Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עו"ד נורמלי ידע להביא לידיעת המשטרה את ההוכחה של האליבי שלי במידה ויש, במקום שאשב במעצר כמה ימים כמו שני המסכנים האלה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, ומשטרה נורמלית תקבל את האליבי הזה, ויתכן ואותו אדם ישתחרר.

זה בהנחה ואתה לא גר בישראל :roll:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, לא מזמן אדם היה עצור למשך 10 ימים בגלל שאשתו התלוננה שהוא היכה אותה. לאדם היה את הכל מצולם בסרט וידאו שמראה איך היא מכה אותו והוא מתחנן שתפסיק, והיא עוד אומרת שם שהיא תזמין משטרה ותחסל לו את החיים.

גם הוא וגם העו"ד שלו חזרו ואמרו שיש את הכל מצולם, ובכ"ז האריכו את המעצר שלו ל-10 ימים.

אם הוא היה נשבר במהלך אותם ימים בטח היו זורקים אותו לכלא.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בדיחה כזאת:

אדם מתקשר לעו"ד שלו ואומר לו, תשמע - המשטרה מאשימה אותי בדבר כזה וכזה. אומר לו העו"ד, לא נורא - לא יעצרו אותך בגלל עבירה כזו. אומר האיש, אבל אני מדבר מהכלא.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ייתכן ויש בשורות טובות בנושא:

בשל ראיות חדשות: תיק רומן זדורוב חוזר למחוזי

העליון קבע כי התיק בעניינו של רוצח הילדה תאיר ראדה ישוב לביהמ"ש המחוזי שגזר עליו מאסר עולם. בדיון ייבחנו שתי ראיות חדשות ובכללן חוות דעת של מומחה לטביעות נעל שקבע כי לא ניתן לקבוע בוודאות שסימני הדם שנמצאו בזירה הן של זדורוב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה, אבל כל הזמן ההרגשה הפנימית שלי אומרת שהוא חף מפשע,

ושניצלו את בורותו, חוסר הבנתו את השפה, והלחץ העצום לו היה נתון, והוציאו ממנו

הודאה, אף שהוא לא עשה דבר.

יש יותר מידי סימני שאלה בתיק הזה, ואני מקווה שאם הוא באמת לא הרוצח, שימצאו את

הרוצח האמיתי, ויזמברו אותו, ויחד איתו את כל החוקרים, הפרקליטים, והשופטים שנתנו

יד לדבר כזה, כמובן, רק בהנחה שזדורוב אכן חף מפשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי וישוחרר, יש סיכוי שלא ימצאו את הרוצח האמיתי כי הוא בן של, או שלא רוצים לזעזע את המדינה שעשו את זה ילדים בגילה.

עם זאת הכל תלוי בעד כמה רקובה ונגועה באגו המערכת המשפטית. הרי להודות בכזו פארסה ,מישהו חייב לתת על זה את הדין

בין אם מי שזייף את טביעת הנעל או מי שאישר את כל ההתנהלות בהמשך, החל מהמתורגמן של זדורוב שדאג לתרגם את דבריו כך שיתאימו לגרסת המשטרה. ואולי גם התביעה שלא עניין אותה יותר מדי איך והאם.

ולצערי יש לי הרגשה לא טובה שהכל נקבע מראש וימצאו דרך לא לשחרר.

שנים שהוא בפנים ושנים ידוע מתחקירים שנעשו (יש גם צילומים שמתעדים את זה) שטביעת הנעל מזוייפת והעדות נגבתה בשקר, וזדורוב אפילו התבלבל בשחזור הרצח בפרטים הקטנים בניגוד למה שהמשטרה "לימדה אותו" לפני השחזור, הוא פשוט שכח את התמליל והתנועות".

הסיבה שרק כעת זה מגיע למשפט היא רק בירוקרטיה ארגונית.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היתפתחיות חדשות:

בית המשפט העליון הורה להשיב את התיק למחוזי, כדי לבחון ראיות חדשות - במרכזן חוות דעת שסותרת את הטענה שטביעת רגלו של זדורוב, שנידון למאסר עולם, נמצאה בשלולית הדם

http://news.walla.co.il/?w=/10/2626050

http://news.walla.co.il/?w=/10/2626117

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, בגירה כתב את זה שתי הודעות למעלה.

נו אז גיוונתי עם אתר נוסף, אני פשוט מאמין שנעשה פה אבל לבחור ומקווה שסוף סוף מערכת המישפט תעשה צדק .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להשתחרר מתחושת חוסר הנוחות ואי האמון שאני חש, כל פעם שהסיפור הזה עולה לכותרות מחדש.

נראה לי שהמשפט "האיש הלא נכון במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון" משקף יותר מכל את מצבו של זדורוב.

לצורך הדיון אצא מתוך נקודת הנחה (שאני מאמין בה) שהוא חף מפשע:

האם יש לו סיכוי לצאת מהצב שהוא תקוע בו? קצת קשה לי להאמין, יותר מידי ענייני אגו, יותר מידי פונקציונרים רבי עצמה במשטרה ובפרקליטות שעלולים להפגע אישית ומערכת שלמה תתגייס להגנתם, גם כדי "לשמור את אמון הציבור במערכת"...

הסיכוי היחידי שאני נותן לו שבדרך מקרה יתגלה האשם האמיתי ואז מחוסר ברירה גם המדינה תאלץ לחזור בה.

הלוואי שאתבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2010 מח"ש דחו את התלונה על זיוף הנעל, ועוד בטיעונים שגובלים בפיגור שיכלי כגון "מדוע לא הגשתם לפני...אולי כי החומר הגיע ונחק בשלב שבו המשפט כבר התחיל?"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3885743,00.html

המערכת המשפטית בנויה בצורה כזו שאם המשטרה תופרת לך תיק והשופטים "משתפים פעולה" , הדרך למאסר עולם קצרה מאוד.

מדובר בחיתוכי הקלטות של יותר מ45 דקות מחדרי החקירות,

ושוב כל מי שיודע רוסית וראה את התחקירים של 2 הערוצים , רואה במו עיניו שאין שום קשר בין מה שנאמר עי זדורוב למה שהנחו אותו החוקרים לעשות בשחזור , ועדיין כולם בחרו להתעלם.

גם אם ייצא לחופשי, ידאגו שלא יערפו ראשים כמו של רפ"ק ירון שור שזייף את תביעת הנעל, ואני מניח שהוא קיבל "גב" מהממונים עליו כדי לשמור על שתיקה ולתאם גרסאות.

לדעתי לא רק המשטרה החליטה לתפור לו תיק אלא גם המערכת המשפטית, אני לא מאמין שרק גוף אחד יכול לצאת לכזה פרוייקט.

הרי הרשלנות של המשטרה לפי מה שרואים בתחקירים , גלויה לעין וגם ילד בן 10 יבין שמשהו פה לא כשר.

אז איך זה הצליח לעבור את כל המחסומים, אם לא היה אינטרס גלוי?

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...