Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חקירת הרצח הוא שידור חוזר לחקירת הרצח העלובה והמגוחכת של רצח חנית קיקוס.

בשתיהן הבדיחה הידועה על השב"כ נכונה מתמיד.

ראש השב"כ, ראש הCIA וראש הק.ג.ב יושבים לארוחת צהריים ומתפארים כל אחד בסוכנים שלהם.

מחליטים על התערבות, ישחררו שועל ביער הכי סבוך וכל פעם ישלחו צוות אחר לראות אחרי כמה זמן הוא תופס את השועל.

משחררים את השועל, 2 סוכני ק.ג.ב מסוקסים נכנסים אחריו ותוך 20 דקות יוצאים עם שועל בשק.

משחררים שוב ו 2 סוכני CIA מזנקים אחריו, 2 וחצי דקות והם יוצאים עם שועל בשק.

שוב משחררים ושולחים צמד שב"כניקים אחריו....

...יומיים אחרי שולחים יחידת חילוץ לחפש אותם ומוצאים אותם מפוצצים לארנב את הצורה " יא בן זונה, תודה שאתה שועל!"

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני סתם אזרוק דיעה לאוויר. לדעתי האישית הרוצח מקושר לאיש משטרה בכיר, או מישהו בעל השפעה, ולכן זדורוב הופלל.

אולי אני טועה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הראיות (לכאורה) של המערערים על ההרשעה מצביעות על כך שככל הנראה, רוצח/י תאיר רדה היו מבני שכבתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי לחדד: התכוונתי שה"מקושר", הוא ילד או אחיין של אדם בכיר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הסיפור, קצת.

התחושות שכל הסרטים, מאמרים, בג"צים הותירו בי היו לא טובות, בלשון המעטה.

בהכרעת הדין, השופט לא מתייחס רק לטביעת הנעל כדי להרשיע. מה שכן, זו הראיה הפורנזית היחידה בתיק.

אני סבור כי המשטרה מיהרה להאשים, ולא חקרה המון כיוונים אחרים שהייתה מחויבת לחקור. (למשל השיערות בידה של תאיר).

אני סבור כי הפרקליטות והשופט, גם הם רצו להרגיע את המערכת (המשפטית, החינוכית, המשטרתית) וכעת לא מאפשרים לאף בג"ץ שמגיש זדורוב להתקבל לדיון.

עצוב.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו דברים מעולם, שאפילו קצין צה"ל הודה על מה שלא עשה וישב שנים ארוכות בכלא עד ששוחרר

עיזאת נאפסו

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר איך אין סדקים בחומה הזאת. אלה ילדים for fuck sake איך הם מצליחים לשמור על הסוד הזה אטום ונצור ?

בכמה ילדים מדובר? 2-3 יכולים להחזיק סוד מצויין.

כ"כ אנחנו לא יודעים מה המניעים לרצח, ככה שיכול להיות שאותם ילדים חשבו שהרצח מוצדק, כעונש על התנהגות / מעשה. בנוסף, אחרי שתופסים חשוד ומרשיעים אותו בצורה כזו, אתה יכול לשבת רגל-על-רגל בידיעה שלא יגיעו אליך. המתח יורד, והסוד נדחק לאנשהו כי הוא כבר לא מעניין ואתה לא צריך להסתכל מאחורי הגב.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הזכור לי תאיר קיבלה יומיים לפני הרצחה מייל/ סמס שיטנה על רקע זה שהיא יוצאת עם מבוגרים יותר וכאילו בני השכבה שלה "לא לרמה שלה".

משטרת ישראל לא חקרה מי שלח את זה.

משטרת ישראל לא חקרה מיהוא אותו אחד מבוגר שהיא יוצאת איתו (ככל שאני זוכר, מטבריה).

למה לבזבז כספי ציבור יקרים כשיושב מולם ה"ארנב" המושלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשים צריכים לעוף במשטרה.

ראשים של מי? של אחד כמו ניסו שחם?

אם החרא הזה לא היה נתפס (וזה קרה בגלל קנאה כן? שלא תחשבו חלילה שיש איזה צדיק בסדום) הוא היה מועמד למפכלו"ת.

אם הייתם יודעים מה הולך בדרגות הגבוהות במשטרה, הייתם מתפוצצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו זה גם בדרגי הביניים וכמובן, גם דברגת החפ"ש.

רק שבדרגת החפ"ש אתה עלול לחטוף פתאום סטירת לחי מצלצלת, בדרגים יותר גבוהים אתה פתאום מוצא את עצמך מורשע על לא עוול בידך "כי הרשעה מהירה תסלול לאו את הדרך לדרגה כל שהיא.

אבל אתה יודע מה, זה שהמשטרה כזאת זו חצי נחמה, איך בית המשפט מרשיע על יסוד כ"כ מעורער, זה כבר ממש מפחיד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר איך אין סדקים בחומה הזאת. אלה ילדים for fuck sake איך הם מצליחים לשמור על הסוד הזה אטום ונצור ?

על רצח אסף שטיירמן שמעת?

עד שרעי חורב לא התוודה על הרצח באוזני אישתו, הילדים האלו (שבינתיים גדלו ובגרו) היו כחומה בצורה בשתיקתם.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%A6%D7%97_%D7%90%D7%A1%D7%A3_%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%9E%D7%9F

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במקרה של עמוס ברנס, לא רק שהוא הורשע למרות שלא היה אשם, אלא שמערכת המשפט - לא שופט מסויים, אלא המערכת - התנגדה שנים רבות לכל הצעה של בחינה מחודשת של הדברים.

ובמקרה הזה - אותה גישה בדיוק.

עצם העובדה שכבר שנים רבות אחוז ההרשעה במערכת הוא מעל 99.5% (לפני מספר שנים הגיעו לשיא של 99.9%), ואף שופט לא קם ואומר: רבותי, יש כאן בעיה - זה כבר אומר הכל.

כמו שאמר אהרן ברק - מערכת המשפט הטובה בעולם.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, בעולם מושלם (או לפחות בעולם נאור עם שקיפות מלאה של המערכות) היינו יכולים להתהדר בזה שאחוז הרשעה כזה יכול לאפיין פרקליטות סופר דופר אחראית שמגישה כתבי אישום רק במקרה שהיא בטוחה בהרשעה ולכן האחוז הזה.

רק טיעון שיכול לעבוד בשוויץ, לא יעבוד פה.

פה, כמו שכבר אמרתי (ונכון שזו הייתה בדיחה אבל היא ממש עצובה), כל ארנב הוא שועל, כל עוד לא הוכחת אחרת.

ולמצב הדברים הזה רוצים עוד להכניס את המאגר הביומטרי, אני אפתח באש על מי שיבוא להכריח אותי "לנדב" להם קמצוץ טביעת אצבע ו/ או דגימת DNA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...