא טיעונים חדשים ושופך כל הזמן עוד מידע, בתקווה שבאמת האמת תצא לאור, אני חייב להודות שהמקרה הזה מסקרן אותי גם בפן של השחיתות שיכולה להתגלות פה במשטרה והפרקליטות שעשו יד אחת וזה פשוט הזוייייייייי איך לא חוקרים את הנערות, או הנערים שהיו שם, היו לה שערות ארוכות מעל 20 ס"מ ביד! יש מעל ל 60 ת"א (תביעות אצבע) בזירה! 4 שנים ועוד יש לשקר הזה רגליים....

השערה שלי שבני שכבתה רצחו אותה, בטוח שהייתה שותפה ממין נקבי לדעתי למעשה והמניע לפי דעתי היה על רקע מיני (לא הסכימה לשכב עם אחד הבנים או משהו בסגנון) זה אחרי שקראתי וראיתי את כל הסרטונים שנראה לי הקיימים ברשת וכל ההשערות..

אמן שיחקרו את הבנות (במיוחד בסרטון שיש ביוטיוב חפשו: קשר השתיקה של חברותיה של תאיר ראדה") ששם בבירור רואים שיש דברים מעבר וסיבה מעולה לחקור את הנערות... (ולא חקירה שטחית וטיוך כמו שהמשטרה עשתה בתיק הזה) אבל כנראה שתחת של מישהו מאד מאד גדול לא רוצה שהסיפור הזה ייצא לאור.

יופי מעולה שהעלת את זה, פרשה סופר מוזרה ,כמו איזה מותחן מהרמה הגבוה ביותר,רק שבניגוד לסרטים/ספרים ,פה יש אדם שיושב סתם בכלא ואין מי שיעזור לו !

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי לראשונה את הסרט כולו, שעה וחצי.

אני חייב להודות שלא האמנתי שזה יהיה כל כך חד-משמעי. כל אדם עם טיפה שכל בקודקוד יראה את הסרט הזה ויבין מיד שאין שום סיכוי שרומן זדורוב רצח את תאיר ראדה.

אני פשוט בשוק שהמשטרה לא פותחת מיד בחקירה לבדיקת העניין. אני אפילו יותר בשוק מהדבר הכי מפחיד בכל הסיפור הזה - שהחוקרים המשטרתיים הם לא רק לא מקצועיים בשום צורה, אלא גם פושעים שמקומם בכלא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כלום!

כל מי שמכיר את פרשת עמוס ברנס יודע שלעיתים אדם ממשיך לשבת בכלא גם כשהשופט שלו מודה שפס"ד אינו נכון:

http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1580687

(הלינק הזה הוא סיפור מרתק! מאוד מומלץ!)

המערכת שומרת על עצמה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הפרשה. אני חושש מאוד שפרשת רומן זדורוב דומה לה מאוד ומאותה סיבה מפחידה.

מהסרטון הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=nKegWki9NIA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הקצוות מתחילים להיסגר. שתי ה"חברות" של תאיר הן ממש לא חברות אמיתיות שלה. אחת מהן היא בתו של שוטר בכיר ונראה שתודרכה היטב מה להגיד. בהחלט סביר להניח שהן יודעות היטב מי הרוצחים ושיש כאן קשר שתיקה להגנה עליהם. למשל - שהבת של השוטר היא חברה טובה של הרוצחים (או אולי הייתה שם בעצמה?) ואבא שלה מגן עליה ועל חברותיה.

פשוט סיפור מדהים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל מרגע שראיתי את הסרט הראשון, הדבר לא עוזב אותי.

חייבים לעשות משהו כדי להציל את האיש ומשפחתו, שלפחות יקבל משפט חוזר והוגן,

אם בכלל יש במה להאשים אותו. כל מטומטם יכול לראות שנעשה כאן עוול, ומשהו כאן

מסריח ולא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו ,אפשר להיתפוצץ מימה שרואים בסרטים וזאת פעם ראשונה שאני רואה שאחת מהבנות שכניראה הייתה בשירותים בשעת הרצח , היא ביתו של קצין בכיר במישטרה וזה מתחיל להסביר הרבה דברים עלומים , זה פשוט זועק שמחפים על קטינים שקשורים למעשה , צריך להפיץ את זה בכל פורום אפשרי אי אפשר לתת למישטרה לטייח את הפרשה הלא ניתפסת הזאת !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היה היום סרט על סיפור דומה, איזה 4 אחים ערבים שיושבים מ 1987 על אונס ורצח של דפנה כרמון שכל המערכת יודעת שההודאה הוצאה באלימות קיצונית אפילו לשב"כ ובוודאות שהם לא אשמים.

באחד מה"שיחזורים" שהם עשו אחרי שהחוקר אמר לנהג לעצור (אסור לשוטר להתערב במהלך השחזור, אמורים לעשות אך ורק מה שהנאשם אומר להם לעשות מחשש של הנחיית הנאשם) הוא שואל את הנאשם "למה נעצרנו פה?, מה קרה פה?" ושוטר אחר לוחש לו "מאיפה לו לדעת מה היה פה" :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי ובזוי בו זמנית. באמת שאין מה להוסיף. צריך להפיץ את הסרט הזה כמה שיותר שהאמת תצא לאור, זה פשוט לא נתפס איך תפרו לבנאדם תיק על כלום.

אגב, זדורוב לא ניסה לערער על העונש אף פעם? ראיתי רק כתבה אחת שהוגש ערעור בנובמבר השנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל לא יכולתי לראות את הסרט יותר מכמה דקות, פשוט הרתיח אותי העניין הטריוויאלי והזניח וזה עניין השפה. כמה פשוט ככה הרסני, עבור זדורוב.

ככה זה במדינה ובמערכת המשפט שלנו, אם אתה אדם מן השורה שלא יכול להרשות לעצמו עו''ד פלילי מן השורה הראשונה בעשרות, אם לא מאות אלפי שקלים, אתה אוכל השטרונגול, במקרה של זדורוב זה מגה-שטרונגול.

כמה מקומם להיווכח הצדק לא שווה לכולם באותה מידה, יש כאלה שהוא שווה להם יותר.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...